Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування – мотивація

Успіх лікування людини, яка зловживає речовиною, безпосередньо залежить від внутрішньої мотивації клієнта. Наприклад, добровільна мотивація є найменш поширеною і використовуваної наркоманом чи алкоголіком. У процентному співвідношенні це 5-7%. Такий малий відсоток пов’язаний зі складністю усвідомлення проблеми. Адже залежна людина здатна до останнього виправдовувати і захищати своє вживання і спосіб життя, як би нерозумно і безглуздо він виглядав в той момент. Добровільне лікування – це лікування, яке виробляється з згодою самого хворого. Відповідно, щоб добровільно погодитися на лікування, він повинен усвідомити, наскільки хворий, і хворий взагалі, що є найскладнішим.

А  мотивація клієнта має більший відсоток ефективності використання: 20-25%, що набагато більше, ніж у попередній. Вся справа в тому, що залежна людина часто заперечує факт вживання алкоголю або наркотиків, і потребу в лікуванні від залежності. Саме тому введена дана внутрішня мотивація людини, хто відмовляється визнавати наявність проблем вживання і хвороби. Концепція мотивації – здійснити позбавлення від наркотичної або алкогольної залежності різними способами, без згоди хворого. Ефективність даної мотивації до лікування є усвідомлення цього захворювання і згубність звички вже за фактом введення наркомана або алкоголіка в реабілітаційний процес одужання. У цьому йому зможуть допомогти спеціалізовані співробітники, групова терапія і особисте спілкування з психологами, а також насиченість інформацією, одержуваної в процесі реабілітації.

Стоп алкозалежність

На сьогоднішній день питання про необхідність лікування наркоманів і алкоголіків, є актуальним і гострим по всій території нашої країни. Крім того, уряд України встановив закон про введення лікування особам, які зловживають алкоголем або наркотиками, так як вони відносяться до соціально небезпечних особистостей, які здатні на злочини.

Дане рішення було прийнято в зв’язку з не тішить статистикою. За останній час кількість осіб, які вживають психоактивні речовини, зросла в десятки разів, де 2 з 10 осіб мають проблему вживання.

Переваги

Безкоштовно заберемо з аеропорту чи вокзалу
Безкоштовно заберемо з аеропорту чи вокзалу
Значно покращимо стан уже в перший день
Значно покращимо стан уже в перший день
Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі