Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Екстрена наркологічна допомога

Наркозалежні та алкозалежні люди часто потребують екстреної наркологічної допомоги. Терміновий виклик нарколога необхідний при передозуванні, гострій формі абстинентного синдрому, запійних станах, тяжких формах захворювань. При відсутності вчасно вжитих заходів можливі жалюгідні наслідки, аж до загибелі пацієнта. Цілодобову, термінову наркологічну допомогу пропонує своїм пацієнтам реабілітаційний центр «Медікон».

Що включає в себе наркологічна допомога?

У більшості випадків швидка наркологічна допомога надається в домашніх умовах, оскільки пацієнт знаходиться у важкому або несвідомому стані та його транспортування в клініку неможливе. У подібній ситуації родичі хворого можуть скористатися послугою – цілодобовий виклик нарколога та психолога додому.

У першу чергу фахівці проводять екстрену детоксикацію організму. Крапельниці, введення сорбентів і спеціальних препаратів дозволяють очистити організм від залишків хімічних допінгів, продуктів розпаду, токсичних речовин. У результаті усуваються гострі симптоми абстинентного синдрому, стабілізується фізичний і психоемоційний стан хворого.

На наступному етапі пацієнта доставляють у клініку для надання подальшої медичної допомоги. На жаль, в домашніх умовах вибір методів лікування у фахівців обмежений. Крім того, вкрай важливо, щоб в ході детоксикації хворий перебував під наглядом лікарів, здатних у будь-який момент надати професійну допомогу, оскільки стан таких пацієнтів може різко погіршитися.

Екстрена наркологічна допомогаНадання комплексної наркологічної допомоги

Для повного одужання залежній людині необхідно не тільки усунення хворобливої симптоматики та придушення фізичної тяги до штучних допінгів, а й повноцінна реабілітація у стаціонарних умовах. Вдома можна провести детоксикацію, отримати першу психологічну допомогу, спрямовану на формування правильних мотивацій, однак подальше лікування повинно проходити в клініці під наглядом досвідчених фахівців.

У першу чергу госпіталізація дозволяє захистити людину від негативно впливаючого на неї зовнішнього середовища і звичного оточення. Пацієнт потрапляє у здорове терапевтичне співтовариство, знайомиться із людьми, які також борються з патологічною залежністю, що дає можливість отримати необхідну підтримку, набути впевненості в собі.

Ризики придбання, вживання наркотиків або спиртних напоїв у спеціалізованому центрі повністю виключені. Реабілітантами пропонується комплексна програма лікування, допомога медиків і психологів, правильне харчування, заняття спортом, цікаве, різноманітне дозвілля. Насичений графік і дотримання режиму відволікають пацієнта від думок про наркотики, допомагаючи легше перенести процес лікування.

Крім того, поруч цілодобово перебувають фахівці, готові надати необхідну медичну або психологічну допомогу, максимально комфортно, безболісно подолати кризові моменти. З пацієнтом постійно працюють психологи, завдання яких полягає у формуванні правильних мотивацій, виявленні причин розвитку залежності та пошуку ефективних способів їх усунення.

Анонімна наркологічна допомога в приватній клініці

Часто люди, які потребують наркологічної допомоги, а також їх близькі відмовляються від неї, побоюючись суспільного розголосу, засудження. Результатом може стати загибель наркомана. Приватні лікувальні установи пропонують анонімну допомогу без взяття хворого на облік і поширення особистої інформації про нього.

Якщо ваша близька людина страждає від наркозалежності, сміливо звертайтеся в реабілітаційний центр «Медікон», що надає абсолютно анонімну, професійну наркологічну допомогу.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі