Філії в Вінницькій області: Алкоголізм

Алкоголік в домі - біда всієї родини, адже його асоціальна поведінка впливає на життя оточуючих. Найчастіше від його дій страждають жінки і діти, сьогодні нерідкі випадку жіночого і навіть дитячого алкоголізму, які викликають ще більшу тривогу у фахівців.

Алкогольна залежність - не дурощі і не примха, а хронічна алкогольна інтоксикація, захворювання, що вимагає тривалого лікування і реабілітації. І чим раніше рідні алкоголіка це зрозуміють, тим швидше приймуть правильне рішення і звернуться за допомогою до професіоналів.

Ефективне лікування алкоголізму в Ладижині пропонує реабілітаційний центр MedicoN - сучасний лікувальний заклад, що використовує дієву зарубіжну програму та інноваційні методики щодо позбавлення від згубної тяги. Тут можна пройти тривалу реабілітацію і стати вільним від хворобливої пристрасті.

Тут можна отримати реальну допомогу

Як правило, сім'ї, які зіткнулися з алкогольною залежністю одного з членів, залишаються один на один з проблемою:

 • вони не хочуть розголосу - що цілком природно, адже засуджуючих або співчуваючих поглядів, пересудів навряд чи вдасться уникнути;
 • не бажають псувати алкоголіку біографію - лікування в наркологічному або в психіатричному диспансері призводить до того, що пацієнта ставлять на облік;
 • здаються - трави, змови, кодування і медикаментозне усунення похмілля, як правило, не позбавляють залежного від тяги;
 • не можуть умовити алкоголіка пройти реабілітацію - під впливом алкоголю людина може погоджуватися на усе, а вийшовши і запою, задкує, така ситуація - це замкнуте коло;
 • втрачають друзів - далеко не всім подобається спілкуватися з сім'єю, де є алкозалежний, сам алкоголік псує відносини, відмовляючись від допомоги і здійснюючи агресивні і асоціальні вчинки, перебуваючи під впливом алкогольних парів.

Фахівцям MedicoN знайомі подібні ситуації, і вони вживають усіх заходів, щоб звернення в реабілітаційний центр не було проблематичним:

 • в центрі можна отримати консультацію нарколога по телефону безкоштовно, в будь-який час доби;
 • є можливість цілодобового виклику лікаря без перерв і вихідних;
 • фахівець не тільки усуне в домашніх умовах похмілля, зніме алкогольний делірій, але і надасть допомогу з інтервенцією залежного - психологічний вплив, який допомагає переконати його в необхідності терапії.

Всі послуги в MedicoN - виклик лікаря, лікування від алкоголю, реабілітаційний і адаптаційний курси здійснюються анонімно. Родині хворого не варто турбуватися про розголошення небажаної інформації, факт проходження реабілітації не відіб'ється на лікувальній історії пацієнта.

Лікування алкоголізму в Ладижині

Шлях зцілення - крок за кроком

Фахівці реабілітаційного центру застосовують цілу систему заходів, які спрямовані на поліпшення фізичного стану алкоголіка і подальше його Позбавлення від залежності:

 • проводиться комплексна діагностика - тільки за результатами аналізів та обстеження нарколог призначає індивідуальну схему лікування;
 • пацієнт проходить курс детоксикаційних процедур, при необхідності - усунення «білої гарячки»;
 • якщо потрібно, призначається відновна терапія, за допомогою якої усуваються загострення хронічних хвороб, купіруються запальні процеси;
 • наступний щабель реабілітації - психокорекція; з пацієнтами працюють психолог, психотерапевт, реабілітологи, застосовуються нетрадиційні методики трудо-, арт-, Гештальт-терапії, проводяться тренінги та групові зустрічі;
 • адаптаційний курс - підопічним центру допомагають повернутися до нормального життя; адже часом алкоголіки втрачають зв'язок з реальністю, залишаються без роботи і підтримки близьких; мета даного етапу - виявити творчий потенціал людини, викликати інтерес до суспільних подій, дати зрозуміти, що є навколо люди, які потребують його допомоги.

Лікування від алкогольної залежності - процес копіткий, вимагає докладання зусиль самого хворого, терпіння близьких і професіоналізму команди фахівців. Тільки пройшовши весь шлях, алкоголік може позбутися хворобливої пристрасті і почати нове, тверезе життя.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!