Лікування наркоманії в Ладижині Вінницької області має носити комплексний характер і проходити під контролем кваліфікованих фахівців! Саме таку професійну допомогу готовий надати своїм пацієнтам наркологічний центр в Ладижині «Медікон»!

Як проходить реабілітація в наркологічному центрі в Ладижині?

Програма реабілітації наркозалежних, яку пропонує наркодиспансер в Ладижині «Медікон», відрізняється своє комплексністю, оскільки спрямована не тільки на усунення фізичної залежності, але і на відновлення психологічного здоров'я пацієнта.

Потрапляючи в центр, пацієнт проходить детоксикацію організму, яка дозволяє усунути прояви абстинентного синдрому і очистити від залишків наркотичних речовин. Нарколог в Ладижині від фізіологічної залежності хворих позбавляє наступними методами:

 • біологічна детоксикація - сауна, дієта, спортивні тренування, вітамінотерапія, сорбенти;
 • медикаментозна терапія - дозволяє полегшити абстинентний синдром і вивести пацієнта зі стану ломки за допомогою застосування седативних, знеболювальних, заспокійливих лікарських засобів;
 • інфузійна детоксикація - крапельне введення гепатопротекторів, стимуляторів обмінних процесів, антиоксидантів.

Подальша нормалізація фізичного стану пацієнта і відновлення його внутрішніх органів і систем здійснюється завдяки здоровому способу життя, медичної допомоги, правильно збалансованому харчуванню, фізіопроцедурам і спортивним заняттям.

Лікування наркоманії в Ладижині

Не менш важливе завдання, яке ставить перед собою реабілітаційний центр «Медікон», - це усунення психологічної залежності пацієнта від вживання наркотичних речовин. Для досягнення цієї мети потрібно виявити і усунути провокуючі фактори, допомогти людині усвідомити необхідність боротися із залежністю, дати можливість придбати нові цілі, інтереси і захоплення, які зроблять життя яскравим і насиченим без вживання наркотиків.

Для ефективної психологічної корекції наркозалежних, фахівці реабілітаційного центру «Медікон» використовують такі методики:

 • теорія мотиваційного посилення;
 • психологічні консультації в індивідуальному режимі;
 • програма «12 кроків» - колективні заняття в групах взаємодопомоги;
 • Генштальд-терапія;
 • техніки релаксації і аутотренінгу;
 • поведінкова психотерапія;
 • емотивно-раціональні методи;
 • трудотерапія;
 • системний сімейний психоаналіз.

Повний курс лікування з подальшою реабілітаціею дає пацієнтам можливість не тільки позбутися від наркотиків, але і підвищити якість свого життя в особистому, сімейному, професійному плані!

Як проходить примусове лікування від наркотиків в Ладижині?

Примусове лікування від наркотиків в Ладижині затребувана послуга, що надається наркологічним центром «Медікон». Примусове лікування - це психологічна корекція наркозалежного, без його споконвічного бажання, яка залучає його в терапевтичний процес.

Фахівці центру «Медікон» в комфортних, домашніх умовах проводять мотиваційні бесіди, домагаючись того, щоб пацієнт визнав свою залежність і необхідність проведення подальшого лікування. Тільки досвідчені психологи та наркологи зможуть знайти потрібні аргументи і правильний підхід до наркозалежного, навіть при тривалому наркотичному стажі.

Ви можете в будь-який час доби викликати фахівців центру «Медікон» на дім, де вони нададуть пацієнту необхідну медичну допомогу, а також проведуть сеанс індивідуальної психотерапії. Після цього, ми забезпечимо абсолютно безкоштовний трансфер хворого в лікувальний заклад.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.40 (129 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!