Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Луцьку

Якщо вам або комусь із ваших близьких потрібне лікування алкоголізму в Луцьку, найкращим варіантом вирішення проблеми стане звернення в реабілітаційний центр «Медікон». Даний лікувальний заклад застосовує довгострокові методи боротьби з алкозалежністю і гарантує суворе дотримання політики конфіденційності кожному своєму хворому.

Які принципи роботи клініки

«Медікон» веде активну діяльність на протязі 11 з гаком років, допомагаючи жителям різних міст і обласних центрів України подолати наркотичну та алкогольну залежність, підвищити якість життя і знайти своє місце в соціумі. Характерними рисами роботи центру є анонімність, індивідуальний підхід до лікування і застосування довгострокових методів терапії.

Основний акцент робиться на психологічній реабілітації та соціальній адаптації пацієнтів, при цьому надається і вся необхідна медична допомога. Робота проводиться за програмою «12 кроків», яку психологи і психотерапевти доповнюють іншими ефективними методиками.

Лікування проходить в умовах госпіталізації. Тут панує домашня, дружня і комфортна атмосфера. Створюються всі умови для відновлення фізичного та психоемоційного здоров’я постояльців. Подібний підхід дає свої результати. Більше 30% випускників центру змогли подолати захворювання, уникнути рецидивів і змінити своє життя в кращий бік.

Послуги та пропозиції

Лікування від алкоголю може проходити як в домашніх умовах, так і в стаціонарі. Тільки госпіталізація дозволяє забезпечити повноцінне відновлення і гарантувати відсутність зривів. Своїм хворим центр пропонує наступні види послуг:

 1. Надання професійних консультацій, розрахунок вартості лікування.
 2. Попередня діагностика і розробка індивідуального терапевтичного курсу.
 3. Виклик нарколога на дім.
 4. Надання екстреної медичної допомоги (лікування білої гарячки, зняття похмільного синдрому, виведення з запою в Луцьку).
 5. Примусове лікування алкильной залежності методом інтервенції, шляхом формування правильних, здорових мотивацій у алкозалежного пацієнта.
 6. Очищення організму і купірування фізіологічної залежності за допомогою детоксикації, кодування, підшивки, медикаментозної терапії.
 7. Усунення психологічної залежності – за допомогою занять в групах взаємодопомоги, індивідуальної роботи з психологом, сеансів сімейного системного психоаналізу, Гештальт-терапії, емотивно-раціональної методики.
 8. Підготовка реабілітантів до виходу в соціум – шляхом застосування методів когнітивно-поведінкової терапії, соціальної поетапної підтримки, проведення тренінгів особистісного зростання, арт-терапії та трудотерапії. Також реабілітантам надається базова духовна, соціальна, сексуальна і сімейна освіта.
 9. Допомога в соціальній адаптації – профілактика рецидивів, надання психологічної підтримки, допомога в отриманні освіти, зміни професії, пошуку гідної роботи.
 10. Консультування членів сім’ї пацієнта, проведення занять в групах, індивідуальних консультацій, допомога в лікуванні співзалежності.

При необхідності можливий трансфер пацієнта в центр, виклик додому психологів і психотерапевтів. Повну інформацію про послуги та пропозиції клініки можна отримати, зателефонувавши до відділення або на сайті заповнити форму зворотного зв’язку.

Луцьк – велике багатонаселене місто. Тому проблема алкоголізму тут стоїть досить гостро. Згідно зі статистикою, лікування алкогольної залежності потрібно близько 1300 жителям даного регіону.

Лікування алкоголізму в Луцьку

Принципи успішного лікування алкоголізму

Щоб лікування алкогольної залежності було успішним і принесло бажані результати, важливо дотримуватися принципів, які є основними постулатами роботи сучасного центру:

 1. Індивідуальний підхід.
 2. Абсолютна анонімність.
 3. Робота над розкриттям особистісного потенціалу і духовним зростанням пацієнта.
 4. Відсутність психологічного тиску і фізичного насильства.
 5. Постійна робота з мотиваціями пацієнта, надання йому психологічної підтримки на всіх стадіях курсу реабілітації, включаючи ресоціалізацію.

Алкоголізм – це не погана звичка, а хвороба, яка вимагає своєчасного, професійного лікування.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Луцьку

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі