Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Черкасах

Де можна пройти якісне, професійне та анонімне лікування алкоголізму в Черкасах? Свою допомогу місцевим жителям, які зіткнулися з даним захворюванням, і їх близьким пропонує місцева філія відомого у всій Україні реабілітаційного центру Медікон.

Медична допомога

Лікування від алкоголю в Черкасах в будь-якому спеціалізованому закладі завжди починається з надання медичної допомоги пацієнту. Адже коли людина залежна від спиртного на рівні фізіології і мучиться важкими проявами похмільного синдрому, то неможливо вести й мови про успішну психологічну реабілітацію.

Виведення із запою в Черкасах, зняття симптомів гострої абстиненції, інтоксикації, білої гарячки – обов’язкові пункти терапевтичного курсу. Детоксикація організму проводиться за допомогою сучасних хімічних, медикаментозних і біологічних методів, які підбираються наркологами в індивідуальному порядку. Результатом стає значне поліпшення фізичного та психоемоційного стану хворого, досягнення тимчасової тверезості і усунення фізіологічної тяги до спиртних напоїв.

Однак у приватній клініці медична допомога на цьому не обмежується. Протягом усього реабілітаційного курсу пацієнт проходить ряд оздоровчих заходів, що включають в себе дієту, вітамінотерапію, спортивні тренування, фізичні навантаження, лікування супутніх захворювань. В результаті до моменту виписки відновлюється нормальне функціонування внутрішніх органів і систем, повністю очищається організм, підвищується працездатність, енергетичний потенціал, продуктивність колишньої алкозалежної людини.

Психологічна допомога

Доведено, що алкоголізм є психосоматичних захворюванням. Тому для досягнення довгострокових і позитивних результатів лікування необхідна грамотна психологічна реабілітація. Співробітники центру Медікон переконані, що при відсутності розуміння проблеми і бажання подолати її, будь-які, навіть самі передові методи лікування алкогольної залежності будуть нерезультативними.

Тому починається все з застосування методу інтервенції і техніки мотиваційного посилення, що дозволяють хворому вийти зі стадії заперечення і визнати необхідність сторонньої допомоги. Далі виявляються фактори, що спровокували розвиток недуги, і підбираються методики, що дозволяють усунути першопричини захворювання. Відмінні результати дають заняття колективною психотерапією за програмою «12 кроків», сімейний психоаналіз, гештальт-терапія, емотивно-раціональна методика.

Черкаси – великий адміністративний центр, і, відповідно, через численність населення тут проблема алкогольної залежності досить актуальна. У місті функціонує наркодиспансер і ряд приватних спеціалізованих установ. Однак фахівці відзначають, що з кожним роком випадки хронічного алкоголізму, особливо серед молоді, частішають.

Лікування алкоголізму в Черкасах

Життя після виписки

Після повернення з клініки колишня алкозалежна людина все ще перебуває в групі підвищеного ризику. Більш того, саме на момент завершення реабілітаційного курсу і при поверненні в звичне середовище ймовірність рецидиву істотно зростає.

Уникнути його допомагає програма ресоціалізації та терапевтичне супровід, що гарантується всім випускникам реабілітаційного центру. Крім психологічної підтримки, реабілітанти можуть розраховувати і на соціальну допомогу, сприяння у підвищенні кваліфікації, зміни професії, отримання освіти і влаштуванні на роботу.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” у Черкассах 

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі
Розрахувати вартість Приховати