Філії в Запорізькій області

Наркотична залежність руйнує не тільки фізичне здоров'я людини, а й саму його особистість, знищуючи моральні принципи і внутрішні цінності, деформуючи світовідчуття. Саме тому пацієнтові в боротьбі з цією проблемою потрібно як медична, так і психологічна допомога. На цих принципах і грунтується лікування наркоманії в Токмаку, у філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Початок лікування наркоманії в Токмаку

Надання професійної медичної допомоги - ось з чого починається лікування від наркотиків в Токмаку, в наркологічному центрі «Медікон». Після госпіталізації пацієнта та проведення огляду, фахівці розробляють для нього оптимальний, максимально щадний і ефективний курс детоксикації. Це дуже важливий момент, спрямований на усунення абстинентного синдрому, виведення пацієнта зі стану болісним наркотичної ломки і позбавлення його від фізіологічної хімічної залежності.

Лікування наркоманії у ТокмакуКваліфікований нарколог в Токмаку, що має необхідну ліцензію, підбирає найбільш ефективні та безпечні препарати, з урахуванням загального стану здоров'я хворого, його наркотичного стажу та тих речовин, які він вживав. Такий підхід дозволяє досягати незмінно сприятливих результатів вже в найкоротші терміни!

Психологічна допомога - другий етап курсу лікування від наркотиків в Токмаку

Однак, усунення фізичної залежності від наркотичних речовин, ще не означає перемоги над наркоманією! Куди складніше впоратися з залежністю психологічного характеру, навчити людину новому, тверезому життю, без наркотичного сп'яніння і повернути його в соціум повноцінним членом суспільства. Над цими завданнями активно працює наркодиспансер в Токмаку «Медікон» і всі його співробітники.

Для досягнення психологічної реабілітації та нормалізації емоційного стану хворого застосовуються такі методики, дієвість і результативність яких доведена в усьому світі:

 1. Когнітивно-поведінкова терапія.
 2. Індивідуальні психологічні консультації.
 3. Колективна психотерапія.
 4. Заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків».

Велике значення для нормальної соціальної адаптації та повного відновлення пацієнта грають відносини в колі сім'ї. На жаль, наркотична залежність, як правило, руйнує особисті стосунки пацієнта, створюючи чимало проблем. Спеціальні заняття сімейною терапією допомагають виправити цю ситуацію, нормалізувати атмосферу в сім'ї наркозалежного, побудувати нові відносини, засновані на взаємній підтримці, довірі і розумінні.

Допоміжні методи під час перебування в наркодиспансері в Токмаку

Умови лікувального закладу і ставлення до самого пацієнта також впливають на результати терапевтичного курсу, спрямованого на боротьбу з наркозалежністю. Наркологічний центр «Медікон» надає своїм хворим такі умови:

 1. Анонімність і дотримання політики конфіденційності.
 2. Шанобливе, доброзичливе ставлення співробітників центру і обслуговуючого персоналу.
 3. Виключно індивідуальний підхід до лікування та психологічній реабілітації кожного конкретного пацієнта.
 4. Максимально комфортні умови проживання.
 5. Постійна підтримка професійних психологів, психотерапевтів, консультантів з питань хімічної залежності.
 6. Повноцінне, збалансоване, здорове харчування.
 7. Організація дозвілля і створення оптимальних умов для самореалізації пацієнта.
 8. Трудотерапія.
 9. Терапевтичний супровід пацієнта і надання підтримки в соціальній адаптації після проходження лікувального курсу і виписки з єдиного центру.

Якщо у вас залишилися якісь питання, можете отримати всю необхідну інформацію, зателефонувавши по телефону філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» в Токмаку.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.51 (123 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 152 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1387  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!