Філії в Запорізькій області

Позвонить прямо сейчас
x

Наркотична залежність руйнує не тільки фізичне здоров'я людини, а й саму його особистість, знищуючи моральні принципи і внутрішні цінності, деформуючи світовідчуття. Саме тому пацієнтові в боротьбі з цією проблемою потрібно як медична, так і психологічна допомога. На цих принципах і грунтується лікування наркоманії в Токмаку, у філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Початок лікування наркоманії в Токмаку

Надання професійної медичної допомоги - ось з чого починається лікування від наркотиків в Токмаку, в наркологічному центрі «Медікон». Після госпіталізації пацієнта та проведення огляду, фахівці розробляють для нього оптимальний, максимально щадний і ефективний курс детоксикації. Це дуже важливий момент, спрямований на усунення абстинентного синдрому, виведення пацієнта зі стану болісним наркотичної ломки і позбавлення його від фізіологічної хімічної залежності.

Лікування наркоманії у ТокмакуКваліфікований нарколог в Токмаку, що має необхідну ліцензію, підбирає найбільш ефективні та безпечні препарати, з урахуванням загального стану здоров'я хворого, його наркотичного стажу та тих речовин, які він вживав. Такий підхід дозволяє досягати незмінно сприятливих результатів вже в найкоротші терміни!

Психологічна допомога - другий етап курсу лікування від наркотиків в Токмаку

Однак, усунення фізичної залежності від наркотичних речовин, ще не означає перемоги над наркоманією! Куди складніше впоратися з залежністю психологічного характеру, навчити людину новому, тверезому життю, без наркотичного сп'яніння і повернути його в соціум повноцінним членом суспільства. Над цими завданнями активно працює наркодиспансер в Токмаку «Медікон» і всі його співробітники.

Для досягнення психологічної реабілітації та нормалізації емоційного стану хворого застосовуються такі методики, дієвість і результативність яких доведена в усьому світі:

 1. Когнітивно-поведінкова терапія.
 2. Індивідуальні психологічні консультації.
 3. Колективна психотерапія.
 4. Заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків».

Велике значення для нормальної соціальної адаптації та повного відновлення пацієнта грають відносини в колі сім'ї. На жаль, наркотична залежність, як правило, руйнує особисті стосунки пацієнта, створюючи чимало проблем. Спеціальні заняття сімейною терапією допомагають виправити цю ситуацію, нормалізувати атмосферу в сім'ї наркозалежного, побудувати нові відносини, засновані на взаємній підтримці, довірі і розумінні.

Допоміжні методи під час перебування в наркодиспансері в Токмаку

Умови лікувального закладу і ставлення до самого пацієнта також впливають на результати терапевтичного курсу, спрямованого на боротьбу з наркозалежністю. Наркологічний центр «Медікон» надає своїм хворим такі умови:

 1. Анонімність і дотримання політики конфіденційності.
 2. Шанобливе, доброзичливе ставлення співробітників центру і обслуговуючого персоналу.
 3. Виключно індивідуальний підхід до лікування та психологічній реабілітації кожного конкретного пацієнта.
 4. Максимально комфортні умови проживання.
 5. Постійна підтримка професійних психологів, психотерапевтів, консультантів з питань хімічної залежності.
 6. Повноцінне, збалансоване, здорове харчування.
 7. Організація дозвілля і створення оптимальних умов для самореалізації пацієнта.
 8. Трудотерапія.
 9. Терапевтичний супровід пацієнта і надання підтримки в соціальній адаптації після проходження лікувального курсу і виписки з єдиного центру.

Якщо у вас залишилися якісь питання, можете отримати всю необхідну інформацію, зателефонувавши по телефону філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» в Токмаку.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.51 (123 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!