Філії в Вінницькій області: Алкоголізм

Алкоголік в домі - біда всієї родини, адже його асоціальна поведінка впливає на життя оточуючих. Найчастіше від його дій страждають жінки і діти, сьогодні нерідкі випадку жіночого і навіть дитячого алкоголізму, які викликають ще більшу тривогу у фахівців.

Алкогольна залежність - не дурощі і не примха, а хронічна алкогольна інтоксикація, захворювання, що вимагає тривалого лікування і реабілітації. І чим раніше рідні алкоголіка це зрозуміють, тим швидше приймуть правильне рішення і звернуться за допомогою до професіоналів.

Ефективне лікування алкоголізму в Ладижині пропонує реабілітаційний центр MedicoN - сучасний лікувальний заклад, що використовує дієву зарубіжну програму та інноваційні методики щодо позбавлення від згубної тяги. Тут можна пройти тривалу реабілітацію і стати вільним від хворобливої пристрасті.

Тут можна отримати реальну допомогу

Як правило, сім'ї, які зіткнулися з алкогольною залежністю одного з членів, залишаються один на один з проблемою:

 • вони не хочуть розголосу - що цілком природно, адже засуджуючих або співчуваючих поглядів, пересудів навряд чи вдасться уникнути;
 • не бажають псувати алкоголіку біографію - лікування в наркологічному або в психіатричному диспансері призводить до того, що пацієнта ставлять на облік;
 • здаються - трави, змови, кодування і медикаментозне усунення похмілля, як правило, не позбавляють залежного від тяги;
 • не можуть умовити алкоголіка пройти реабілітацію - під впливом алкоголю людина може погоджуватися на усе, а вийшовши і запою, задкує, така ситуація - це замкнуте коло;
 • втрачають друзів - далеко не всім подобається спілкуватися з сім'єю, де є алкозалежний, сам алкоголік псує відносини, відмовляючись від допомоги і здійснюючи агресивні і асоціальні вчинки, перебуваючи під впливом алкогольних парів.

Фахівцям MedicoN знайомі подібні ситуації, і вони вживають усіх заходів, щоб звернення в реабілітаційний центр не було проблематичним:

 • в центрі можна отримати консультацію нарколога по телефону безкоштовно, в будь-який час доби;
 • є можливість цілодобового виклику лікаря без перерв і вихідних;
 • фахівець не тільки усуне в домашніх умовах похмілля, зніме алкогольний делірій, але і надасть допомогу з інтервенцією залежного - психологічний вплив, який допомагає переконати його в необхідності терапії.

Всі послуги в MedicoN - виклик лікаря, лікування від алкоголю, реабілітаційний і адаптаційний курси здійснюються анонімно. Родині хворого не варто турбуватися про розголошення небажаної інформації, факт проходження реабілітації не відіб'ється на лікувальній історії пацієнта.

Лікування алкоголізму в Ладижині

Шлях зцілення - крок за кроком

Фахівці реабілітаційного центру застосовують цілу систему заходів, які спрямовані на поліпшення фізичного стану алкоголіка і подальше його Позбавлення від залежності:

 • проводиться комплексна діагностика - тільки за результатами аналізів та обстеження нарколог призначає індивідуальну схему лікування;
 • пацієнт проходить курс детоксикаційних процедур, при необхідності - усунення «білої гарячки»;
 • якщо потрібно, призначається відновна терапія, за допомогою якої усуваються загострення хронічних хвороб, купіруються запальні процеси;
 • наступний щабель реабілітації - психокорекція; з пацієнтами працюють психолог, психотерапевт, реабілітологи, застосовуються нетрадиційні методики трудо-, арт-, Гештальт-терапії, проводяться тренінги та групові зустрічі;
 • адаптаційний курс - підопічним центру допомагають повернутися до нормального життя; адже часом алкоголіки втрачають зв'язок з реальністю, залишаються без роботи і підтримки близьких; мета даного етапу - виявити творчий потенціал людини, викликати інтерес до суспільних подій, дати зрозуміти, що є навколо люди, які потребують його допомоги.

Лікування від алкогольної залежності - процес копіткий, вимагає докладання зусиль самого хворого, терпіння близьких і професіоналізму команди фахівців. Тільки пройшовши весь шлях, алкоголік може позбутися хворобливої пристрасті і почати нове, тверезе життя.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!