Лікування наркоманії в Ладижині Вінницької області має носити комплексний характер і проходити під контролем кваліфікованих фахівців! Саме таку професійну допомогу готовий надати своїм пацієнтам наркологічний центр в Ладижині «Медікон»!

Як проходить реабілітація в наркологічному центрі в Ладижині?

Програма реабілітації наркозалежних, яку пропонує наркодиспансер в Ладижині «Медікон», відрізняється своє комплексністю, оскільки спрямована не тільки на усунення фізичної залежності, але і на відновлення психологічного здоров'я пацієнта.

Потрапляючи в центр, пацієнт проходить детоксикацію організму, яка дозволяє усунути прояви абстинентного синдрому і очистити від залишків наркотичних речовин. Нарколог в Ладижині від фізіологічної залежності хворих позбавляє наступними методами:

 • біологічна детоксикація - сауна, дієта, спортивні тренування, вітамінотерапія, сорбенти;
 • медикаментозна терапія - дозволяє полегшити абстинентний синдром і вивести пацієнта зі стану ломки за допомогою застосування седативних, знеболювальних, заспокійливих лікарських засобів;
 • інфузійна детоксикація - крапельне введення гепатопротекторів, стимуляторів обмінних процесів, антиоксидантів.

Подальша нормалізація фізичного стану пацієнта і відновлення його внутрішніх органів і систем здійснюється завдяки здоровому способу життя, медичної допомоги, правильно збалансованому харчуванню, фізіопроцедурам і спортивним заняттям.

Лікування наркоманії в Ладижині

Не менш важливе завдання, яке ставить перед собою реабілітаційний центр «Медікон», - це усунення психологічної залежності пацієнта від вживання наркотичних речовин. Для досягнення цієї мети потрібно виявити і усунути провокуючі фактори, допомогти людині усвідомити необхідність боротися із залежністю, дати можливість придбати нові цілі, інтереси і захоплення, які зроблять життя яскравим і насиченим без вживання наркотиків.

Для ефективної психологічної корекції наркозалежних, фахівці реабілітаційного центру «Медікон» використовують такі методики:

 • теорія мотиваційного посилення;
 • психологічні консультації в індивідуальному режимі;
 • програма «12 кроків» - колективні заняття в групах взаємодопомоги;
 • Генштальд-терапія;
 • техніки релаксації і аутотренінгу;
 • поведінкова психотерапія;
 • емотивно-раціональні методи;
 • трудотерапія;
 • системний сімейний психоаналіз.

Повний курс лікування з подальшою реабілітаціею дає пацієнтам можливість не тільки позбутися від наркотиків, але і підвищити якість свого життя в особистому, сімейному, професійному плані!

Як проходить примусове лікування від наркотиків в Ладижині?

Примусове лікування від наркотиків в Ладижині затребувана послуга, що надається наркологічним центром «Медікон». Примусове лікування - це психологічна корекція наркозалежного, без його споконвічного бажання, яка залучає його в терапевтичний процес.

Фахівці центру «Медікон» в комфортних, домашніх умовах проводять мотиваційні бесіди, домагаючись того, щоб пацієнт визнав свою залежність і необхідність проведення подальшого лікування. Тільки досвідчені психологи та наркологи зможуть знайти потрібні аргументи і правильний підхід до наркозалежного, навіть при тривалому наркотичному стажі.

Ви можете в будь-який час доби викликати фахівців центру «Медікон» на дім, де вони нададуть пацієнту необхідну медичну допомогу, а також проведуть сеанс індивідуальної психотерапії. Після цього, ми забезпечимо абсолютно безкоштовний трансфер хворого в лікувальний заклад.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Ладижині

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.40 (129 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!