«Люди живуть вчинками, а не ідеями»
А.Франс

Проблема лікування наркоманії в Україні звучить особливо гостро і для багатьох сімей болісно. За деякими оцінками, чисельність наркоманів в нашій країні вже наблизилася до позначки 1,5 млн, і з кожним роком армія наркозалежних молодіє і збільшується на 8-10%.

Серед чинників, що провокують залежність в молодіжному середовищі, виділяють: бажання отримати задоволення, доступність наркотиків, прагнення наслідувати комусь із однолітків або зробити щось на зло. На жаль, спробувавши наркотик хоч раз, зупинитися дуже важко.

Наркоманія в Вінницькій області

За офіційними даними Міністерства охорони здоров'я, рівень поширення наркоманії в Вінницькій області невеликий в порівнянні з південно-східними регіонами. Так, у Вінницькій області на 100 тис. Осіб припадає 72 наркомана, а наприклад, в Запорізькій області цей показник становить 365 осіб.

Зростає кількість школярів знайомих з «м'якими» наркотиками. Так, наприклад, за результатами опитувань, в 60-х роках ХХ століття тільки 1-2% вінницьких учнів «бавилися травичкою», а в наш час цей показник збільшився до 30%. Насторожує і значне використання регіоном в рамках замісної підтримувальної терапії кодеїну, метадону та бупренорфіну, які також можуть викликати залежність.

Лікування наркоманії в Вінниці

Установи, які проводять лікування наркоманії, представлені дуже широко: від класичних наркодиспансерів, лікуючих тільки фізичні прояви «ломки», до релігійних громад, исцеляющих самонавіюванням.

У наркологічному центрі «Медікон» переконані, що підходити до вирішення проблеми лікування наркоманії в Вінниці потрібно комплексно, з використанням сертифікованого методу детоксикації (очищення організму від токсичних речовин) та повноцінної психосоціальної реабілітації. Тільки в цьому випадку можна сподіватися на цілковите одужання, а не на короткочасну відмову від наркотиків. У цьому плані центру «Медікон», який працює 10 років і вже встиг випустити більше 1200 реабілітантів, дійсно є чим пишатися.

Medicon: борючись із залежністю ...

Лікування наркоманії в Вінниці на базі реабілітаційного центру «Медікон» проходить анонімно, в комфортабельних умовах, які сприяють психологічній атмосфері взаєморозуміння і співучасті.

Тут працюють компетентні психологи, психотерапевти, наркологи. Програма психосоціального супроводу за методикою «12 кроків» дуже різноманітна: психологічне консультування, трудотерапія, робота в батьківських групах, елементи гештальт-терапії. Кінцевий результат - набуття досвіду здорового життя і повноцінна реінтеграція реабілітанта в суспільство.

Medicon пропонує якісне лікування наркоманії (Вінниця), яке виражається в кваліфікованому підході, новітніх технологіях, методиках ізаботе про кожного пацієнта. Кожен день, прожитий нашим реабілітантами без наркотиків, приносить нам радість і вселяє бажання творити добро далі!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії в Вінниці

Ціни лікування наркоманії в Вінниці

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.89 (87 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!