Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Влада Німеччини заборонила застосування терапевтичних методів, спрямованих на зміну сексуальної орієнтації у дітей і підлітків

Німецька влада категорично заборонила проведення на території Німеччини переорієнтується (репаративної) терапії дітей та підлітків, які не досягли повнолітнього віку, спрямованої на зміну сексуальної орієнтації. За словами одного з представників німецького уряду, метою даного закону є захист прав людини на сексуальне самовизначення.
Позиція правління Німеччини базується на тому, що методи репаративної терапії часто є причиною серйозних психологічних травм, а показники її результативності та ефективності не мають достатнього наукового, медичного обґрунтування, незаперечних доказів.
Більш того, проведення конверсійної, переорієнтуються терапії в Німеччині тепер заборонено не тільки у відношенні до дітей, а й дорослих пацієнтів, які потребують сторонньої, а також психологічної допомоги. Під заборону потрапила і реклама, соціальні ролики, які пропагують зміну сексуальної орієнтації людини та популяризують методи досягнення цієї мети.
Порушення урядового закону спричинить за собою серйозні кримінальні наслідки, починаючи від виплати штрафів і закінчуючи тюремним ув’язненням.

Трохи про поняття репаративної терапії

Влада Німеччини заборонила застосування терапевтичних методів, спрямованих на зміну сексуальної орієнтації у дітей і підлітків
Репаративна (переорієнтуюча, конверсійна) терапія являє собою поєднання ряду методик, спрямованих на зміну сексуальної орієнтації людини. Застосовується з метою зміни гомосексуальності на гетеросексуальність. Крім того, практикуються методи конверсійної терапії щодо трансгендерних людей для зміни їх гендерної ідентичності.
Більшість медичних фахівців сходяться на думці, що спроби якимось чином змінити сексуальну орієнтацію людини або ж його гендерну приналежність несуть потенційну небезпеку для пацієнтів та загрожують важкими психологічними травмами.
Під час розробки постанови німецького уряду було проведено опитування серед представників психіатричних організацій медичних лікувальних установ, які висловилися проти проведення репаративної терапії, особливо по відношенню до людей, які не досягли повнолітнього віку.
На думку критиків, прийняття даного урядової постанови пов’язано аж ніяк не з релігійними мотивами, а обумовлено об’єктивним аналізом наукових даних і результатів проведених клінічних досліджень.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі