Філії в Запорізькій області

Бердянськ - велике курортне місто і проблема наркоманії в ньому стоїть особливо гостро. З кожним роком статистика вказує на збільшення кількості осіб, які зазнали цієї згубної пристрасті. Тепер отримати комплексне, кваліфіковане лікування наркоманії в Бердянську - можна, звернувшись до діючої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Комплексний підхід при лікуванні від наркотиків

Наркологічний центр «Медікон», що діє в Україні вже більше 10 років, пропонує комплексний підхід у боротьбі з наркотичною залежністю. Лікування від наркотиків в Бердянську здійснюється в умовах госпіталізації і включає в себе як фізіологічні, так і психологічні методики. Така всебічна, повноцінна допомога, помножена на високий професіоналізм співробітників центру «Медікон», дозволяє домагатися стабільно-позитивних результатів навіть в найбільш важких випадках, при тривалому, багаторічному стажі наркотичної залежності.

Принципи роботи курсу з лікування наркоманії

Лікування наркоманії у БердянськуВ першу чергу, після надходження пацієнта в наркологічний центр, нарколог в Бердянську, проводить процедуру детоксикації, метою якої є - усунення абстинентного синдрому і очищення організму хворого від токсичних речовин. Тільки повне усунення фізичної залежності від наркотиків, дозволяє домогтися повного зцілення від наркоманії.

Важливою перевагою центру «Медікон» є можливість надання послуги примусової госпіталізації наркомана, з безкоштовною доставкою в лікувальний заклад. Адже часто пацієнт не здатний усвідомити своєї проблеми і необхідність лікування, а близькі родичі іноді не можуть з ним впоратися і вплинути.

На наступному етапі починається активна боротьба з психологічною залежністю від наркотичних речовин. Для цього співробітники центру використовують такі методи:

  1. Психотерапія - індивідуальна, сімейна, колективна.
  2. Групові заняття по системі «12 кроків» - всесвітньо відома методика, що дозволяє пацієнтові повірити в свої сили, виробити чітку мотивацію і подолати проблему наркозалежності за допомогою однодумців.
  3. Емотивно-раціональна терапія.
  4. Генштальд-терапія.
  5. Надання поетапної соціальної підтримки.

Наркодиспансер в Бердянську «Медікон» на відміну від більшості інших подібних лікувальних установ, прагне до того, щоб оточити своїх пацієнтів максимальною турботою і комфортом. Зручні умови проживання, повноцінне, правильно збалансоване харчування, консультації психотерапевтів і фахівців з хімічної залежності, організація дозвілля та уважне, доброзичливе ставлення співробітників і персоналу - гарантовані кожному пацієнту!

Крім того, допомога надається анонімно, із суворим дотриманням політики конфіденційності! Таким чином, пацієнт може не хвилюватися про те, що його проблема з наркотичною залежністю може стати надбанням громадськості!

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Робота наркодиспансера

Після того, як пацієнт покине філія наркологічного центру «Медікон» в Бердянську, він буде продовжувати отримувати допомогу психологічного і соціального характеру. Період реабілітації та соціальної адаптації колишнього наркозалежного дуже важливий, адже зіткнувшися з проблемами реального життя, все ще психологічно нестійка людина, відчуває сильну спокусу знову шукати ілюзорний порятунок в наркотиках.

Індивідуальні психологічні консультації, сімейна психотерапія та робота в групах взаємодопомоги допомагає людині пережити цей важкий, переломний період і здобути повну перемогу над наркотичною залежністю!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Бердянську

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.61 (125 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!