Тепер для того щоб пройти лікування наркоманії в Могилів-Подільському, абсолютно ні до чого шукати спеціалізовану клініку в Вінниці або інших великих містах. Наркологічний центр в Могилів-Подільському, що надає комплексну допомогу в боротьбі з наркозалежністю та комфортні умови проживання, відкрився на базі Всеукраїнського реабілітаційного центру «Медікон».

Переваги лікування наркоманії в Могилів-Подільському в Медіконі

Лікування від наркотиків в Могилів-Подільському починається з того, що досвідчені співробітники центру «Медікон» проводять з пацієнтами бесіди, спрямовані на усвідомлення проблеми і необхідність її вирішення. Тільки після того як людина визнає свою залежність і погодитися на лікування, стає можливим досягнення позитивних результатів.

На наступному етапі нарколог в Могилів-Подільському здійснює детоксикацію - масоване виведення з організму наркотичних речовин, токсинів, продуктів розпаду. Залежно від особливостей конкретного випадку, використовуються такі методики:

  • інфузійна детоксикація - введення в організм антиоксидантів, гепатопротекторів, стимуляторів обмінних процесів мозкових тканин;
  • антідодная терапія;
  • медикаментозна терапія (знеболюючі, заспокійливі та седативні препарати);
  • біологічна детоксикація (прийом сорбентів і вітамінно-мінеральних комплексів, спортивні тренування, дієта, сауна).

Наші фахівці використовують тільки перевірені і сертифіковані методики, підбирають їх для кожного пацієнта індивідуально.

Важливу роль в лікуванні наркозалежності наркологічний центр в Могилів-Подільському «Медікон» приділяє психологічній корекції. Необхідно допомогти пацієнтові виявити глибинні внутрішні психологічні проблеми, які спровокували розвиток залежності, і знайти способи їх вирішення, налагодити втрачені міжособистісні відносини, знайти нові цілі і прагнення. Результати досягаються за допомогою Гештальд-терапії, заняття за програмою «12 кроків», поведінкової терапії, сеансів системного сімейного психоаналізу, емотивно-раціональних методик.

Реабілітація в наркологічному центрі в Могилів-Подільському

Реабілітацію пацієнтів і їх підготовку до виходу в соціум наркодиспансер в Могилів-Подільському «Медікон» починає ще під час їх перебування в центрі. З наркозалежними працюють методами трудотерапії, поетапної програми соціальної підтримки. Дуже хороші результати досягаються завдяки регулярним заняттям в групах співзалежних, людина набуває необхідну підтримку і стимул до самовдосконалення.

Лікування наркоманії в Могилів-Подільському

Крім того, в період реабілітації пацієнтам забезпечується перебування в терапевтичному співтоваристві - оточенні людей, спраглих позбавитися від наркотичної залежності або вже подолали згубну пристрасть. Такого роду заняття дають реабілітантами можливість придбати нові комунікативні навички, корисні знайомства і навіть вирішити проблеми з працевлаштуванням.

Велика увага приділяється роботі з близькими наркозалежного. Адже люди, які зіткнулися з проблемою наркозалежності в сім'ї, теж потребують підтримки і професійних консультаціях. Налагодити сімейні відносини, поставивши їх на принципах взаєморозуміння, довіри і підтримки можна за допомогою відвідувань сеансів сімейної психотерапії, роботи з сімейним психологом.

Крім того, в центрі «Медікон» працюють батьківські групи, де люди, в сім'ю яких прийшла така біда як наркоманія, обмінюються досвідом, підтримують один одного, вчаться надавати своїм близьким необхідну допомогу.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!