Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

У центрі Львова відкриється пункт надання екстреної медичної допомоги

Найближчим часом жителям Львова та гостям міста стане доступним отримання професійних, медичних послуг в екстреному порядку. У приміщенні 1-ї поліклініки, розташованої на вулиці Руській, планується відкриття пункту надання термінової медичної допомоги. Дане рішення було прийнято депутатами Львівської міської ради під час останнього пленарного засідання сесії.
Пункт екстреної медичної допомоги, площею в 15,1 м кв., Буде розміщений за адресою вулиця Руська, будинок № 20. Дане приміщення «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», згідно з укладеним договором, отримає в оренду на термін тривалістю у три роки.
Як зазначила представниця управління комунальної власності Львівської міської ради Ірина Свистун, у даному пункті буде базуватися бригада «Швидкої допомоги», яка зможе надати професійну медичну допомогу постраждалим прямо в центрі міста або ж екстрено виїхати на виклик у будь-який час доби.
У центрі Львова відкриється пункт надання екстреної медичної допомоги

Відділення швидкої медичної допомоги буде оснащено всім необхідним лікувально-діагностичним обладнанням та іншими засобами, які можуть знадобитися фахівцям для надання медичних послуг постраждалим в екстрених умовах. Планується придбання реанімобіля, в якому будуть присутні такі технічні пристрої, як апарат штучної вентиляції легенів, кардіомонітор, що дозволяє лікарям відстежувати серцеву діяльність пацієнта.

Раніше згадувалося, що в місті Львові планується оновлення наркологічного відділення, призначеного для визначення та оцінки стану водіїв автотранспорту на ступінь алкогольного або ж наркотичного сп’яніння. Дане відділення розташовується в приміщенні наркологічного державного львівського обласного наркологічного диспансеру.

На жаль, на сьогоднішній день у Львові відсутній спеціалізований кабінет, який займається цілодобової оцінкою і перевіркою стану водіїв. Наркологічний кабінет, чинний на вулиці Науковій у будинку № 39, був закритий ще в 2016-му році.

У найближчих планах у місцевої влади відкриття пункту надання екстреної медичної допомоги в центрі міста. У 2020-му році планується створення спеціалізованого наркологічного відділення для перевірки водіїв автомобілів та інших транспортних засобів.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі