Філії в Вінницькій області: Алкоголізм

Уявіть собі таку ситуацію: не доживши до тридцятирічного віку, в розквіті сил гине хлопець, через два тижні кінчає життя самогубством через повішення його мати. Не витримавши такого удару, від серцевого нападу помирає бабуся. Скажете, що такого не буває? На жаль, подібні драми в українських сім'ях зустрічаються часто-густо. У чому ж причина? Як кажуть в народі, «пороблено»? Ні, виною всьому - пиятика. Мати сама неабияк випивала і «привчила» до чарки колись перспективного сина, який дуже швидко став закінченим алкоголіком. І навряд чи вона повісилася від того, що усвідомила глибину своєї провини - жінка просто була дуже п'яна. Змучене серце бабусі, яка з усіх сил намагалася допомогти доньці і онуку, наполягала на лікуванні алкоголізму, просто не витримало і зупинилося ...

C
умна статистика

За офіційними даними, в Україні щорічно помирає близько 40 тисяч людей, які зловживають спиртними напоями. З них 25% гинуть від алкогольних отруєнь, ще 20% - від кардіопатій, а друга половина - від інших супутніх захворювань і нещасних випадків в стані алкогольного сп'яніння. Рівень вживання алкоголю в рік становить близько 20 літрів на одного українця. Це один з найвищих показників в Європі.

Лікування алкоголізму в Вінниці

Як і по всій Україні, пропоновані варіанти лікування алкоголізму в Вінниці варіюються від нібито дієвих способів домашньої терапії за допомогою чудо-настоїв з чебрецю і золототисячника - до різних видів кодування і гіпнозу. Але подібні методи або зовсім бездіяльні і людина тільки даремно втрачає час, або ж дають короткочасний результат з наступним поверненням до алкогольного гомеостазу, подчиняющему собі психіку і тіло залежної людини. До того ж «зриви» дуже шкодять здоров'ю і навіть загрожують летальним результатом.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон»: ефективне лікування алкогольної залежності в Вінниці

Фахівці наркологічного центру «Медікон» боряться з усіма видами залежності вже більше 10 років. Вони твердо переконані, що позбутися від алкозалежності самостійно дуже важко. Людині, що окутаний зеленим змієм, потрібна кваліфікована допомога і комплексний, індивідуальний підхід.
Так, лікування алкоголізму в Вінниці на базі стаціонарів центру «Медікон» розраховане на 6 місяців. Проходження курсу реабілітації абсолютно анонімне, що важливо, так як багато хто відмовляється від лікування через острах стати на облік і потім мати проблеми з водійськими правами або засудженням колег по роботі.
Лікування алкогольної залежності в Вінниці в наркологічному центрі «Медікон» проходить за відомою в наукових колах програмі «12 кроків», суть якої полягає в тому, щоб усвідомити свою залежність, її згубний вплив і сформувати новий, здоровий стиль життя за допомогою емотивно-раціональних і релаксаційних технік. При цьому лікування абстинентного синдрому - це тільки початковий етап реабілітаційного курсу, за яким послідують індивідуальна і групова робота з психологами, тренінги, інтенсивна сімейна психотерапія, трудотерапія і кінцевий етап - адаптація в суспільстві (ресоціалізація).

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (68 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!