Філії в Вінницькій області: Алкоголізм

Фахівці реабілітаційного центру MedicoN, одна з філії якого знаходиться в Могилів-Подільському, не з чуток знають, що таке алкоголізм і як складно боротися з цією залежністю. Вони кожен день допомагають алкоголікам та їх сім'ям, позбавляють своїх пацієнтів від згубної тяги, повертають їх до життя без алкогольного дурману.

Що пропонують лікарі MedicoN і чому реабілітаційна програма центру має настільки високою ефективністю?

Сучасний підхід до серйозної проблеми

Сьогодні практично в кожному населеному пункті є наркологічний диспансер, в якому надаються безкоштовні послуги з лікування різного роду залежностей. Однак кількість хворих не зменшується, а багато хто з них не прагнуть потрапити в цей заклад або ж бували і не раз, але так і не змогли позбутися від тяги. Чому таке відбувається?

  1. Терапія повинна бути комплексною. Перш за все, дослідження довели, що вилікувати алкоголізм тільки за допомогою медикаментозної терапії неможливо, в 100% відбувається рецидив. Фахівці MedicoN врахували цей аспект, і проводять реабілітацію по ефективній закордонній програмі «12 кроків», яка лікує не тільки тіло, а й душу.
  2. Огласка ні до чого. Як відомо, лікування в наркодиспансері, а при алкогольному делірії хворий може потрапити і в психодиспансер, підтверджує діагноз - алкоголік, що негативно відбивається на репутації людини і відкидає тінь на рідних і близьких. Всі послуги, в т.ч. лікування алкоголізму в Могилів-Подільському здійснюється анонімно: пацієнт і його сім'я можуть не турбуватися про можливе поширення особистої інформації, вплив ситуації на різні життєві аспекти.
  3. Комфорт і індивідуальний підхід. У звичайних наркодиспансерах дуже великий потік пацієнтів і найчастіше умови їх перебування залишають бажати кращого. Не дивно, що алкоголіки концентрують увагу не на терапії, а на бажанні якомога швидше покинути цю установу.

У реабілітаційному центрі хворим пропонують інші умови перебування: проживання в комфортних кімнатах, відсутність побутових труднощів, цілодобовий догляд від чуйного, досвідченого персоналу.

Крім того, в MedicoN є всі умови для цікавого дозвілля пацієнтів: обладнані для ігор майданчики, різний інвентар, проводяться заходи, зустрічі, семінари, тренінги. Важливо, щоб у залежних була можливість відволікатися про власних проблем, виходити за рамки звичного стану.

Лікування від алкоголю здійснюється за єдиною Міннесотською програмою «12 кроків», але при цьому фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного хворого, враховуються всі особливості здоров'я, характеру, самопочуття.

Лікування алкоголізму в Могилів-Подільському

Що таке «12 кроків»?

Коли хворий поступає в реабілітаційний центр, він проходить діагностичні заходи і медикаментозні процедури. Завдяки сучасним препаратам і грамотно призначеної терапії дуже швидко позбавляється від похмільного синдрому та алкогольного делірію.

У цьому випадку мова йде тільки про фізичне здоров'я, а психологічна залежність нікуди не пропадає. І якщо пацієнт на даному етапі виписується, він рано чи пізно знову починає пити. Щоб цього не сталося, фахівці центру починають наступний реабілітаційний етап - психокоректувальний, який входить в загальну систему «12 кроків».

Цю програму можна назвати справжнім феноменом, ривком в лікуванні різних залежностей, який скоїв Білл Уілсон - брокер, який страждав від запойного алкоголізму. Система «12 кроків» була впроваджена ще в 30-і роки минулого століття, до сих пір не втратила своєї актуальності і вважається максимально ефективною терапевтичною схемою. Вона складається з декількох ступенів. Починається з прийняття поразки, а завершується - бажанням одужуючої людини допомагати іншим.

Лікування від алкогольної залежності - тривалий, чітко структурований процес, заснований на ефективній програмі і індивідуальні особливості людини. Тут не забувають, що пацієнти, які заплуталися люди, які потребують допомоги і підтримки. І як показує практика - такий підхід працює!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.64 (120 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!