Позвонить прямо сейчас
x

Проблема наркоманії серед молоді в Козятині стоїть досить гостро, в місті відсутній власний наркодиспансер, що істотно ускладнює ситуацію. Але тепер, після відкриття Козятинської філії наркологічного центру «Медікон» ефективне, професійне лікування від наркотиків в Козятині стало доступно для всіх, хто потребує!

Як ми проводимо лікування від наркотиків в Козятині?

Наркологічний центр в Козятині «Медікон» для багатьох наркозалежних є єдиним шансом повернутися до успішного, повноцінного, здорового життя.

Програма, метою якої є продуктивне і комплексне лікування наркоманії в Козятині, включає в себе наступні елементи:

  • попередня діагностика - визначення типу вживаних наркотичних речовин і стажу наркотичної залежності;
  • позбавлення від хімічної залежності, очищення організму від токсичних, наркотичних речовин, продуктів розпаду, усунення стану ломки - проводить лікар-нарколог в Козятині високого рівня кваліфікації;
  • психотерапія оздоровчого характеру, спрямована на усунення психологічної залежності від наркотичних речовин, свідома відмова пацієнта від наркотиків і прийняття тверезого способу життя.

У наркологічному центрі «Медікон» працюють тільки справжні професіонали своєї справи - наркологи, невропатологи, експерти з питань хімічної залежності, психологи, психотерапевти, які надають пацієнтові повний комплекс послуг, починаючи з діагностики і закінчуючи подальшою ресоціалізацією і забезпеченням терапевтичного супроводу.

На сьогоднішній день найбільш безпечними і ефективним способом детоксикації визнані натуральні біологічні методи. Тому пацієнти центру займаються спортом, потіють в сауні, дотримуються дієти, приймають сорбенти і вітаміни. У випадках важкої наркозалежності, отруєння і передозування застосовуються методи антідодної терапії і медикаментозне лікування.

Однак детоксикація не дозволяє позбутися від наркозалежності повністю, адже психологічна тяга до наркотику все ще залишається. Щоб позбавити людину від психологічної залежності, в центрі «Медікон» проводиться повноцінний курс психологічної корекції. З пацієнтами працюють за індивідуальними програмами, застосовують методи Гештальд-терапії, програми «Монотек», емотивно-раціональні техніки, елементи системно-сімейного психоаналізу. Наркозалежні займаються в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», яка допомагає їм сформувати нову конструктивну модель поведінки, свідомо відмовитися від вживання наркотичних речовин, перейти на більш високий духовний рівень.

Лікування наркоманії в Козятині

В період реабілітації випускникам центру надається терапевтичний супровід, що дозволяє максимально швидко адаптуватися в соціумі, вирішити проблеми працевлаштування та сімейних відносин, запобігти можливому рецидиву. Наші реабілітанти займаються з психологами та соціальними працівниками, відвідують групи співзалежних і сеанси сімейної психотерапії. Ефективність реабілітаційної програми в центрі «Медікон» становить понад 30%! На нашому рахунку більше 1200 успішно випущених реабілітантів!

Про переваги наркологічного центру в Козятині

Наркодиспансер в Козятині «Медікон» характеризують такі переваги:

  • надання анонімної, комплексної допомоги;
  • висококваліфікований персонал;
  • комфортні умови проживання в елітних котеджах;
  • допомога в соціальній реабілітації;
  • можливість примусових заходів медичного характеру.

Перемога над наркозалежністю - це реальність, і співробітники центру «Медікон» в Козятині допоможуть вам з успіхом подолати складний шлях до повного одужання!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.42 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!