Філії в Запорізькій області

Проблема наркотичної залежності вже давно поширилася з мегаполісів на невеликі міста і обласні центри. Не став винятком і місто Мелітополь Запорізької області. Зараз кожен, хто потребує може отримати повноцінне лікування від наркоманії в Мелітополі, у філії найбільшого Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що має всі необхідні ресурси і спеціально навчений кваліфікований персонал для надання повного комплексу медичних і психологічних послуг!

Покрокова програма лікування наркоманії в Мелітополі

Лікування від наркотиків в Мелітополі, в наркологічному центрі «Медікон» здійснюється відповідно до наступній програмі:

  1. Звернення в центр і отримання необхідної консультації від наших співробітників.
  2. Госпіталізація пацієнта, яка може бути як добровільною, так і примусовою за бажанням родичів.
  3. Проведення детоксикації - нарколог в Мелітополі за допомогою методів антідодної терапії, використання препаратів-сорбентів, підшивок і кодування - допомагає вийти зі стану ломки, очистити організм від токсичних речовин і залишків наркотиків, а також усунути фізіологічну залежність людини від наркотичних речовин. Методи медикаментозного лікування підбираються індивідуально, залежно від наркотичного стажу та тих речовин, які вживав пацієнт.
  4. Лікування наркоманії в МелітополіНадання кваліфікованої, професійної допомоги, спрямованої, на усунення психологічної залежності людини від наркотиків. Методи психотерапії також підбираються індивідуально в залежності від особистісних особливостей кожного хворого. У тому випадку, якщо людина не усвідомлює необхідності лікування, проводяться індивідуальні бесіди з психологом, які допомагають оцінити реальну ситуацію і виробити мотивацію до боротьби з наркозалежністю. Невід'ємними елементами комплексної терапії є колективні психотерапевтичні заняття, робота в групах взаємодопомоги, зокрема, по практикованою в усьому світі програмою «12 кроків», спрямованою на формування терапевтичної спільноти, здоровою мотивацією і внутрішньої впевненості пацієнта.

Наркодиспансер в Мелітополі «Медікон» має всі необхідні для повноцінного лікування і відновлення наркозалежних пацієнтів умовами. Комфортні, зручні палати, здорове харчування, заняття працетерапією і психологічними тренінгами - допомагають людині якомога швидше реабілітуватися і навчитися знову жити без наркотиків, відчуваючи при цьому мінімальний психологічний дискомфорт.

У будь-який складний, критичний момент, хворий може звернутися за допомогою до психологів і психотерапевтів, докторам і фахівцям з питань хімічної залежності. Лікування проводиться анонімно, з гарантією суворого дотримання лікарської таємниці.

Психосоціальна реабілітація в наркодиспансері в Мелітополі

Психосоціальна реабілітація покликана закріпити досягнуті результати лікувального курсу, допомогти колишньому наркозалежному адаптуватися в соціумі і не піддатися спокусі знову пірнути в наркотичний вир. Для цього волонтери і психологи центру забезпечують пацієнтові необхідний терапевтичний супровід, людина продовжує відвідувати психотерапевта і групи взаємодопомоги.

Хороші результати дають заняття родичів колишнього наркозалежного в батьківських і сімейних групах, що забезпечує можливість ближнього оточення пацієнта змінити своє ставлення до хворого, навчитися надавати таку потрібну йому допомогу і підтримку! Комплексна реабілітація допомагає нашим пацієнтам якомога швидше відновитися і повернутися до повноцінного, нормального життя!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.55 (122 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!