Філії в Тернопільській області

Позвонить прямо сейчас
x

Кваліфіковане лікування наркоманії в Бережанах Тернопільської області тепер стало доступно для кожного! Для отримання кваліфікованої допомоги просто зверніться в місцеве відділення реабілітаційного центру «Медікон»!

Чим ми можемо допомогти в лікуванні від наркотиків в Бережанах?

Наркологічний центр в Бережанах «Медікон» має всі необхідні ресурси і досвідчений кваліфікований персонал для надання ефективної допомоги наркозалежним та членам їх сімей.

Лікування наркоманії в Бережанах

У будь-який час ви можете зателефонувати за контактним номером Бережанської філії центру «Медікон» і задати ваші запитання, отримати консультацію, домовитися про госпіталізацію пацієнта або викликати фахівців додому.

Наркодиспансер в Бережанах «Медікон» пропонує своїм хворим наступні варіанти допомоги:

  1. Госпіталізація пацієнта, з проведенням повного курсу детоксикації та психологічної реабілітації. Лікування проводиться анонімно. Пацієнти забезпечені комфортними умовами проживання, повноцінним, збалансованим харчуванням; дбайливе, доброзичливе ставлення і цілодобове спостереження з боку кваліфікованих фахівців.
  2. Примусове лікування - позбавлення хворого від наркотичної залежності без його згоди. Дана методика, згідно зі статистичними даними, має досить високі показники ефективності - більше 25. Слід зазначити, що примусове лікування від наркотиків в Бережанах, яке пропонує центр «Медікон», не має нічого спільного з фізіологічним або психологічним насильством. Пацієнт поміщається в здорове терапевтичне співтовариство, де проводяться заходи щодо детоксикації його організму, після чого кваліфіковані психологи проводять з ним бесіди, що сприяють формуванню правильних, здорових мотивацій. Як правило, усвідомлення необхідності продовжувати лікування приходить до пацієнта вже під час терапевтичного процесу.
  3. Виклик фахівців додому - рекомендується в особливо важких випадках, пов'язаних з отруєнням, інтоксикацією, передозуванням наркотичних речовин. Досвідчений нарколог в Бережанах проведе екстрену детоксикацію, спрямовану на нормалізацію фізичного стану хворого. Швидка допомога в домашніх умовах дозволить уникнути таких небезпечних наслідків, як інфаркти, інсульти та інші ускладнення, чреваті загибеллю пацієнта. Послуга виклику нарколога на дім може знадобитися і в важких станах наркотичної ломки, коли людина просто не може самостійно впоратися з тяжкими болями. Також ви можете запросити додому і психологів реабілітаційного центру «Медікон», які проконсультують вас щодо того, як правильно вести себе з людиною, що знаходиться в стані наркотичного сп'яніння, як надати йому необхідну допомогу. Психологи проведуть мотиваційні бесіди з самим наркозалежним, допоможуть йому прийняти рішення про проходження подальшого лікування.
  4. Доставка пацієнта до лікувального закладу здійснюється абсолютно безкоштовно! Ця послуга наркологічного центру «Медікон» незамінна в тих ситуаціях, коли хворий знаходиться у важкому фізичному стані або ж категорично відмовляється від госпіталізації, перебуваючи в наркотичному сп'янінні.
  5. Психологічна реабілітація - проводиться за допомогою методів Гештальд-терапії, колективних занять за програмою «12 кроків», трудотерапії, сеансів сімейної психотерапії. Основна мета - позбавлення пацієнта від психологічної наркозалежності, соціальна реабілітація і адаптація.

Як звернутися в наркологічний центр в Бережанах?

Наркологічний центр «Медікон» в Бережанах працює цілодобово! Для отримання допомоги просто зателефонуйте за контактним номером телефону або зв'яжіться з нами на сайті, або по електронній пошті!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.46 (124 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!