У Хусті Ужгородської області наркозалежним людям отримати професійну допомогу дуже складно, адже в місті немає власного наркологічного диспансеру. Однак після того як тут відкрився філіал знаменитого реабілітаційного центру «Медікон» - лікування наркоманії в Хусті на високому рівні, що не поступається кращим столичним клінікам, стало реальністю!

Про наркологічний центр в Хусті «Медікон»

Наркодиспансер в Хусті заснований на базі Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який успішно працює вже 11 з гаком років. На рахунку центру - 14 філій в різних українських містах і 1275 випущених реабілітантів, повернутих до повноцінної тверезого життя.

Реабілітаційний центр «Медікон» відрізняють наступні характеристики:

 • анонімність;
 • високий рівень професіоналізму;
 • створення для пацієнтів комфортних умов проживання;
 • надання комплексної допомоги, спрямованої на усунення хімічної та психологічної залежності від вживання речовин наркотичного характеру;
 • допомога в соціальній реабілітації та адаптації пацієнтів;
 • інтенсивна робота з членами сім'ї наркозалежних.

Лікування наркоманії в Хусті

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Що ми можемо запропонувати в лікуванні від наркотиків в Хусті?

Наркологічний центр в Хусті «Медікон» надає своїм хворим комплексну медичну та психологічну допомогу. Кваліфіковані співробітники центру, які мають великий досвід роботи з наркозалежними пацієнтам, готові запропонувати жителям Хуста наступні види послуг:

 1. Проведення попередньої діагностики, що дозволяє оцінити фізичний стан пацієнта, визначити стаж вживання наркотичних речовин і тип прийнятих препаратів, а також виявити можливу психологічну схильність до розвитку наркозалежності.
 2. Детоксикація, яку проводить біологічними і медикаментозними методами досвідчений нарколог в Хусті. Купірувати абстинентний синдром і впоратися з хімічною залежністю від наркотику добре допомагають методи підшивки і кодування.
 3. Психологічна корекція - націлена на відновлення душевного здоров'я пацієнта і подолання психологічної тяги до прийому наркотичних засобів. Проводиться методами Гештальд-терапії, трудотерапії, сімейної психотерапії, колективними заняттями за програмою «12 кроків».
 4. Госпіталізація пацієнтів з надання комфортних умов проживання в елітних котеджах, комплексного здорового харчування, організації дозвілля і спостереження кваліфікованих фахівців. Також ми надаємо послугу безкоштовного трансферу пацієнтів до лікувального закладу.
 5. Допомога в соціальній адаптації, протирецидивній терапії. Психологи, волонтери, консультанти з питань хімічної залежності, соціальні працівники допомагають реабілітантами адаптуватися до звичного середовища, налагодити сімейні відносини, працевлаштуватися, знайти своє місце в соціумі, а головне, подолати спокусу знову повернутися до вживання наркотичних засобів.
 6. Виклик нарколога на дім - для проведення екстреної детоксикації та надання термінової медичної допомоги в разі передозування наркотиками, гострого отруєння, важкої наркотичної ломки. Запросити фахівця додому можна в будь-який час доби в міру необхідності.
 7. Примусове лікування від наркотиків в Хусті - допомога кваліфікованих фахівців у формуванні правильних мотивацій і переконанні пацієнта пройти курс лікування і реабілітації.
 8. Психологічна допомога ближньому оточенню наркозалежних - сеанси сімейної психотерапії, консультації профільних фахівців в телефонному режимі, заняття в батьківських групах, робота з сімейним психологом.

Наркотична залежність вимагає термінового, грамотного лікування! Не зволікайте, а зателефонуйте до філії реабілітаційного центру «Медікон» в Хусті вже сьогодні!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.65 (127 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -11 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1417  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!