Позвонить прямо сейчас
x

Алкоголізм - це пролонгований суїцид. Свідомо знаючи про його шкоду для всього організму, катастрофічне число українців не може собі відмовити в його вживанні. З 10 випивають людей 1 людина є хронічним алкоголіком. Так, при дурних обставин або в результаті деструктивного впливу на внутрішні органи за рік в нашій країні вмирає близько 40 тисяч алкозалежних. І це тільки офіційні дані, реальна цифра по-справжньому патова, а в компетентному лікуванні алкоголізму потребують тисячі наших громадян!

Страшні прояви алкоголізму

Що ж керує людиною, яка хоче напитися? На початкових стадіях - бажання поліпшити настрій, підбадьоритися, розслабитися, розговоритися в незнайомій компанії. Однак з часом настає залежність на фізичному і психологічному рівні - людина не відчуває себе добре до тих, пір поки не піднесе до рота чергову чарку. А що далі? Скандали в родині, розлучення, звільнення, статус бомжа і повна деградація особистості ... А чому навчаться діти, майбутнє нашої нації, від тата чи мами, які випивають? Україна вже займає перше місце в світі по дитячому алкоголізму. Близько 30% патологій новонароджених спровоковані тим, що майбутня мама під час виношування дитини випивала.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі

Лікування алкогольної залежності в Запоріжжі, як і в інших регіонах, досить тривалий і трудомісткий процес. Ефективне лікування передбачає проходження трьох етапів:
1. Абсолютний відмова від вживання спиртних напоїв, Відень (очищення) організму;
2. Період активної медикаментозної та психологічної терапії;
3. Етап адаптації в соціумі.
Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» успішно проводить лікування алкоголізму в Запоріжжі вже не перший рік. Тут працюють досвідчені психологи, психотерапевти, лікарі-інфекціоністи, по хімзавісімості консультанти, інструктори та соціальні працівники. Проведене ними лікування алкогольної залежності в Запоріжжі індивідуально обумовлено і систематизовано. Використовувана методика «12 кроків» апробована і активно використовується зарубіжними практикуючими психологами. Її особливість полягає в тому, щоб під час психологічного супроводу реабілітант поступово прийшов до усвідомлення своєї проблеми і переформатував свою поведінку, заново розставивши життєві орієнтири.
Переваги центру «Медікон» в контексті лікування алкоголізму в Запоріжжі:

  1. повна конфіденційність;
  2. інтенсивний реабілітаційний курс, розрахований на піврічне перебування в стаціонарі;
  3. комфортабельні умови проживання;
  4. законодавчо закріплена практика примусового лікування в особливих випадках.

Працівники центру створили тут довірчу атмосферу з горизонтальними стосунками «фахівець - реабілітант». Для того щоб ви знову набули свою свободу, вони готові допомагати цілодобово! Від вас же потрібно бажання змінити своє життя на краще.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму, алкольної залежності в Запоріжжі.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.75 (77 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!