Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Верховна Рада України відтермінувала запуск електронних систем трансплантації на рік

Верховна Рада України ухвалила рішення про відтермінування запуску інформаційної державної трансплантаційної системи. Даний законопроект був прийнятий тиждень тому, і за нього проголосувало 230 народних депутатів. Представники влади не відмовляються від впровадження державної інфекційної трансплантаційної системи, проте переносять її старт на січень 2021 року. Йдеться про створення особливих електронних систем, що здійснюють в автоматичному режимі пошук пари донора та реципієнта.
За словами заступника начальника Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги й медичного страхування Ольги Дмитрієвої, згідно з даними, отриманими від Міністерства Охорони Здоров’я України, інформаційні Трансплантаційні системи будуть готові до експлуатації не раніше квітня 2021 року. Спочатку планується запуск і робота даних електронних систем у режимі тестування.
Після цього при вдалих результатах клінічних випробувань буде потрібен певний час, необхідний для отримання інформаційних державних трансплантаційних систем атестата відповідності вимогам комплексних систем захисту інформації України. Однак далеко не всі депутати Верховної Ради згодні з цим рішенням і підтримують його.
Верховна Рада України відтермінувала запуск електронних систем трансплантації на рік

Зокрема, на думку народного депутата від партії «Голос» Ольги Стефанішиной, проект, що стосується відтермінування введення в експлуатацію інноваційної електронної системи трансплантації на цілий рік, несе потенційну небезпеку здоров’ю та життю українських громадян, які потребують екстреної допомоги.

Більш того, даний законопроект сприяє розвитку корупції, оскільки протягом усього цього часу реєстри щодо трансплантації будуть проводитися в паперовому режимі. Нагадаємо, що спочатку колишній радник глави Міністерства Охорони Здоров’я України Скалецького Дмитро Раїм обіцяв запустити в роботу інформаційні державні Трансплантаційні системи з 1 січня майбутнього 2020-го року.

Трохи пізніше вже сама міністр в інтерв’ю одному з інформаційних видань зазначила, що початок роботи електронних систем трансплантації доведеться відкласти до лютого 2020-го року. Тепер після нового затвердженого закону Верховної Ради України пацієнтам, які потребують трансплантації внутрішніх органів, доведеться чекати впровадження нової технології ще більше року.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі