Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму у Києві

Проблема алкогольної залежності в Україні з кожним роком все більше загрожує майбутньому нації. У сім’ях, де є дана проблема, в 40% випадків народжуються недорозвинені і хворі малюки. А смертність дітей, чиї мами випивали під час вагітності, в 3 рази більше, ніж в сім’ях, де батьки ведуть здоровий спосіб життя.
За офіційними даними, в лікуванні алкоголізму тільки в Києві потребують 19 тисяч чоловік, що стоять на обліку. Експерти, стверджують, що реальна цифра в 7-8 разів більше. 40% з цього числа – жінки, які останнім часом все частіше стали звертатися за допомогою до лікарів-наркологів.

Самому кинути пити: міф чи реальність?

Якщо ваш чоловік, дружина, син, дочка або батько говорить, що вони можуть самі кинути пити – не вірте! Спокус навколо досить, а сили волі часто не вистачає з огляду на те, що алкоголь викликає сильну психологічну і фізичну залежність. Навіть нешкідливі, на перший погляд, коктейлі, мартіні і шампанське, якщо ними зловживати, стануть для вас справжньою отрутою.
Позбутися від цієї хвороби важко навіть тим, хто пройшов лікування в умовах стаціонару: з 10 осіб тільки 3 повністю долають алкозалежність. Чи адекватно було проведено лікування – це вже інше питання. Запам’ятайте, самостійне лікування алкоголізму не дає потрібних результатів.

Лікування алкогольної залежності у Київі

Як то кажуть, попит породжує пропозицію. В українській столиці ринок послуг з лікування алкоголізму у Київі дуже різноманітний: від бабок-знахарок, потомствених ясновидців, які за 1 сеанс і енну грошову суму (бажано в доларовому еквіваленті) знімуть з вас порчу і ви назавжди забудете про спиртне – до горе-фахівців по псевдогіпнозу, які також швидко і дорого вам «допоможуть». Шкода, що нам дуже хочеться вирішити всі свої проблеми одним махом, не докладаючи жодних зусиль зі свого боку. На жаль, так не буває.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» – компетентне лікування алкоголізму у Київі

Уже не перший рік наркологічний центр «Медікон» займається ефективним лікуванням алкогольної залежності у Київі. За цей час фахівці центру допомогли сотням реабілітантів позбутися хвороби, зміцнити сім’ю, яка перебувала на межі краху, і повернуться на роботу або навчання.
Лікування в нашому центрі не обмежується детоксикацією і медикаментозним впливом на організм, що нерідко практикують інші реабілітаційні центри і державні наркодиспансери.
Досвідчені психологи, психотерапевти, наркологи, консультанти по хімічній залежності, що працюють тут, спільно розробили програму піврічного реабілітаційного курсу в умовах закритого стаціонару. Він базується на апробованою психосоціальної програмі реабілітації «12 кроків», яку оцінили багато зарубіжні фахівці. Її мета – допомогти хворому усвідомити свою проблему зсередини, покращити не тільки свій фізичний стан, а й емоційну і психічну сферу.
Звернувшись сюди, ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід, професійну допомогу та шанс стати сильніше.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Києві

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі