Якщо вам або членам вашої сім'ї потрібне якісне та професійне лікування наркоманії в Жмеринці, звертайтеся за допомогою до місцевого відділення реабілітаційного центру «Медікон»! У нашому арсеналі - самі інноваційні та ефективні методи реабілітації наркозалежних, а також досвідчений персонал високого рівня кваліфікації!

Надання медичної допомоги в наркологічному центрі в Жмеринці

Лікування від наркотиків в Жмеринці в центрі «Медікон» починається з надання пацієнту кваліфікованої медичної допомоги. Наркотики руйнівно діють на весь організм, а при відмові від їх вживання, людина відчуває надзвичайно важкий стан, відомий як наркотична ломка. Полегшити стан хворого допомагає виведення з організму залишків наркотичних речовин, накопичених токсинів. Детоксикацію в центрі «Медікон» проводить досвідчений фахівець-нарколог в Жмеринці, застосовуючий для цих цілей ефективні і безпечні методики.

Якщо стан хворого не критичний, то детоксикацію проводять біологічними методами. Їх переваги полягають в натуральності та відсутності побічних ефектів. У програму біологічної детоксикації входять:

 • потіння в сауні;
 • спортивні тренування, фізичні навантаження;
 • дотримання дієти;
 • прийом сорбентів;
 • вітамінотерапія.

У більш важких випадках може знадобитися застосування медикаментозних препаратів седативної і знеболюючої дії, проведення антідодної терапії.

Крім того, наркодиспансер в Жмеринці «Медікон» пропонує таку послугу, як проведення екстреної детоксикації в домашніх умовах. Домашня медична допомога необхідна в тих випадках, коли пацієнт знаходитися у вкрай важкому, небезпечному для життя стані (гостра інтоксикація, передозування) або ж поводиться неадекватно, відмовляючись при цьому від відвідування клініки.

Лікування наркоманії в Жмеринці

Медична допомога наркозалежним в наркологічному центрі «Медікон» проводиться висококваліфікованими спеціалістами, які мають на руках всі необхідні ліцензії. Пацієнт перебуває під постійним медичним наглядом, що дозволяє гарантувати абсолютну безпеку для його здоров'я і успішність програми детоксикації.

Надання психологічної допомоги в наркодиспансері в Жмеринці

Наркологічний центр в Жмеринці «Медікон» надає пацієнтам комплексну допомогу психологічного характеру. В процесі реабілітаційного курсу хворим допомагають сформувати правильні мотивації, виявити і усунути внутрішні провокуючі фактори, скорегувати свою поведінкову модель, навчитися вирішувати життєві проблеми і отримувати задоволення, не вдаючись до штучних допінгів.

Психологічна допомога пацієнтам в реабілітаційному центрі «Медікон» надається за допомогою наступних методик:

 • індивідуальна психологічна робота;
 • Гештальд-терапія;
 • трудотерапія;
 • методика мотиваційного посилення;
 • когнітивно-біхевіоральна терапія;
 • емотивно-раціональна методика;
 • колективні психотерапевтичні заняття за програмою «12 кроків»;
 • сімейна психотерапія.

Важливу роль відіграє також постійне перебування пацієнта в здоровому терапевтичному співтоваристві - оточенні людей, які вчаться жити по-новому, долаючи наркотичну залежність. В умовах госпіталізації чоловік ізолюється від звичного середовища і погано впливаючого на нього оточення. Крім того, співробітники центру «Медікон» дбають про те, щоб людина перебувала в комфортних умовах, вела активне насичене життя, організовують її дозвілля, проводять культурні заходи.

Таким чином, досягається основна мета - повне усунення психологічної тяги до вживання наркотичних речовин і формування стійкого бажання жити тверезим, здоровим життям!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон  Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Жмеринці

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.78 (123 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -119 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1404  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!