Філії в Тернопільській області

У місті Кременець Тернопільської області проблема наркотичної залежності серед молоді стоїть досить гостро. Ситуація ускладнюється явним недоліком кваліфікованих лікувальних установ і профільних фахівців. Але тепер ви можете пройти комплексне лікування наркоманії в Кременці, звернувшись до відділення всеукраїнського центру «Медікон»!

Медична допомога - програма лікування від наркотиків в Кременці

Лікування від наркотиків в Кременці, в наркологічному центрі «Медікон» починається з надання хворому кваліфікованої медичної допомоги. Програма «Детокс» розробляється з метою очищення організму від наркотичних речовин і максимально безболісного виведення хворого зі стану наркотичної ломки.

Нарколог в Кременці для здійснення детоксикації, в залежності від тяжкості стану та індивідуальних особливостей пацієнта, застосовує наступні методи:

 1. Хімічна детоксикація - антідодна терапія, спрямована на нейтралізацію і виведення з організму токсичних речовин. Здійснюється за допомогою прийому сорбентів, підшивки, кодування.
 2. Біологічна детоксикація - найбільш ефективний і безпечний метод очищення організму. Здійснюється за допомогою спеціальних вакцин, сироваток, вітамінотерапії, активних фізичних навантажень і т.д.

Кінцевим результатом успішно проведеної детоксикації є усунення хімічної залежності, а також нормалізація фізичного стану хворого.

Лікування наркоманії в Кременці

Психологічна реабілітація в наркодиспансері в Кременці

«Медікон» - наркологічний центр в Кременці пропонує своїм пацієнтам комплексну допомогу, спрямовану на усунення психологічної залежності від вживання наркотичних речовин. Кваліфіковані психологи допомагають людині усвідомити необхідність лікування і переваги тверезого життя. Програма психологічної реабілітації спрямована на виявлення психологічних проблем, травм і внутрішніх комплексів, які могли виступити провокуючим фактором у розвитку наркотичної залежності.

Для надання професійної психологічної допомоги людям, що страждають від наркотичної залежності, наші співробітники застосовують елементи наступних методик:

 • індивідуальна робота з психологом;
 • Гештальд-терапія;
 • колективні заняття в групах співзалежних за програмою «12 кроків»;
 • трудотерапія;
 • аутотренінги;
 • релаксаційні методики;
 • емотивно-раціональна терапія;
 • системна сімейна психотерапія.

В результаті покращується психоемоційний стан пацієнта, його соціальне функціонування, налагоджуються сімейні та міжособистісні стосунки. Людина вчиться ставити перед собою нові цілі і вирішувати реальні життєві проблеми, не шукаючи порятунку в наркотичному дурмані. Кінцевою метою психологічної реабілітації є - повне позбавлення пацієнта від психологічної наркозалежності і повернення його до нормального, тверезого життя.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Які гарантії при лікуванні наркоманії в Кременці

Наркодиспансер в Кременці «Медікон» не дає нездійсненних гарантій. Обіцянки позбавити людину від наркотичної залежності в найкоротші терміни, без ризиків можливого рецидиву - це не більше ніж виверт шахраїв. Однак 11-річна практика реабілітаційного центру «Медікон» дозволяє впевнено гарантувати наступне:

 • анонімність і конфіденційність лікування;
 • індивідуальний підхід до кожного хворого;
 • надання комфортних умов проживання;
 • дбайливе і шанобливе ставлення до кожного пацієнта;
 • поліпшення фізичного і емоційного стану вже в першу добу перебування в клініці.

На рахунку наркологічного центру «Медікон» 1274 успішно випущених реабілітантів! Наші фахівці обов'язково допоможуть позбутися від наркотичної залежності і вам!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Кременці

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.50 (1 голос)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!