Позвонить прямо сейчас
x

Тепер для того щоб пройти лікування наркоманії в Могилів-Подільському, абсолютно ні до чого шукати спеціалізовану клініку в Вінниці або інших великих містах. Наркологічний центр в Могилів-Подільському, що надає комплексну допомогу в боротьбі з наркозалежністю та комфортні умови проживання, відкрився на базі Всеукраїнського реабілітаційного центру «Медікон».

Переваги лікування наркоманії в Могилів-Подільському в Медіконі

Лікування від наркотиків в Могилів-Подільському починається з того, що досвідчені співробітники центру «Медікон» проводять з пацієнтами бесіди, спрямовані на усвідомлення проблеми і необхідність її вирішення. Тільки після того як людина визнає свою залежність і погодитися на лікування, стає можливим досягнення позитивних результатів.

На наступному етапі нарколог в Могилів-Подільському здійснює детоксикацію - масоване виведення з організму наркотичних речовин, токсинів, продуктів розпаду. Залежно від особливостей конкретного випадку, використовуються такі методики:

  • інфузійна детоксикація - введення в організм антиоксидантів, гепатопротекторів, стимуляторів обмінних процесів мозкових тканин;
  • антідодная терапія;
  • медикаментозна терапія (знеболюючі, заспокійливі та седативні препарати);
  • біологічна детоксикація (прийом сорбентів і вітамінно-мінеральних комплексів, спортивні тренування, дієта, сауна).

Наші фахівці використовують тільки перевірені і сертифіковані методики, підбирають їх для кожного пацієнта індивідуально.

Важливу роль в лікуванні наркозалежності наркологічний центр в Могилів-Подільському «Медікон» приділяє психологічній корекції. Необхідно допомогти пацієнтові виявити глибинні внутрішні психологічні проблеми, які спровокували розвиток залежності, і знайти способи їх вирішення, налагодити втрачені міжособистісні відносини, знайти нові цілі і прагнення. Результати досягаються за допомогою Гештальд-терапії, заняття за програмою «12 кроків», поведінкової терапії, сеансів системного сімейного психоаналізу, емотивно-раціональних методик.

Реабілітація в наркологічному центрі в Могилів-Подільському

Реабілітацію пацієнтів і їх підготовку до виходу в соціум наркодиспансер в Могилів-Подільському «Медікон» починає ще під час їх перебування в центрі. З наркозалежними працюють методами трудотерапії, поетапної програми соціальної підтримки. Дуже хороші результати досягаються завдяки регулярним заняттям в групах співзалежних, людина набуває необхідну підтримку і стимул до самовдосконалення.

Лікування наркоманії в Могилів-Подільському

Крім того, в період реабілітації пацієнтам забезпечується перебування в терапевтичному співтоваристві - оточенні людей, спраглих позбавитися від наркотичної залежності або вже подолали згубну пристрасть. Такого роду заняття дають реабілітантами можливість придбати нові комунікативні навички, корисні знайомства і навіть вирішити проблеми з працевлаштуванням.

Велика увага приділяється роботі з близькими наркозалежного. Адже люди, які зіткнулися з проблемою наркозалежності в сім'ї, теж потребують підтримки і професійних консультаціях. Налагодити сімейні відносини, поставивши їх на принципах взаєморозуміння, довіри і підтримки можна за допомогою відвідувань сеансів сімейної психотерапії, роботи з сімейним психологом.

Крім того, в центрі «Медікон» працюють батьківські групи, де люди, в сім'ю яких прийшла така біда як наркоманія, обмінюються досвідом, підтримують один одного, вчаться надавати своїм близьким необхідну допомогу.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!