Позвонить прямо сейчас
x

«Люди живуть вчинками, а не ідеями»
А.Франс

Проблема лікування наркоманії в Україні звучить особливо гостро і для багатьох сімей болісно. За деякими оцінками, чисельність наркоманів в нашій країні вже наблизилася до позначки 1,5 млн, і з кожним роком армія наркозалежних молодіє і збільшується на 8-10%.

Серед чинників, що провокують залежність в молодіжному середовищі, виділяють: бажання отримати задоволення, доступність наркотиків, прагнення наслідувати комусь із однолітків або зробити щось на зло. На жаль, спробувавши наркотик хоч раз, зупинитися дуже важко.

Наркоманія в Вінницькій області

За офіційними даними Міністерства охорони здоров'я, рівень поширення наркоманії в Вінницькій області невеликий в порівнянні з південно-східними регіонами. Так, у Вінницькій області на 100 тис. Осіб припадає 72 наркомана, а наприклад, в Запорізькій області цей показник становить 365 осіб.

Зростає кількість школярів знайомих з «м'якими» наркотиками. Так, наприклад, за результатами опитувань, в 60-х роках ХХ століття тільки 1-2% вінницьких учнів «бавилися травичкою», а в наш час цей показник збільшився до 30%. Насторожує і значне використання регіоном в рамках замісної підтримувальної терапії кодеїну, метадону та бупренорфіну, які також можуть викликати залежність.

Лікування наркоманії в Вінниці

Установи, які проводять лікування наркоманії, представлені дуже широко: від класичних наркодиспансерів, лікуючих тільки фізичні прояви «ломки», до релігійних громад, исцеляющих самонавіюванням.

У наркологічному центрі «Медікон» переконані, що підходити до вирішення проблеми лікування наркоманії в Вінниці потрібно комплексно, з використанням сертифікованого методу детоксикації (очищення організму від токсичних речовин) та повноцінної психосоціальної реабілітації. Тільки в цьому випадку можна сподіватися на цілковите одужання, а не на короткочасну відмову від наркотиків. У цьому плані центру «Медікон», який працює 10 років і вже встиг випустити більше 1200 реабілітантів, дійсно є чим пишатися.

Medicon: борючись із залежністю ...

Лікування наркоманії в Вінниці на базі реабілітаційного центру «Медікон» проходить анонімно, в комфортабельних умовах, які сприяють психологічній атмосфері взаєморозуміння і співучасті.

Тут працюють компетентні психологи, психотерапевти, наркологи. Програма психосоціального супроводу за методикою «12 кроків» дуже різноманітна: психологічне консультування, трудотерапія, робота в батьківських групах, елементи гештальт-терапії. Кінцевий результат - набуття досвіду здорового життя і повноцінна реінтеграція реабілітанта в суспільство.

Medicon пропонує якісне лікування наркоманії (Вінниця), яке виражається в кваліфікованому підході, новітніх технологіях, методиках ізаботе про кожного пацієнта. Кожен день, прожитий нашим реабілітантами без наркотиків, приносить нам радість і вселяє бажання творити добро далі!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії в Вінниці
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.89 (87 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!