«Всякий гріх - це смерть душі»
Св. Григорій Богослов, слово 13

Щоб стати наркоманів досить одного неправильного кроку, за яким - безпросвітна тьма. Набагато важче подолати в собі цю залежність. За останні 4 роки кількість школярів і студентів, які потребують лікування наркоманії, зросла в 6-8 разів. Близько 80% українських наркоманів - молоді люди до 30 років, які не бажають працювати, розвиватися і створювати сім'ю. Ситуація, що склалася загрожує деградацією суспільства і вимиранням національного генофонду.

Наркоситуация в Запорізькій області

Запорізький регіон займає лідируючі позиції по поширенню наркоманії. За оцінками експертів, в 2014 році на 100 тис. Населення в області припадало 365 наркозалежних. Запорізькі наркомани активно стежать за останніми тенденціями: у місті активно популяризується новий синтетичний наркотик «Сіль», який сильніше і дешевше героїну. При цьому зменшується кількість профілактичних заходів і скорочується посада нарколога для підлітків.

Лікування наркоманії в Запоріжжі

На цьому тлі деякі горе-ділки, щоб нажитися на людському горі, засновують приватні кабінети, наркологічні клініки. Звернувся людина не тільки даремно витрачає свої гроші на псевдолікуванні, але і втрачає дорогоцінний час. Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з проблемою лікування наркоманії в Запоріжжі, довіряйте тільки професіоналам, що мають в цій сфері значний досвід роботи.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» успішно проводить лікування наркоманії більше10 років. За цей час він випустив близько 1200 реабілітантів, ефективність його лікувальних програм доведена, а філії представлені в 14 обласних центрах.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Лікування залежності в наркологічному центрі «Медікон»

Лікування наркоманії в Запоріжжі на базі центру «Медікон» здійснюється командою професіоналів, до якої входять компетентні психологи, наркологи, психотерапевти, спеціалісти з хімічних залежностей та соціальні працівники. Вони практикують комплексне, індивідуальне лікування з застосуванням медикаментів та методики психосоціального супроводу. Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

  1. Очищення організму детоксикацією.
  2. Формування мотивації до здорового життя, розуміння і подальше неприйняття свого адиктивної поведінки, побудова нової поведінкової моделі.
  3. Колективна робота з психологами в батьківських групах і групах співзалежних над відтворенням міжособистісних і сімейних відносин.
  4. Ресоціалізація - допомога в психологічно комфортному повернення людини в суспільство.

У центрі створена тепла, довірча атмосфера взаєморозуміння, тому деякі реабілітанти видужавши, допомагають центру як волонтери. При відсутності мотивації у залежного існує форма примусових заходів медичного характеру, можливість якого вже закріплена на законодавчому рівні.

Лікування наркоманії (Запоріжжя) в центрі «Медікон» пройде гарантовано анонімно, комплексно і якісно, ​​адже співробітники і пацієнти націлені на результат. Тут ви знайдете віру в себе і своє світле майбутнє!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.91 (55 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!