Якщо вам або членам вашої сім'ї потрібне якісне та професійне лікування наркоманії в Жмеринці, звертайтеся за допомогою до місцевого відділення реабілітаційного центру «Медікон»! У нашому арсеналі - самі інноваційні та ефективні методи реабілітації наркозалежних, а також досвідчений персонал високого рівня кваліфікації!

Надання медичної допомоги в наркологічному центрі в Жмеринці

Лікування від наркотиків в Жмеринці в центрі «Медікон» починається з надання пацієнту кваліфікованої медичної допомоги. Наркотики руйнівно діють на весь організм, а при відмові від їх вживання, людина відчуває надзвичайно важкий стан, відомий як наркотична ломка. Полегшити стан хворого допомагає виведення з організму залишків наркотичних речовин, накопичених токсинів. Детоксикацію в центрі «Медікон» проводить досвідчений фахівець-нарколог в Жмеринці, застосовуючий для цих цілей ефективні і безпечні методики.

Якщо стан хворого не критичний, то детоксикацію проводять біологічними методами. Їх переваги полягають в натуральності та відсутності побічних ефектів. У програму біологічної детоксикації входять:

 • потіння в сауні;
 • спортивні тренування, фізичні навантаження;
 • дотримання дієти;
 • прийом сорбентів;
 • вітамінотерапія.

У більш важких випадках може знадобитися застосування медикаментозних препаратів седативної і знеболюючої дії, проведення антідодної терапії.

Крім того, наркодиспансер в Жмеринці «Медікон» пропонує таку послугу, як проведення екстреної детоксикації в домашніх умовах. Домашня медична допомога необхідна в тих випадках, коли пацієнт знаходитися у вкрай важкому, небезпечному для життя стані (гостра інтоксикація, передозування) або ж поводиться неадекватно, відмовляючись при цьому від відвідування клініки.

Лікування наркоманії в Жмеринці

Медична допомога наркозалежним в наркологічному центрі «Медікон» проводиться висококваліфікованими спеціалістами, які мають на руках всі необхідні ліцензії. Пацієнт перебуває під постійним медичним наглядом, що дозволяє гарантувати абсолютну безпеку для його здоров'я і успішність програми детоксикації.

Надання психологічної допомоги в наркодиспансері в Жмеринці

Наркологічний центр в Жмеринці «Медікон» надає пацієнтам комплексну допомогу психологічного характеру. В процесі реабілітаційного курсу хворим допомагають сформувати правильні мотивації, виявити і усунути внутрішні провокуючі фактори, скорегувати свою поведінкову модель, навчитися вирішувати життєві проблеми і отримувати задоволення, не вдаючись до штучних допінгів.

Психологічна допомога пацієнтам в реабілітаційному центрі «Медікон» надається за допомогою наступних методик:

 • індивідуальна психологічна робота;
 • Гештальд-терапія;
 • трудотерапія;
 • методика мотиваційного посилення;
 • когнітивно-біхевіоральна терапія;
 • емотивно-раціональна методика;
 • колективні психотерапевтичні заняття за програмою «12 кроків»;
 • сімейна психотерапія.

Важливу роль відіграє також постійне перебування пацієнта в здоровому терапевтичному співтоваристві - оточенні людей, які вчаться жити по-новому, долаючи наркотичну залежність. В умовах госпіталізації чоловік ізолюється від звичного середовища і погано впливаючого на нього оточення. Крім того, співробітники центру «Медікон» дбають про те, щоб людина перебувала в комфортних умовах, вела активне насичене життя, організовують її дозвілля, проводять культурні заходи.

Таким чином, досягається основна мета - повне усунення психологічної тяги до вживання наркотичних речовин і формування стійкого бажання жити тверезим, здоровим життям!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.78 (123 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -11 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1417  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!