Філії в Закарпатській області

Позвонить прямо сейчас
x

Проблема наркотичної залежності в Чопі (Ужгородська область) стоїть досить таки гостро, а явний дефіцит спеціалізованих лікувальних установ тільки погіршує ситуацію, що склалася. Але після того як відкрилася Чопська філія реабілітаційного центру «Медікон», комплексне, професійне лікування від наркотиків в Чопі стало доступним для всіх, хто потребує!

Особливості лікування в реабілітаційному центрі в Чопі

Наркологічний центр в Чопі «Медікон» від традиційних наркодиспансерів відрізняє комплексний підхід у боротьбі з наркотичною залежністю, а також абсолютна конфіденційність. Лікування наркоманії в Чопі при вступі до центру «Медікон» передбачає не тільки надання медичної допомоги, спрямованої на виведення хворого зі стану ломки, а й повноцінний курс психологічної реабілітації.

При надходженні в центр пацієнт проходить попередню діагностику, на підставі результатів якої складається оптимальний лікувальний план. Індивідуальний підхід до кожного хворого - ще одна характерна особливість лікування наркозалежності в центрі «Медікон».

Лікування наркоманії в Чопі

Перші два тижні пацієнти проходять курс детоксикації. Грамотний нарколог в Чопі за допомогою найсучасніших, ліцензованих методик виводить з організму хворого залишки речовин наркотичного характеру, усуваючи прояви абстинентного синдрому і хімічну залежність.

Залежно від особливостей конкретного клінічного випадку з метою детоксикації можуть використовуватися такі методики:

 • біологічні методи (сауна, спортивні тренування, фізичні навантаження, дієта, прийом вітамінів і мінеральних речовин);
 • медикаментозні заходи (прийом заспокійливих, седативних, аналгетичних препаратів, сорбентів);
 • інфузна детоксикація - крапельне введення гепатопротекторів, антиоксидантів, стимуляторів мозкових тканинних структур.

Коли фізичний стан хворого стабілізується, фахівці наркологічного центру «Медікон» переходять до психологічної корекції. Курс психологічної реабілітації включає в себе формування здорових мотивацій, цілей і переконань, подолання депресивного стану і психологічних проблем, відновлення втрачених міжособистісних зв'язків, корекція поведінкової моделі.

Для досягнення поставлених цілей і усунення психологічної наркозалежності в центрі «Медікон» застосовуються такі методики:

 • Генштальд-терапія;
 • колективна психотерапія за програмою «12 кроків»;
 • сімейна психотерапія;
 • поведінкова психотерапія;
 • трудотерапія;
 • методика мотиваційного посилення;
 • аутотренінг і релаксація;
 • емотивно-раціональна методика.

Крім того, пацієнти реабілітаційного центру «Медікон» працюють з психологами за індивідуальною програмою, займаються в групах співзалежних, відвідують лекцій, семінари та тренінги.

Терапевтичний супровід під час лікування від наркотиків в Чопі

Наркодиспансер в Чопі «Медікон» забезпечує своїм хворим терапевтичний супровід протягом як мінімум 6 місяців після виписки. Це означає, що під час всього періоду реабілітації з пацієнтами продовжують працювати медики, психологи та психотерапевти. Наші випускники відвідують сімейні психотерапевтичні сеанси і заняття в групах взаємодопомоги.

Соціальні працівники та волонтери центру «Медікон» допомагають пацієнтам відновитися професійно, працевлаштуватися, знайти нові інтереси і захоплення в тверезому житті і зайняти гідне місце в соціумі. Реабілітація і терапевтичний супровід важливі для закріплення результатів лікувального курсу, а також для попередження можливого рецидиву наркозалежності.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (120 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!