Проблема наркотичної залежності в Чопі (Ужгородська область) стоїть досить таки гостро, а явний дефіцит спеціалізованих лікувальних установ тільки погіршує ситуацію, що склалася. Але після того як відкрилася Чопська філія реабілітаційного центру «Медікон», комплексне, професійне лікування від наркотиків в Чопі стало доступним для всіх, хто потребує!

Особливості лікування в реабілітаційному центрі в Чопі

Наркологічний центр в Чопі «Медікон» від традиційних наркодиспансерів відрізняє комплексний підхід у боротьбі з наркотичною залежністю, а також абсолютна конфіденційність. Лікування наркоманії в Чопі при вступі до центру «Медікон» передбачає не тільки надання медичної допомоги, спрямованої на виведення хворого зі стану ломки, а й повноцінний курс психологічної реабілітації.

При надходженні в центр пацієнт проходить попередню діагностику, на підставі результатів якої складається оптимальний лікувальний план. Індивідуальний підхід до кожного хворого - ще одна характерна особливість лікування наркозалежності в центрі «Медікон».

Лікування наркоманії в Чопі

Перші два тижні пацієнти проходять курс детоксикації. Грамотний нарколог в Чопі за допомогою найсучасніших, ліцензованих методик виводить з організму хворого залишки речовин наркотичного характеру, усуваючи прояви абстинентного синдрому і хімічну залежність.

Залежно від особливостей конкретного клінічного випадку з метою детоксикації можуть використовуватися такі методики:

 • біологічні методи (сауна, спортивні тренування, фізичні навантаження, дієта, прийом вітамінів і мінеральних речовин);
 • медикаментозні заходи (прийом заспокійливих, седативних, аналгетичних препаратів, сорбентів);
 • інфузна детоксикація - крапельне введення гепатопротекторів, антиоксидантів, стимуляторів мозкових тканинних структур.

Коли фізичний стан хворого стабілізується, фахівці наркологічного центру «Медікон» переходять до психологічної корекції. Курс психологічної реабілітації включає в себе формування здорових мотивацій, цілей і переконань, подолання депресивного стану і психологічних проблем, відновлення втрачених міжособистісних зв'язків, корекція поведінкової моделі.

Для досягнення поставлених цілей і усунення психологічної наркозалежності в центрі «Медікон» застосовуються такі методики:

 • Генштальд-терапія;
 • колективна психотерапія за програмою «12 кроків»;
 • сімейна психотерапія;
 • поведінкова психотерапія;
 • трудотерапія;
 • методика мотиваційного посилення;
 • аутотренінг і релаксація;
 • емотивно-раціональна методика.

Крім того, пацієнти реабілітаційного центру «Медікон» працюють з психологами за індивідуальною програмою, займаються в групах співзалежних, відвідують лекцій, семінари та тренінги.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Терапевтичний супровід під час лікування від наркотиків в Чопі

Наркодиспансер в Чопі «Медікон» забезпечує своїм хворим терапевтичний супровід протягом як мінімум 6 місяців після виписки. Це означає, що під час всього періоду реабілітації з пацієнтами продовжують працювати медики, психологи та психотерапевти. Наші випускники відвідують сімейні психотерапевтичні сеанси і заняття в групах взаємодопомоги.

Соціальні працівники та волонтери центру «Медікон» допомагають пацієнтам відновитися професійно, працевлаштуватися, знайти нові інтереси і захоплення в тверезому житті і зайняти гідне місце в соціумі. Реабілітація і терапевтичний супровід важливі для закріплення результатів лікувального курсу, а також для попередження можливого рецидиву наркозалежності.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (120 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!