По всьому світу, в тому числі і в Україні, щороку збільшується число алкоголіків. Все частіше можна почути про випадки жіночого, пивного і навіть дитячого алкоголізму. Медицина не стоїть на місці, вишукуючи все більш ефективні засоби від алкогольної залежності. Однак найдієвішою програмою для лікування даної хвороби є зарубіжна Міннесотська система «12 кроків», яка стала застосовуватися на практиці ще в 30-х роках минулого століття.

Ще не так давно, пройти реабілітацію за даною схемою можна було тільки за кордоном. Сьогодні програму «12 кроків» успішно застосовують і вітчизняні фахівці реабілітаційного центру MedicoN в Хмільнику. Ця установа спеціалізується по роботі з різними залежностями і пропонує ряд додаткових послуг.

Досить одного дзвінка!

Алкоголізм - специфічне захворювання, при якому сам хворий до останнього відстоює ідею про свою здатність кинути пити самостійно, коли захочеться. Людина може періодично йти в тривалі запої або ж вживати спиртне щодня, при цьому стверджувати, що допомога йому не потрібна.

Що робити рідним і близьким, що стикаються з непробудним пияцтвом і асоціальною поведінкою родича?

 1. Перш за все, не варто втрачати час - алкоголіку потрібно кваліфіковане лікування від алкогольної залежності і ніякі вмовляння, заборони, умовляння не допоможуть йому позбутися від психоемоційної тяги.
 2. Рідні хворого можуть в будь-який час звернутися в реабілітаційний центр MedicoN - отримати консультацію по телефону, безкоштовно і в будь-який час доби або викликати фахівця додому.
 3. Не варто думати, що для звернення до лікувального закладу слід чекати важких ускладнень, викликаних надмірним вживанням спиртного - білої гарячки, погіршення стану, психічних порушень. Краще викликати фахівця додому, коли нічого страшного не сталося, і у залежного є всі шанси на повне зцілення. Крім того, лікарі центру надають допомогу з інтервенцією хворого, переконують його в тому, що йому потрібна терапія.

Фахівці центру не тільки проводять лікування від алкоголю, але і підтримують близьких пацієнта. Адже в такій важкій життєвій ситуації вони також потребують професійної допомоги.

Лікування алкоголізму в Хмільнику

Реабілітація з комфортом і доброзичливим ставленням

Центр MedicoN - сучасний лікувальний заклад, що пропонує своїм пацієнтам хороші умови перебування:

 • проживання в затишних кімнатах;
 • якісне харчування;
 • спокійну, дружню атмосферу;
 • підтримку та індивідуальний підхід на кожному етапі терапії.

Тут алкоголіки зіштовхуються зі зневагою або презирством - персонал і лікарі впевнені, що якщо людина визнала, що потребує лікування і погоджується на реабілітацію, він гідний поваги, тому що шлях до зцілення досить важкий.

«12 кроків» до тверезого життя

Умови є важливим моментом при лікуванні алкоголізму, не варто забувати і про комплексну програму, яку застосовують фахівці установи. Ця система складається з ряду ступенів і щоб домогтися стійкої ремісії, пацієнту необхідно пройти їх усіх, не відриваючись від процесу і перебуваючи в стаціонарних умовах. Реабілітація включає:

 • діагностику;
 • усунення похмілля, алкогольного делірію;
 • детоксикацію;
 • відновну і підтримуючу терапію;
 • курс психокорекції;
 • адаптацію.

Лікування алкоголізму в Хмільнику починається з поліпшення фізичного стану пацієнта, стабілізації показників і очищення організму від отруйних речовин. І якщо виявляється загострення хронічної хвороби, інфекція або запалення, то в схему включаються додаткові процедури.

А коли пацієнт відчує себе краще, за справу беруться фахівці з іншої області - психологи, психотерапевти, реабілітологи, Гештальт-терапевти. Перед ними стоїть важливе завдання - вплинути на психіку алкоголіка, допомогти йому усвідомити виниклу загрозу і реально оцінити збиток, який був нанесений його пияцтвом. Це копітка робота, яка не терпить поспіху.

Фахівці раз по раз доводять - алкоголізм не є вироком і піддається лікуванню Головне, не втратити час і викликати лікаря відразу, як з'являються тривожні ознаки.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!