Філії в Запорізькій області

Позвонить прямо сейчас
x

«Всякий гріх - це смерть душі»
Св. Григорій Богослов, слово 13

Щоб стати наркоманів досить одного неправильного кроку, за яким - безпросвітна тьма. Набагато важче подолати в собі цю залежність. За останні 4 роки кількість школярів і студентів, які потребують лікування наркоманії, зросла в 6-8 разів. Близько 80% українських наркоманів - молоді люди до 30 років, які не бажають працювати, розвиватися і створювати сім'ю. Ситуація, що склалася загрожує деградацією суспільства і вимиранням національного генофонду.

Наркоситуация в Запорізькій області

Запорізький регіон займає лідируючі позиції по поширенню наркоманії. За оцінками експертів, в 2014 році на 100 тис. Населення в області припадало 365 наркозалежних. Запорізькі наркомани активно стежать за останніми тенденціями: у місті активно популяризується новий синтетичний наркотик «Сіль», який сильніше і дешевше героїну. При цьому зменшується кількість профілактичних заходів і скорочується посада нарколога для підлітків.

Лікування наркоманії в Запоріжжі

На цьому тлі деякі горе-ділки, щоб нажитися на людському горі, засновують приватні кабінети, наркологічні клініки. Звернувся людина не тільки даремно витрачає свої гроші на псевдолікуванні, але і втрачає дорогоцінний час. Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з проблемою лікування наркоманії в Запоріжжі, довіряйте тільки професіоналам, що мають в цій сфері значний досвід роботи.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» успішно проводить лікування наркоманії більше10 років. За цей час він випустив близько 1200 реабілітантів, ефективність його лікувальних програм доведена, а філії представлені в 14 обласних центрах.

Лікування залежності в наркологічному центрі «Медікон»

Лікування наркоманії в Запоріжжі на базі центру «Медікон» здійснюється командою професіоналів, до якої входять компетентні психологи, наркологи, психотерапевти, спеціалісти з хімічних залежностей та соціальні працівники. Вони практикують комплексне, індивідуальне лікування з застосуванням медикаментів та методики психосоціального супроводу. Піврічний курс реабілітації за програмою «12 кроків» складається з 4 етапів:

  1. Очищення організму детоксикацією.
  2. Формування мотивації до здорового життя, розуміння і подальше неприйняття свого адиктивної поведінки, побудова нової поведінкової моделі.
  3. Колективна робота з психологами в батьківських групах і групах співзалежних над відтворенням міжособистісних і сімейних відносин.
  4. Ресоціалізація - допомога в психологічно комфортному повернення людини в суспільство.

У центрі створена тепла, довірча атмосфера взаєморозуміння, тому деякі реабілітанти видужавши, допомагають центру як волонтери. При відсутності мотивації у залежного існує форма примусових заходів медичного характеру, можливість якого вже закріплена на законодавчому рівні.

Лікування наркоманії (Запоріжжя) в центрі «Медікон» пройде гарантовано анонімно, комплексно і якісно, ​​адже співробітники і пацієнти націлені на результат. Тут ви знайдете віру в себе і своє світле майбутнє!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії в Запоріжжі, лікування наркотичної залежності Запоріжжя
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.91 (55 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!