Наркозалежність вимагає обов'язкового медичного втручання, як і будь-яке інше важке захворювання. Пройти комплексне лікування від наркотиків в Чорткові (Тернопільська область) можна в Чортківському відділенні Всеукраїнського центру «Медікон», що має всі необхідні ресурси для надання допомоги наркозалежним!

Про роботу наркологічного центру в Чорткові

Наркологічний центр в Чорткові є одним з філій реабілітаційного центру «Медікон», які успішно працюють в Україні вже понад 11 років. За цей час центр відкрив свої відділення в 14 українських містах і випустив понад 1270 реабілітантів.

Наркоцентр надає комплексне анонімне лікування від наркозалежності, засноване на застосуванні медичних і психологічних методик. У нашому лікувальному закладі працюють виключно професіонали високого рівня, які мають всі необхідні ліцензії та багаторічний стаж роботи.

Крім того, реабілітаційний центр «Медікон» надає допомогу в соціальній реабілітації та соціальної адаптації колишніх наркозалежних. Ми не даємо своїм пацієнтам помилкових обіцянок, проте наші результати свідчать самі за себе. Загальні показники, згідно зі статистичними даними, по ефективності програми лікування від наркотичної залежності складають більше 30%!

Лікування наркоманії в Чорткові

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Методи лікування від наркотиків в Чорткові

Лікування наркоманії в Чорткові, яке пропонує наркологічний центр, проводиться в умовах госпіталізації. Переміщення пацієнта в клініку дає можливість на деякий час ізолювати його від звичного середовища і захистити від спілкування з псевдо-друзями, що заохочують і провокують вживання наркотичних речовин.

Наркодиспансер в Чорткові «Медікон» надає своїм пацієнтам комфортні умови для проживання, лікування і реабілітації. 24 години на добу кожен хворий має можливість отримання консультації та професійної допомоги з боку медиків, наркологів, фахівців з хімічної залежності, психологів і психотерапевтів.

Повна програма лікування включає в себе наступні напрямки:

  1. Детоксикація організму, яку проводить досвідчений нарколог в Чорткові, допомагає вивести пацієнта з хворобливого стану наркотичної ломки, а також позбутися від хімічної залежності. Для цих цілей застосовуються біологічні методи: дієтотерапія, підшивання і кодування, прийом сорбентів і вітамінно-мінеральних комплексів.
  2. Індивідуальні заняття з психологом, що сприяють формуванню правильних мотивацій, нових цілей, усвідомлення необхідності в подоланні наркотичної залежності.
  3. Психологічна реабілітація, корекція поведінкової моделі пацієнта, яка проводиться за допомогою методів Гештальд-терапії, трудотерапії, колективної роботи в групі співзалежних, згідно з принципами програми «12 кроків».
  4. Нормалізація і зміцнення близьких родинних відносин сеансами сімейної психотерапії.
  5. Відновлення міжособистісних відносин - для цих цілей в центрі «Медікон» працюють батьківські групи, а також групи залежних.
  6. Реабілітація та соціальна адаптація, спрямовані на запобігання можливого рецидиву, комфортне і безболісне повернення реабілітанта в звичне середовище. Реабілітація забезпечується терапевтичним супроводом, психологічними консультаціями, заняттями в групах взаємодопомоги, активній роботі з членами сім'ї колишнього наркозалежного.

У разі необхідності, центр «Медікон» готовий надати такі послуги, як надання екстреної допомоги в домашніх умовах, а також примусове лікування наркозалежності.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (120 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!