Довгий час алкоголізм не розцінювався як хвороба, була поширена думка - раз п'є і не може кинути, значить, не хоче. Як показали дослідження, алкогольна залежність є небезпечним захворюванням, що впливає на фізичний і психоемоційний стан людини. Найчастіше він не в силах самостійно боротися з цією згубною залежністю.

Він потребує підтримки близьких і професійного лікуванні, яке в Козятині можна пройти в реабілітаційному центрі MedicoN. Фахівці даної установи знайомі зі специфікою залежності і використовують для її терапії ефективну зарубіжну методику «12 кроків».

Вона охоплює всі аспекти хвороби: фізичне здоров'я, емоційну сферу, душевний стан пацієнта. При такому підході домогтися стійкої ремісії можливо, алкоголік кидає пити і повертається до звичайного, здорового життя без спиртного.

У чому відмінність центру від наркологічних диспансерів?

MedicoN - це новий формат лікувального закладу, що пропонує лікування від алкоголізму в Козятині, багато в чому відрізняється від стандартних наркодиспансерів:

 • застосовується індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • хворі проживають в комфортних кімнатах, їх оточують турботою і увагою;
 • активно ведеться просвітницька діяльність - важливо не тільки виліковувати залежних, але і не допускати поширення настільки небезпечних захворювань;
 • у пацієнтів реабілітаційного центру є можливість з користю проводити вільний час - гуляти, брати участь в різних заходах, спілкуватися з іншими хворими.

У центрі панує доброзичлива, спокійна атмосфера, що настроює на позитивний лад - ніякої нервозності, засуджень або зневажливих поглядів. Якщо алкоголік зважився на реабілітацію, то він знайшов в собі сили для боротьби і вже заслуговує на повагу.

Лікування алкоголізму в Козятині

За «12 кроків» до життя без спиртного

Лікування від алкогольної залежності в MedicoN - шлях, що складається з «12 кроків». Саме так називається Міннесотська програма, яку взяли на озброєння фахівці центру. Вона є результатом кропіткої роботи зарубіжної команди і виявилася настільки ефективною, що стала використовуватися не тільки для боротьби з алкоголізмом, але і іншими залежностями.

Її складно назвати інноваційною, адже система застосовується з 1939 року, з тих пір з її допомогою вдалося допомогти мільйонам залежних, вони змогли визнати свою хворобу і впоратися з нею.

«12 кроків» - це комплексний підхід до проблеми, що включає кілька ступенів:

 • визнання алкоголіком власного безсилля - він розуміє, що контроль втрачений;
 • усвідомлення необхідності повернення розсудливості;
 • час твердого рішення - з пияцтвом необхідно зав'язувати;
 • період самоаналізу - що там, в глибині душі;
 • вихід з тіні - обговорення своєї проблеми з іншими людьми;
 • прийняття своїх недоліків і бажання змінитися;
 • остаточний розрив із залежністю;
 • час «збирати каміння» і згадувати збиток, нанесений навколишнім;
 • прийняття відповідальності і налагодження контактів з рідними;
 • визнання своїх помилок і контроль над згубною пристрастю;
 • період вдосконалення;
 • пізнав сам - поділися знанням.

Програма «12 кроків» починається, коли медикаментозні процедури завершені, хворий виведений з абстинентного синдрому і здатний тверезо мислити. Тільки так можна очікувати позитивних результатів.

Підтримка родини - необхідна

Чи може людина пройти усе лікування від алкоголю без допомоги близьких, їх схвалення і віри в нього? Так, він на це здатний, але без мотивації і підтримки сім'ї зробити це набагато важче, а домогтися стійкої ремісії практично неможливо. Вийшовши за межі реабілітаційного центру, колишній залежний потрапляє під поганий вплив колишньої компанії, не знаходить своє місце в житті, перебуває в депресії і усе повертається.

Тому фахівці центру приділяють особливу увагу відновленню відносин пацієнта з родичами і близькими. Вони допомагають йому заново вчитися спілкуватися, висловлювати свої думки і правильно оцінювати критику.

Алкоголізм виліковний, статистика реабілітаційного центру MedicoN це підтверджує. Щоб дати людині шанс на зцілення, досить зробити один дзвінок до лікувального закладу.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!