Куди звертатися жителям Ковеля Вінницької області, які зіткнулися з таким важким захворюванням, як наркотична залежність? Пройти лікування від наркотиків в Ковелі можна в місцевому відділенні реабілітаційного центру «Медікон».

Лікування наркоманії в Ковелі в умовах госпіталізації

Наркологічний центр в Ковелі «Медікон» вважає за краще проводити лікування наркозалежності після госпіталізації пацієнта. По-перше, на перших етапах терапії наркозалежному необхідна постійна допомога і спостереження з боку фахівців, які можливі тільки в разі перебування в клініці. По-друге, перебування в наркологічному центрі виключає можливість придбання наркотику або алкоголю, отже, і ймовірність зриву, якому найбільш схильні хворі на початку реабілітаційного курсу.

Лікування наркоманії в Ковелі починається з проведення детоксикації. Використовуючи біологічні і медикаментозні методи, фахівці центру «Медікон» виводять хворого зі стану наркотичної ломки, допомагаючи йому позбутися від хімічної залежності.

За допомогою здорового збалансованого харчування, дотримання режиму, вітамінотерапії, занять фізкультурою і спортом організм пацієнта поступово і повністю очищається від токсинів і продуктів розпаду наркотичних речовин, починає нормально функціонувати.

Лікування наркоманії в Ковелі

Протягом піврічного реабілітаційного курсу з пацієнтами працюють психологи та психотерапевти високого рівня кваліфікації. Застосовуючи методи Гештальд-терапії, поведінкової терапії, емотивної-раціональні техніки фахівці допомагають пацієнту виявити і усунути психологічні комплекси, особистісні проблеми, які могли привести до розвитку залежності, сформувати нові цілі і прагнення, необхідні тільки в тверезому житті.

Налагодити стосунки в сім'ї, зробити їх більш здоровими, довірчими допоможуть сеанси системного сімейного психоаналізу, а також робота з сімейним психологом.

Одним з основних способів боротьби з наркотичною залежністю, які практикує наркодиспансер в Ковелі «Медікон», є колективні психотерапевтичні заняття, робота в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків».

Заняття в групах співзалежних дають пацієнтам можливість утвердитися в здорових мотиваціях, отримати додатковий стимул до одужання, підтримку однодумців і перебування в терапевтичному співтоваристві. Послідовне проходження етапів програми «12 кроків» дозволяє наркозалежним свідомо відмовитися від вживання наркотичних речовин, піднятися на більш високий рівень духовного розвитку.

Лікування від наркотиків в Ковелі в домашніх умовах

Фахівці центру «Медікон» наполягають на тому, що лікування наркозалежності найбільш дієво і ефективно, якщо проходить в умовах клініки.

Домашнє лікування - це, як правило, надання медичної допомоги наркозалежним. Кваліфікований нарколог в Ковелі може на дому провести детоксикацію і попередню діагностику, купірувати прояви абстинентного синдрому. Крім того, в домашніх умовах проводяться індивідуальні психологічні консультації, спрямовані на переконання наркозалежної людини в необхідності пройти лікування, сформувати в ньому стійке бажання повернутися до нормального тверезого життя.

У виняткових випадках наркологічний центр «Медікон» може надати лікування наркозалежності в домашніх умовах, але при цьому пацієнт зобов'язаний відвідувати заняття в групах співзалежних і інші лікувально-профілактичні заходи. Велика увага приділяється роботі з близьким оточенням пацієнта, адже на них лягає основна відповідальність за контроль над терапевтичним процесом і попередженням зривів.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон  Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Ковелі

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -119 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1404  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!