Філії в Закарпатській області

У Хусті Ужгородської області наркозалежним людям отримати професійну допомогу дуже складно, адже в місті немає власного наркологічного диспансеру. Однак після того як тут відкрився філіал знаменитого реабілітаційного центру «Медікон» - лікування наркоманії в Хусті на високому рівні, що не поступається кращим столичним клінікам, стало реальністю!

Про наркологічний центр в Хусті «Медікон»

Наркодиспансер в Хусті заснований на базі Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який успішно працює вже 11 з гаком років. На рахунку центру - 14 філій в різних українських містах і 1275 випущених реабілітантів, повернутих до повноцінної тверезого життя.

Реабілітаційний центр «Медікон» відрізняють наступні характеристики:

 • анонімність;
 • високий рівень професіоналізму;
 • створення для пацієнтів комфортних умов проживання;
 • надання комплексної допомоги, спрямованої на усунення хімічної та психологічної залежності від вживання речовин наркотичного характеру;
 • допомога в соціальній реабілітації та адаптації пацієнтів;
 • інтенсивна робота з членами сім'ї наркозалежних.

Лікування наркоманії в Хусті

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Що ми можемо запропонувати в лікуванні від наркотиків в Хусті?

Наркологічний центр в Хусті «Медікон» надає своїм хворим комплексну медичну та психологічну допомогу. Кваліфіковані співробітники центру, які мають великий досвід роботи з наркозалежними пацієнтам, готові запропонувати жителям Хуста наступні види послуг:

 1. Проведення попередньої діагностики, що дозволяє оцінити фізичний стан пацієнта, визначити стаж вживання наркотичних речовин і тип прийнятих препаратів, а також виявити можливу психологічну схильність до розвитку наркозалежності.
 2. Детоксикація, яку проводить біологічними і медикаментозними методами досвідчений нарколог в Хусті. Купірувати абстинентний синдром і впоратися з хімічною залежністю від наркотику добре допомагають методи підшивки і кодування.
 3. Психологічна корекція - націлена на відновлення душевного здоров'я пацієнта і подолання психологічної тяги до прийому наркотичних засобів. Проводиться методами Гештальд-терапії, трудотерапії, сімейної психотерапії, колективними заняттями за програмою «12 кроків».
 4. Госпіталізація пацієнтів з надання комфортних умов проживання в елітних котеджах, комплексного здорового харчування, організації дозвілля і спостереження кваліфікованих фахівців. Також ми надаємо послугу безкоштовного трансферу пацієнтів до лікувального закладу.
 5. Допомога в соціальній адаптації, протирецидивній терапії. Психологи, волонтери, консультанти з питань хімічної залежності, соціальні працівники допомагають реабілітантами адаптуватися до звичного середовища, налагодити сімейні відносини, працевлаштуватися, знайти своє місце в соціумі, а головне, подолати спокусу знову повернутися до вживання наркотичних засобів.
 6. Виклик нарколога на дім - для проведення екстреної детоксикації та надання термінової медичної допомоги в разі передозування наркотиками, гострого отруєння, важкої наркотичної ломки. Запросити фахівця додому можна в будь-який час доби в міру необхідності.
 7. Примусове лікування від наркотиків в Хусті - допомога кваліфікованих фахівців у формуванні правильних мотивацій і переконанні пацієнта пройти курс лікування і реабілітації.
 8. Психологічна допомога ближньому оточенню наркозалежних - сеанси сімейної психотерапії, консультації профільних фахівців в телефонному режимі, заняття в батьківських групах, робота з сімейним психологом.

Наркотична залежність вимагає термінового, грамотного лікування! Не зволікайте, а зателефонуйте до філії реабілітаційного центру «Медікон» в Хусті вже сьогодні!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон  Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Хусті

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.65 (127 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -119 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1404  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!