Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Ужгороді

Де можна пройти анонімне і при цьому ефективне лікування алкоголізму в Ужгороді? Куди звернутися, якщо потрібна екстрена допомога в лікуванні білої гарячки або виведення з запійного стану? Повний комплекс послуг, спрямованих на подолання алкогольної залежності, пропонує відділення реабілітаційного центру «Медікон».

Перша медична допомога

Лікування алкогольної залежності завжди починається з надання пацієнтові медичної допомоги. Фахівці «Медікон» надають своїм пацієнтам такі послуги:

  1. Проведення детоксикації з використанням медикаментозних та біологічних методів.
  2. Купірування похмільного синдрому і гострих ознак абстиненції.
  3. Лікування білою горочки.
  4. Виведення із запою
  5. Лікування алкогольної інтоксикації.

Медична допомога надається цілодобово, не тільки в стаціонарних умовах, але і вдома. Запросити кваліфікованого нарколога на дім можна в будь-який час, зателефонувавши в місцеве відділення клініки.

Досвідчений фахівець проведе первинну діагностику і екстрену детоксикацію організму за допомогою очищувальних крапельниць, введення сольових розчинів. Потім хворому і членам його сім’ї будуть надані рекомендації, що стосуються подальшої відновлювальної терапії. При хронічному алкоголізмі пропонується комплексне лікування від алкоголю в Ужгороді в умовах госпіталізації.

Переконати пацієнта прийняти допомогу і погодитися на проходження повноцінного лікувального курсу допоможе метод інтервенції – це мотиваційні бесіди, що дозволяють хворому вийти зі стадії сп’яніння і усвідомити необхідність лікування.

Місто Ужгород славиться своєю прекрасною природою і численними пам’ятками. Проте проблема алкогольної залежності тут стоїть досить гостро. Особливо насторожує факт, що з кожним роком зростає статистика підліткового алкоголізму.

Лікування алкоголізму в УжгородіПсихологічна реабілітація

Основною відмінністю спеціалізованих приватних лікувальних установ від наркодиспансерів полягає в комплексному підході і акценті на психологічну реабілітацію алкозалежних пацієнтів. Алкоголізм, як і наркоманія, відноситься до категорії психосоматичних захворювань. Якщо зупинитися на детоксикації, кодуванні, медикаментозній підшивці, то можна домогтися лише короткострокових, тимчасових результатів.

Тільки грамотна психологічна корекція і подальша соціальна адаптація дозволяють раз і назавжди зав’язати з вживанням спиртних напоїв. На початкових стадіях фахівці багато часу приділяють індивідуальній роботі з пацієнтом, виявляючи причини розвитку хвороби, розробляючи програму, спрямовану на їх усунення. Важливо сформувати у пацієнта правильні мотивації, допомогти йому повірити в свої сили, активно включитися в терапевтичний процес.

До індивідуальних сеансів додаються заняття в групах взаємодопомоги, сімейний системний психоаналіз, елементи Гештальт-терапії. Хороші результати дають заняття творчістю (арт-терапія), різні тренінги особистісного росту, семінари, культурні заходи.

Поступово людина повністю позбавляється від психологічної тяги до вживання спиртних напоїв, відновлює втрачені особисті якості, знаходить нові знання і навички, необхідні для подальшої успішної адаптації в соціумі. Програма ресоціалізації сприяє закріпленню досягнутих результатів і профілактики рецидивів.

Крім психологічної підтримки випускники центру можуть розраховувати на сприяння волонтерів та соціальних працівників в плані отримання освіти, зміні роду діяльності, влаштуванні на роботу.

Про переваги лікування в клініці

Лікування алкогольної залежності в центрі характеризується наявністю основних переваг:

  1. Сувора анонімність і відсутність постановки на облік.
  2. Комплексна терапія із застосуванням довгострокових методів.
  3. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  4. Можливість цілодобового виклику фахівців на дім.

Дзвінок у відділення реабілітаційного центру «Медікон» – важливий крок до одужання і позбавлення від алкогольного полону.

 

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Ужгороді

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі