Філії в Тернопільській області

У місті Кременець Тернопільської області проблема наркотичної залежності серед молоді стоїть досить гостро. Ситуація ускладнюється явним недоліком кваліфікованих лікувальних установ і профільних фахівців. Але тепер ви можете пройти комплексне лікування наркоманії в Кременці, звернувшись до відділення всеукраїнського центру «Медікон»!

Медична допомога - програма лікування від наркотиків в Кременці

Лікування від наркотиків в Кременці, в наркологічному центрі «Медікон» починається з надання хворому кваліфікованої медичної допомоги. Програма «Детокс» розробляється з метою очищення організму від наркотичних речовин і максимально безболісного виведення хворого зі стану наркотичної ломки.

Нарколог в Кременці для здійснення детоксикації, в залежності від тяжкості стану та індивідуальних особливостей пацієнта, застосовує наступні методи:

 1. Хімічна детоксикація - антідодна терапія, спрямована на нейтралізацію і виведення з організму токсичних речовин. Здійснюється за допомогою прийому сорбентів, підшивки, кодування.
 2. Біологічна детоксикація - найбільш ефективний і безпечний метод очищення організму. Здійснюється за допомогою спеціальних вакцин, сироваток, вітамінотерапії, активних фізичних навантажень і т.д.

Кінцевим результатом успішно проведеної детоксикації є усунення хімічної залежності, а також нормалізація фізичного стану хворого.

Лікування наркоманії в Кременці

Психологічна реабілітація в наркодиспансері в Кременці

«Медікон» - наркологічний центр в Кременці пропонує своїм пацієнтам комплексну допомогу, спрямовану на усунення психологічної залежності від вживання наркотичних речовин. Кваліфіковані психологи допомагають людині усвідомити необхідність лікування і переваги тверезого життя. Програма психологічної реабілітації спрямована на виявлення психологічних проблем, травм і внутрішніх комплексів, які могли виступити провокуючим фактором у розвитку наркотичної залежності.

Для надання професійної психологічної допомоги людям, що страждають від наркотичної залежності, наші співробітники застосовують елементи наступних методик:

 • індивідуальна робота з психологом;
 • Гештальд-терапія;
 • колективні заняття в групах співзалежних за програмою «12 кроків»;
 • трудотерапія;
 • аутотренінги;
 • релаксаційні методики;
 • емотивно-раціональна терапія;
 • системна сімейна психотерапія.

В результаті покращується психоемоційний стан пацієнта, його соціальне функціонування, налагоджуються сімейні та міжособистісні стосунки. Людина вчиться ставити перед собою нові цілі і вирішувати реальні життєві проблеми, не шукаючи порятунку в наркотичному дурмані. Кінцевою метою психологічної реабілітації є - повне позбавлення пацієнта від психологічної наркозалежності і повернення його до нормального, тверезого життя.

Які гарантії при лікуванні наркоманії в Кременці

Наркодиспансер в Кременці «Медікон» не дає нездійсненних гарантій. Обіцянки позбавити людину від наркотичної залежності в найкоротші терміни, без ризиків можливого рецидиву - це не більше ніж виверт шахраїв. Однак 11-річна практика реабілітаційного центру «Медікон» дозволяє впевнено гарантувати наступне:

 • анонімність і конфіденційність лікування;
 • індивідуальний підхід до кожного хворого;
 • надання комфортних умов проживання;
 • дбайливе і шанобливе ставлення до кожного пацієнта;
 • поліпшення фізичного і емоційного стану вже в першу добу перебування в клініці.

На рахунку наркологічного центру «Медікон» 1274 успішно випущених реабілітантів! Наші фахівці обов'язково допоможуть позбутися від наркотичної залежності і вам!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!