Філії в Закарпатській області

ЛСД, екстазі, героїн, кокаїн, марихуана ... Нарко-різноманітністю сьогодні можна мало кого здивувати. Найсильніший патологічний потяг, залежність психіки і всього організму вимагає обов'язкового лікування наркоманії. Без його адекватного і своєчасного проведення людина ризикує заразитися СНІДом, гепатитом, перетворитися в безлику особина або померти від передозування.

Як лікують наркозалежність?

Нерідко наркозалежні люди приховують свої статки від близьких, аргументуючи це тим, що зможуть «зістрибнути» в будь-який момент. Насправді це самообман! Фахівці з лікування наркоманії в Ужгороді переконані, що боротися з непереборним пристрастю необхідно поетапно і тривало.

Незважаючи на те, що в Україні ринок надання такого роду послуг представлений різними підходами, остаточно позбутися наркозалежності можуть не всі. Світова статистика свідчить, що всього лише 2-3% колишніх наркоманів не повертаються до маніакальному потягу.

Це пояснюється тим, що по-перше, у багатьох установах допомагають подолати тільки фізичні аспекти залежності (синдром ломки). Безумовно, такий підхід дає швидкий (достатньо кількох тижнів!), Але, на жаль, короткочасний результат. А по-друге, позбутися психологічної наркозалежності навіть за допомогою фахівців вкрай складно.

Окремо варто відзначити поширену в наркодиспансері нашої країни форму замісної підтримуючої терапії, від якої давно відмовилися багато європейських країн з огляду на те, використані в її рамках препарати викликають ще більшу залежність організму.

Лікування наркоманії в Ужгороді центром «Медікон»

Працюючі у Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон» компетентні фахівці практикують системний підхід, який базується на первинній організменной очищенні від токсинів з подальшим психосоціальним супроводом, розрахованим на 6 місяців.

Лікування наркоманії в «Медікон» проходить в стаціонарі, що передбачає найсуворіші вимоги до дисципліни, ізольованість пацієнта від «друзів» по наркозавсімості і насичений розпорядок дня.

Особливістю лікування наркоманії в Ужгороді на базі «Медікона» є те, що фахівці центру допомагають наркозалежному остаточно забути про наркотики і при цьому відновити колишні теплі відносини в родині.

Таким чином, реабілітація полягає в таких етапах:

  1. Детоксикації, що проводиться досвідченим, сертифікованим наркологом після докладного вивчення анамнезу.
  2. Колективної / індивідуальної психологічно акцентованою роботі за програмою «12 кроків».
  3. Побудові нових міжособистісних відносин у форматі батьківських / співзалежних груп. Подібна форма терапії давно зарекомендувала себе в європейських і американських спецклініках.
  4. Соціальної адаптації.

Медіконовскі переваги

У «Медіконі» лікування наркоманії (Ужгород) характеризується такими безперечними перевагами:

  • комплексним і професійним підходом;
  • конфіденційністю;
  • примусовим лікуванням (якщо необхідно);
  • комфортом перебування;
  • інноваційними техніками;
  • непідробною підтримкою і увагою до пацієнтів і після закінчення реабілітаційної програми.
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії в Ужгороді
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (59 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 152 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1387  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!