Позвонить прямо сейчас
x

У Запоріжжі, незважаючи на неодноразові заборони з боку влади, гральний бізнес процвітає, а армія геймерів, які потребують лікування ігроманії, зростає з кожним днем. При цьому страждає сама людина, що потрапив в сіті залежності, відчуває її постійний контроль над думками, бажаннями, і, безумовно, вся його сім'я.

Лікування ігроманії в Запоріжжі: трохи теорії

У науковій літературі поряд з поняттям «ігроманія» нерідко можна зустріти інші синонімічні назви цього маніакального стану ( «гемблінг», «лудомания»). Що ж воно означає, і чи варто цього боятися?

Даний стан характеризується найсильнішої залежністю психіки від різноманітних ігор з подальшими емоційними зривами і депресіями. Його головною ознакою є систематично повторюється участь людини в азартних іграх одного або декількох видів. Будучи патологічним, такий стан фіксується міжнародним класифікатором хвороб і негайно прогресує, в результаті чого слідом за психологічною залежністю з'являється «снігова куля» проблем (на роботі, в сім'ї, особистому житті), які приносять замість вже звичної ейфорії, азарту - внутрішню гіркоту і стан безвиході.

Фахівці, які займаються лікуванням ігрової залежності в Запоріжжі, виділяють перелік симптомів ігроманії, при яких людина схильна:

  1. всі свої думки присвячувати грі;
  2. при раптовій її зупинці або обмеження ставки відчувати неконтрольований сплеск агресії;
  3. грати, щоб піти від своїх проблем, зняти стрес, тривогу;
  4. переконувати себе та близьких у тому, що гра / виграш для нього не важливі;
  5. навіть усвідомлюючи ризик втратити сім'ю, роботу, контролювати свою спрагу до гри неможливо.

Якщо хоч один з перерахованих ознак вам знаком - це привід звернутися за лікуванням ігроманії в Запоріжжі.

Стадії ігроманії

Стан абсолютної залежності від азартних ігор хоч і настає стрімко, все ж проходить кілька стадій:

  1. виграшів - людина грає для того, щоб отримати зиск;
  2. програшів - навіть якщо вони постійно програючи, хворому важко зупинитися;
  3. відчаю - репутація людини вже зіпсована, він це усвідомлює, кається, але продовжує систематично грати;
  4. безнадійності - усвідомлюючи залежність і своє безсилля в боротьбі з нею, людина може здійснювати спроби самогубства.

Наркологічний центр «Медікон»: сучасне Лікування ігрової залежності в Запоріжжі

У нелегкій боротьбі з ігроманією вам і вашим близьким може допомогти Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», компетентні фахівці якого розробили власний реабілітаційний курс, заснований на всесвітньо відомій методиці «12 кроків», який передбачає взаємодію в тріаді «паціент↔спеціаліст↔блізкій людина / родич ».

Основним компонентом терапії є безпосереднє спілкування реабілітанта з психологом, який зможе «відкопати» першопричину залежності від азартних ігор, яка, як наркоманія і алкоголізм, не виникає безпідставно.

Лікування ігроманії в Запоріжжі фахівцями центру «Медікон» проходить поетапно, комплексно і анонімно.

Лікування ігроманії в Запоріжжі, ігрова залежність.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (81 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!