Філії в Тернопільській області

Кваліфіковане лікування наркоманії в Бережанах Тернопільської області тепер стало доступно для кожного! Для отримання кваліфікованої допомоги просто зверніться в місцеве відділення реабілітаційного центру «Медікон»!

Чим ми можемо допомогти в лікуванні від наркотиків в Бережанах?

Наркологічний центр в Бережанах «Медікон» має всі необхідні ресурси і досвідчений кваліфікований персонал для надання ефективної допомоги наркозалежним та членам їх сімей.

Лікування наркоманії в Бережанах

У будь-який час ви можете зателефонувати за контактним номером Бережанської філії центру «Медікон» і задати ваші запитання, отримати консультацію, домовитися про госпіталізацію пацієнта або викликати фахівців додому.

Наркодиспансер в Бережанах «Медікон» пропонує своїм хворим наступні варіанти допомоги:

  1. Госпіталізація пацієнта, з проведенням повного курсу детоксикації та психологічної реабілітації. Лікування проводиться анонімно. Пацієнти забезпечені комфортними умовами проживання, повноцінним, збалансованим харчуванням; дбайливе, доброзичливе ставлення і цілодобове спостереження з боку кваліфікованих фахівців.
  2. Примусове лікування - позбавлення хворого від наркотичної залежності без його згоди. Дана методика, згідно зі статистичними даними, має досить високі показники ефективності - більше 25. Слід зазначити, що примусове лікування від наркотиків в Бережанах, яке пропонує центр «Медікон», не має нічого спільного з фізіологічним або психологічним насильством. Пацієнт поміщається в здорове терапевтичне співтовариство, де проводяться заходи щодо детоксикації його організму, після чого кваліфіковані психологи проводять з ним бесіди, що сприяють формуванню правильних, здорових мотивацій. Як правило, усвідомлення необхідності продовжувати лікування приходить до пацієнта вже під час терапевтичного процесу.
  3. Виклик фахівців додому - рекомендується в особливо важких випадках, пов'язаних з отруєнням, інтоксикацією, передозуванням наркотичних речовин. Досвідчений нарколог в Бережанах проведе екстрену детоксикацію, спрямовану на нормалізацію фізичного стану хворого. Швидка допомога в домашніх умовах дозволить уникнути таких небезпечних наслідків, як інфаркти, інсульти та інші ускладнення, чреваті загибеллю пацієнта. Послуга виклику нарколога на дім може знадобитися і в важких станах наркотичної ломки, коли людина просто не може самостійно впоратися з тяжкими болями. Також ви можете запросити додому і психологів реабілітаційного центру «Медікон», які проконсультують вас щодо того, як правильно вести себе з людиною, що знаходиться в стані наркотичного сп'яніння, як надати йому необхідну допомогу. Психологи проведуть мотиваційні бесіди з самим наркозалежним, допоможуть йому прийняти рішення про проходження подальшого лікування.
  4. Доставка пацієнта до лікувального закладу здійснюється абсолютно безкоштовно! Ця послуга наркологічного центру «Медікон» незамінна в тих ситуаціях, коли хворий знаходиться у важкому фізичному стані або ж категорично відмовляється від госпіталізації, перебуваючи в наркотичному сп'янінні.
  5. Психологічна реабілітація - проводиться за допомогою методів Гештальд-терапії, колективних занять за програмою «12 кроків», трудотерапії, сеансів сімейної психотерапії. Основна мета - позбавлення пацієнта від психологічної наркозалежності, соціальна реабілітація і адаптація.

Відео з лікування наркоманії від Болдирєва Олега Юрійовича

Як звернутися в наркологічний центр в Бережанах?

Наркологічний центр «Медікон» в Бережанах працює цілодобово! Для отримання допомоги просто зателефонуйте за контактним номером телефону або зв'яжіться з нами на сайті, або по електронній пошті!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Бережнах

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.46 (124 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!