Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Анонімне та ефективне лікування алкоголізму

Проблема алкоголізму в сучасному українському суспільстві звучить особливо гостро. З соціально-культурной площини вона швидкими темпами переросла в епідемію національного масштабу. Експерти вже констатують вимирання і деградацію українського генофонду. Тільки вдумайтеся в ці цифри! З кожним роком алкоголізм забирає життя близько 50 тисяч людей. Щодня від нього вмирає 40 українців. Третина вроджених дитячих патологій спровоковані залежністю матері або батька. А скільки розбито материнських сердець, зруйновано щасливих сімей і деградувало колись успішних особистостей?

Лікування алкоголізму – одне з профільних напрямків Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який існує вже більше 10 років. Представництва є в усіх областях. Центр випустив понад 1200 реабілітантів, які набули нового шансу на повноцінне життя. Клініка пропонує цілий спектр послуг: від строкової детоксикації до ресоціалізації – повноцінного повернення людини в соціум. Чистка організму від токсинів – обов’язковий етап терапії. Досвідчені наркологи, індивідуально підходячи до кожного алкозалежних, використовують у своїй роботі ліцензовані біологічні, хімічні і фізичні методи детоксикації.

Компетентні співробітники переконані, що лікування алкогольної залежності дає позитивні результати тільки при комплексному підході. Тому особливу увагу в роботі відведено внутрішньої мотивації клієнта, його психоемоційному супроводу на всіх етапах лікування. Залежно від стадії захворювання, з урахуванням конкретного психотипу людини, психологи центру практикують сімейну терапію взаємодопомоги, різноманітні тренінги, трудотерапию, психоаналіз та інші методи індивідуальної або групової психотерапії. Робота в групах – особливо ефективна, оскільки консолідує людей із загальною проблемою. Програма реабілітації дуже насичена для того, аби людина одужала не тільки фізично, а й на рівні мислення.

АлкозалежністьАлкоголізм – це захворювання, яке характеризується постійним і надмірним вживання алкоголю з метою задовольнити свої потреби, маючи при цьому психологічну і фізичну залежність до речовини. Алкоголізм є одним з найпоширеніших захворювань існуючих в нашому світі. Це абсолютно не дивно, з огляду на те, що вживання алкоголю традиційно прийнято в соціальній сфері нашого життя.

Сімейні традиції, мода, засоби масової інформації диктують нам про прийнятність такого способу життя. Людині зі схильністю до захворювання або з неблагополучної спадковістю не складає ніяких труднощів стати одержимим алкоголіком, готовим на все, заради зміни свідомості, кажучи про те, що пропаганда алкогольних напоїв всюди. Не можна не відзначити, що в більшості випадків алкоголізм стає хворобою самотності, де розрадою і панацеєю від цього стану ставати вживання даної речовини.

На жаль, крізь призму вседозволеності в нашому соціумі, розвиток даного захворювання, у багатьох сім’ях не помічається, виправдовуючи його всілякими способами. У таких випадках ми просто йдемо від відповідальності за своє життя або життя наших близьких. Не треба забувати про те, що дане захворювання є хронічним і рецидивуючим, згодом якого відбувається повна втрата контролю над вживанням і життям в цілому.

Людина стає божевільнав своїх вчинках, руйнується фізичний і психологічний стан. Людина потрапляє в замкнуте коло вживання, де панує одержимість, неадекватність, агресія, проблеми в родині. Людина вже не здатна сприймати реальність без психоактивної речовини, він ставати в’язнем ситуації, що склалася, звідки самому вибратися, без допомоги кваліфікованих фахівців, неможливо.

Якщо біда вже прийшла в вашу сім’ю – звертайтеся в наркологічний центр «Медікон». Вам тут обов’язково допоможуть, адже девіз клініки: «Позбуваючись залежності, людина знаходить себе».

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Переваги

Безкоштовно заберемо з аеропорту чи вокзалу
Безкоштовно заберемо з аеропорту чи вокзалу
Значно покращимо стан уже в перший день
Значно покращимо стан уже в перший день
Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі