Філії в Запорізькій області

Процес боротьби з наркотичною залежністю - складний і тривалий. Досягнення позитивних і, головне, стабільних результатів, вимагає надання професійної медичної допомоги та психологічної підтримки. Тепер кваліфіковане, грамотне лікування наркоманії в Енергодарі - стало реальністю! Для того щоб отримати допомогу, досить звернутися до філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що діє в цьому місті!

Як працює наркодиспансер

Лікування наркоманії в ЕнергодаріЛікування від наркотиків в Енергодарі, в центрі «Медікон» здійснюється в умовах госпіталізації і тимчасової ізоляції пацієнта. Родичі хворого також можуть скористатися послугою надання примусових заходів медичного характеру, забронювавши палату і домовившись про безкоштовний трансфер пацієнта до лікувального закладу.

Після попереднього огляду, нарколог в Енергодарі, що має всі необхідні ліцензії та великий стаж роботи, проводить детоксикацію пацієнта, полегшуючи період ломки, очищаючи організм від токсинів і усуваючи фізіологічну хімічну залежність.

Після цього настає черга психологічної роботи, спрямованої, на відновлення особистості наркозалежної людини і його повернення до нормального життя , В якому немає місця наркотичним речовинам. Це найбільш складний етап лікування, оскільки необхідно змусити пацієнта усвідомити наявність проблеми, переконати в необхідності лікування, сформувати чіткі цілі і мотивації. Такий важкий шлях вимагає постійної підтримки, яка потрібна, щоб не зірватися і не оступитися.

Для цього наркодиспансер в Енергодарі «Медікон» використовує такі методики:

  1. Елементи Генштальд-терапії.
  2. Сімейна терапія.
  3. Колективні психологічні заняття.
  4. Індивідуальна робота з психологом.
  5. Групові заняття за програмою «12 кроків».

Підвищити ефективність та результативність лікувального курсу допомагає створення оптимальних умов для стабілізації фізичного і психологічного стану хворого. Правильне, повноцінне харчування, комфортні палати, трудотерапія, психотренінги, перманентна зайнятість і робота над собою - зміцнюють організм хворого і його дух, підвищують віру в себе, допомагають повернутися до нормального життя без наркотиків!

Реабілітація хворих на базі центру "Медікон"

Правильна реабілітація не менш важлива в боротьбі з наркотичною залежністю, ніж сам лікувальний курс. У цей період необхідно подбати про соціальну адаптацію пацієнта, допомогти йому зайняти гідне місце в суспільстві, налагодити здорові особистісні зв'язки, знайти нові інтереси і т.д. Співробітники центру «Медікон» проводять для цих цілей психологічні консультації, терапевтичний супровід, заняття в групах взаємодопомоги та сімейної терапії. Таким чином, людина отримує необхідну підтримку, яка допомагає йому відновитися, уникнувши спокуси знову повернутися до наркотиків.

Це дуже важливий момент, адже багато наркозалежних після лікувального курсу стикаються з жорстокими реаліями життя і під впливом цілої низки негативних зовнішніх чинників знову пірнають в наркотичний вир. Спокуса дуже велика, а психіка - все ще нестійка, тому в цей період людині так важлива підтримка близьких, допомога однодумців і професійних психологів!

Відео з лікування наркоманії від Болдирєва Олега Юрійовича

Як отримати допомогу і почати лікування наркоманії

Для того щоб отримати допомогу кваліфікованих фахівців-наркологів в Енергодарі, потрібно просто зателефонувати місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» і домовитися про прийом або ж проведення примусової госпіталізації! Зробіть свій перший крок до життя, вільного від наркотичної залежності вже сьогодні!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Енергодарі

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.85 (121 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!