Філії в Запорізькій області

Проблема наркотичної залежності вже давно поширилася з мегаполісів на невеликі міста і обласні центри. Не став винятком і місто Мелітополь Запорізької області. Зараз кожен, хто потребує може отримати повноцінне лікування від наркоманії в Мелітополі, у філії найбільшого Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що має всі необхідні ресурси і спеціально навчений кваліфікований персонал для надання повного комплексу медичних і психологічних послуг!

Покрокова програма лікування наркоманії

Лікування від наркотиків в Мелітополі, в наркологічному центрі «Медікон» здійснюється відповідно до наступній програмі:

  1. Звернення в центр і отримання необхідної консультації від наших співробітників.
  2. Госпіталізація пацієнта, яка може бути як добровільною, так і примусовою за бажанням родичів.
  3. Проведення детоксикації - нарколог в Мелітополі за допомогою методів антідодної терапії, використання препаратів-сорбентів, підшивок і кодування - допомагає вийти зі стану ломки, очистити організм від токсичних речовин і залишків наркотиків, а також усунути фізіологічну залежність людини від наркотичних речовин. Методи медикаментозного лікування підбираються індивідуально, залежно від наркотичного стажу та тих речовин, які вживав пацієнт.
  4. Лікування наркоманії в МелітополіНадання кваліфікованої, професійної допомоги, спрямованої, на усунення психологічної залежності людини від наркотиків. Методи психотерапії також підбираються індивідуально в залежності від особистісних особливостей кожного хворого. У тому випадку, якщо людина не усвідомлює необхідності лікування, проводяться індивідуальні бесіди з психологом, які допомагають оцінити реальну ситуацію і виробити мотивацію до боротьби з наркозалежністю. Невід'ємними елементами комплексної терапії є колективні психотерапевтичні заняття, робота в групах взаємодопомоги, зокрема, по практикованою в усьому світі програмою «12 кроків», спрямованою на формування терапевтичної спільноти, здоровою мотивацією і внутрішньої впевненості пацієнта.

Наркодиспансер в Мелітополі «Медікон» має всі необхідні для повноцінного лікування і відновлення наркозалежних пацієнтів умовами. Комфортні, зручні палати, здорове харчування, заняття працетерапією і психологічними тренінгами - допомагають людині якомога швидше реабілітуватися і навчитися знову жити без наркотиків, відчуваючи при цьому мінімальний психологічний дискомфорт.

У будь-який складний, критичний момент, хворий може звернутися за допомогою до психологів і психотерапевтів, докторам і фахівцям з питань хімічної залежності. Лікування проводиться анонімно, з гарантією суворого дотримання лікарської таємниці.

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Психосоціальна реабілітація в наркодиспансері

Психосоціальна реабілітація покликана закріпити досягнуті результати лікувального курсу, допомогти колишньому наркозалежному адаптуватися в соціумі і не піддатися спокусі знову пірнути в наркотичний вир. Для цього волонтери і психологи центру забезпечують пацієнтові необхідний терапевтичний супровід, людина продовжує відвідувати психотерапевта і групи взаємодопомоги.

Хороші результати дають заняття родичів колишнього наркозалежного в батьківських і сімейних групах, що забезпечує можливість ближнього оточення пацієнта змінити своє ставлення до хворого, навчитися надавати таку потрібну йому допомогу і підтримку! Комплексна реабілітація допомагає нашим пацієнтам якомога швидше відновитися і повернутися до повноцінного, нормального життя!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон  Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Мелітополі

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.55 (122 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -119 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1404  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!