Куди звертатися жителям Ковеля Вінницької області, які зіткнулися з таким важким захворюванням, як наркотична залежність? Пройти лікування від наркотиків в Ковелі можна в місцевому відділенні реабілітаційного центру «Медікон».

Лікування наркоманії в Ковелі в умовах госпіталізації

Наркологічний центр в Ковелі «Медікон» вважає за краще проводити лікування наркозалежності після госпіталізації пацієнта. По-перше, на перших етапах терапії наркозалежному необхідна постійна допомога і спостереження з боку фахівців, які можливі тільки в разі перебування в клініці. По-друге, перебування в наркологічному центрі виключає можливість придбання наркотику або алкоголю, отже, і ймовірність зриву, якому найбільш схильні хворі на початку реабілітаційного курсу.

Лікування наркоманії в Ковелі починається з проведення детоксикації. Використовуючи біологічні і медикаментозні методи, фахівці центру «Медікон» виводять хворого зі стану наркотичної ломки, допомагаючи йому позбутися від хімічної залежності.

За допомогою здорового збалансованого харчування, дотримання режиму, вітамінотерапії, занять фізкультурою і спортом організм пацієнта поступово і повністю очищається від токсинів і продуктів розпаду наркотичних речовин, починає нормально функціонувати.

Лікування наркоманії в Ковелі

Протягом піврічного реабілітаційного курсу з пацієнтами працюють психологи та психотерапевти високого рівня кваліфікації. Застосовуючи методи Гештальд-терапії, поведінкової терапії, емотивної-раціональні техніки фахівці допомагають пацієнту виявити і усунути психологічні комплекси, особистісні проблеми, які могли привести до розвитку залежності, сформувати нові цілі і прагнення, необхідні тільки в тверезому житті.

Налагодити стосунки в сім'ї, зробити їх більш здоровими, довірчими допоможуть сеанси системного сімейного психоаналізу, а також робота з сімейним психологом.

Одним з основних способів боротьби з наркотичною залежністю, які практикує наркодиспансер в Ковелі «Медікон», є колективні психотерапевтичні заняття, робота в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків».

Заняття в групах співзалежних дають пацієнтам можливість утвердитися в здорових мотиваціях, отримати додатковий стимул до одужання, підтримку однодумців і перебування в терапевтичному співтоваристві. Послідовне проходження етапів програми «12 кроків» дозволяє наркозалежним свідомо відмовитися від вживання наркотичних речовин, піднятися на більш високий рівень духовного розвитку.

Лікування від наркотиків в Ковелі в домашніх умовах

Фахівці центру «Медікон» наполягають на тому, що лікування наркозалежності найбільш дієво і ефективно, якщо проходить в умовах клініки.

Домашнє лікування - це, як правило, надання медичної допомоги наркозалежним. Кваліфікований нарколог в Ковелі може на дому провести детоксикацію і попередню діагностику, купірувати прояви абстинентного синдрому. Крім того, в домашніх умовах проводяться індивідуальні психологічні консультації, спрямовані на переконання наркозалежної людини в необхідності пройти лікування, сформувати в ньому стійке бажання повернутися до нормального тверезого життя.

У виняткових випадках наркологічний центр «Медікон» може надати лікування наркозалежності в домашніх умовах, але при цьому пацієнт зобов'язаний відвідувати заняття в групах співзалежних і інші лікувально-профілактичні заходи. Велика увага приділяється роботі з близьким оточенням пацієнта, адже на них лягає основна відповідальність за контроль над терапевтичним процесом і попередженням зривів.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!