Алкоголізм - це пролонгований суїцид. Свідомо знаючи про його шкоду для всього організму, катастрофічне число українців не може собі відмовити в його вживанні. З 10 випивають людей 1 людина є хронічним алкоголіком. Так, при дурних обставин або в результаті деструктивного впливу на внутрішні органи за рік в нашій країні вмирає близько 40 тисяч алкозалежних. І це тільки офіційні дані, реальна цифра по-справжньому патова, а в компетентному лікуванні алкоголізму потребують тисячі наших громадян!

Страшні прояви алкоголізму

Що ж керує людиною, яка хоче напитися? На початкових стадіях - бажання поліпшити настрій, підбадьоритися, розслабитися, розговоритися в незнайомій компанії. Однак з часом настає залежність на фізичному і психологічному рівні - людина не відчуває себе добре до тих, пір поки не піднесе до рота чергову чарку. А що далі? Скандали в родині, розлучення, звільнення, статус бомжа і повна деградація особистості ... А чому навчаться діти, майбутнє нашої нації, від тата чи мами, які випивають? Україна вже займає перше місце в світі по дитячому алкоголізму. Близько 30% патологій новонароджених спровоковані тим, що майбутня мама під час виношування дитини випивала.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі

Лікування алкогольної залежності в Запоріжжі, як і в інших регіонах, досить тривалий і трудомісткий процес. Ефективне лікування передбачає проходження трьох етапів:
1. Абсолютний відмова від вживання спиртних напоїв, Відень (очищення) організму;
2. Період активної медикаментозної та психологічної терапії;
3. Етап адаптації в соціумі.
Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» успішно проводить лікування алкоголізму в Запоріжжі вже не перший рік. Тут працюють досвідчені психологи, психотерапевти, лікарі-інфекціоністи, по хімзавісімості консультанти, інструктори та соціальні працівники. Проведене ними лікування алкогольної залежності в Запоріжжі індивідуально обумовлено і систематизовано. Використовувана методика «12 кроків» апробована і активно використовується зарубіжними практикуючими психологами. Її особливість полягає в тому, щоб під час психологічного супроводу реабілітант поступово прийшов до усвідомлення своєї проблеми і переформатував свою поведінку, заново розставивши життєві орієнтири.
Переваги центру «Медікон» в контексті лікування алкоголізму в Запоріжжі:

  1. повна конфіденційність;
  2. інтенсивний реабілітаційний курс, розрахований на піврічне перебування в стаціонарі;
  3. комфортабельні умови проживання;
  4. законодавчо закріплена практика примусового лікування в особливих випадках.

Працівники центру створили тут довірчу атмосферу з горизонтальними стосунками «фахівець - реабілітант». Для того щоб ви знову набули свою свободу, вони готові допомагати цілодобово! Від вас же потрібно бажання змінити своє життя на краще.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму, алкольної залежності в Запоріжжі.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.75 (77 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!