Філії в Запорізькій області

Бердянськ - велике курортне місто і проблема наркоманії в ньому стоїть особливо гостро. З кожним роком статистика вказує на збільшення кількості осіб, які зазнали цієї згубної пристрасті. Тепер отримати комплексне, кваліфіковане лікування наркоманії в Бердянську - можна, звернувшись до діючої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Комплексний підхід при лікуванні від наркотиків в Бердянську

Наркологічний центр «Медікон», що діє в Україні вже більше 10 років, пропонує комплексний підхід у боротьбі з наркотичною залежністю. Лікування від наркотиків в Бердянську здійснюється в умовах госпіталізації і включає в себе як фізіологічні, так і психологічні методики. Така всебічна, повноцінна допомога, помножена на високий професіоналізм співробітників центру «Медікон», дозволяє домагатися стабільно-позитивних результатів навіть в найбільш важких випадках, при тривалому, багаторічному стажі наркотичної залежності.

Принципи роботи курсу з лікування наркоманії в Бердянську

Лікування наркоманії у БердянськуВ першу чергу, після надходження пацієнта в наркологічний центр, нарколог в Бердянську, проводить процедуру детоксикації, метою якої є - усунення абстинентного синдрому і очищення організму хворого від токсичних речовин. Тільки повне усунення фізичної залежності від наркотиків, дозволяє домогтися повного зцілення від наркоманії.

Важливою перевагою центру «Медікон» є можливість надання послуги примусової госпіталізації наркомана, з безкоштовною доставкою в лікувальний заклад. Адже часто пацієнт не здатний усвідомити своєї проблеми і необхідність лікування, а близькі родичі іноді не можуть з ним впоратися і вплинути.

На наступному етапі починається активна боротьба з психологічною залежністю від наркотичних речовин. Для цього співробітники центру використовують такі методи:

  1. Психотерапія - індивідуальна, сімейна, колективна.
  2. Групові заняття по системі «12 кроків» - всесвітньо відома методика, що дозволяє пацієнтові повірити в свої сили, виробити чітку мотивацію і подолати проблему наркозалежності за допомогою однодумців.
  3. Емотивно-раціональна терапія.
  4. Генштальд-терапія.
  5. Надання поетапної соціальної підтримки.

Наркодиспансер в Бердянську «Медікон» на відміну від більшості інших подібних лікувальних установ, прагне до того, щоб оточити своїх пацієнтів максимальною турботою і комфортом. Зручні умови проживання, повноцінне, правильно збалансоване харчування, консультації психотерапевтів і фахівців з хімічної залежності, організація дозвілля та уважне, доброзичливе ставлення співробітників і персоналу - гарантовані кожному пацієнту!

Крім того, допомога надається анонімно, із суворим дотриманням політики конфіденційності! Таким чином, пацієнт може не хвилюватися про те, що його проблема з наркотичною залежністю може стати надбанням громадськості!

Робота наркодиспансера в Бердянську

Після того, як пацієнт покине філія наркологічного центру «Медікон» в Бердянську, він буде продовжувати отримувати допомогу психологічного і соціального характеру. Період реабілітації та соціальної адаптації колишнього наркозалежного дуже важливий, адже зіткнувшися з проблемами реального життя, все ще психологічно нестійка людина, відчуває сильну спокусу знову шукати ілюзорний порятунок в наркотиках.

Індивідуальні психологічні консультації, сімейна психотерапія та робота в групах взаємодопомоги допомагає людині пережити цей важкий, переломний період і здобути повну перемогу над наркотичною залежністю!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.61 (125 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!