Філії в Вінницькій області: Алкоголізм

Довгий час алкоголізм не розцінювався як хвороба, була поширена думка - раз п'є і не може кинути, значить, не хоче. Як показали дослідження, алкогольна залежність є небезпечним захворюванням, що впливає на фізичний і психоемоційний стан людини. Найчастіше він не в силах самостійно боротися з цією згубною залежністю.

Він потребує підтримки близьких і професійного лікуванні, яке в Козятині можна пройти в реабілітаційному центрі MedicoN. Фахівці даної установи знайомі зі специфікою залежності і використовують для її терапії ефективну зарубіжну методику «12 кроків».

Вона охоплює всі аспекти хвороби: фізичне здоров'я, емоційну сферу, душевний стан пацієнта. При такому підході домогтися стійкої ремісії можливо, алкоголік кидає пити і повертається до звичайного, здорового життя без спиртного.

У чому відмінність центру від наркологічних диспансерів?

MedicoN - це новий формат лікувального закладу, що пропонує лікування від алкоголізму в Козятині, багато в чому відрізняється від стандартних наркодиспансерів:

 • застосовується індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • хворі проживають в комфортних кімнатах, їх оточують турботою і увагою;
 • активно ведеться просвітницька діяльність - важливо не тільки виліковувати залежних, але і не допускати поширення настільки небезпечних захворювань;
 • у пацієнтів реабілітаційного центру є можливість з користю проводити вільний час - гуляти, брати участь в різних заходах, спілкуватися з іншими хворими.

У центрі панує доброзичлива, спокійна атмосфера, що настроює на позитивний лад - ніякої нервозності, засуджень або зневажливих поглядів. Якщо алкоголік зважився на реабілітацію, то він знайшов в собі сили для боротьби і вже заслуговує на повагу.

Лікування алкоголізму в Козятині

За «12 кроків» до життя без спиртного

Лікування від алкогольної залежності в MedicoN - шлях, що складається з «12 кроків». Саме так називається Міннесотська програма, яку взяли на озброєння фахівці центру. Вона є результатом кропіткої роботи зарубіжної команди і виявилася настільки ефективною, що стала використовуватися не тільки для боротьби з алкоголізмом, але і іншими залежностями.

Її складно назвати інноваційною, адже система застосовується з 1939 року, з тих пір з її допомогою вдалося допомогти мільйонам залежних, вони змогли визнати свою хворобу і впоратися з нею.

«12 кроків» - це комплексний підхід до проблеми, що включає кілька ступенів:

 • визнання алкоголіком власного безсилля - він розуміє, що контроль втрачений;
 • усвідомлення необхідності повернення розсудливості;
 • час твердого рішення - з пияцтвом необхідно зав'язувати;
 • період самоаналізу - що там, в глибині душі;
 • вихід з тіні - обговорення своєї проблеми з іншими людьми;
 • прийняття своїх недоліків і бажання змінитися;
 • остаточний розрив із залежністю;
 • час «збирати каміння» і згадувати збиток, нанесений навколишнім;
 • прийняття відповідальності і налагодження контактів з рідними;
 • визнання своїх помилок і контроль над згубною пристрастю;
 • період вдосконалення;
 • пізнав сам - поділися знанням.

Програма «12 кроків» починається, коли медикаментозні процедури завершені, хворий виведений з абстинентного синдрому і здатний тверезо мислити. Тільки так можна очікувати позитивних результатів.

Підтримка родини - необхідна

Чи може людина пройти усе лікування від алкоголю без допомоги близьких, їх схвалення і віри в нього? Так, він на це здатний, але без мотивації і підтримки сім'ї зробити це набагато важче, а домогтися стійкої ремісії практично неможливо. Вийшовши за межі реабілітаційного центру, колишній залежний потрапляє під поганий вплив колишньої компанії, не знаходить своє місце в житті, перебуває в депресії і усе повертається.

Тому фахівці центру приділяють особливу увагу відновленню відносин пацієнта з родичами і близькими. Вони допомагають йому заново вчитися спілкуватися, висловлювати свої думки і правильно оцінювати критику.

Алкоголізм виліковний, статистика реабілітаційного центру MedicoN це підтверджує. Щоб дати людині шанс на зцілення, досить зробити один дзвінок до лікувального закладу.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.36 (128 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 152 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1387  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!