Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Рівному

Якщо хтось в сім’ї п’є – в будинку надовго поселяється неспокій, тривога і страх за життя і здоров’я коханої людини. Проблема навіть не в тому, що систематично можуть зникати кошти, заощадження. На очах у членів цієї родини пропадає улюблений син або дочка, турботливий чоловік або колись розумна і красива дружина. Причина тому – патологічна залежність від спиртного. Якщо вчасно не зайнятися лікуванням алкоголізму, стан такої людини загострюється і загрожує незворотними змінами психіки, здоров’я і поведінки.

АКТУАЛЬНІСТЬ Лікування алкоголізму в Рівному

У Рівненській області останнім часом активно розвивається дитячий алкоголізм: поліція неодноразово фіксує випадки появи молодих людей в нетверезому вигляді в громадських місцях і незаконний продаж алкоголю неповнолітніми. Ситуація, що склалася обумовлена, на думку експертів, зайвою доступністю і «разрекламированность» відповідної продукції, низьким рівнем профілактики і контролю з боку батьків і педагогів. Патова картина спостерігається в сільській місцевості, де населення, не маючи роботи і будь-яких інших варіантів провести своє дозвілля, просто спивається, деградує.

З початку цього року в місті зареєстровано 300 «новачків», які стали на наркологічний облік, які потребують оперативного лікування алкоголізму в Рівному, і 25 випадків «білої гарячки». І це тільки офіційно зафіксовані прецеденти!

Тільки уявіть собі, скільки сліз пролито українськими матерями і дружинами, які всіляко намагаються витягнути когось рідного з чорної безодні! А все тому що людина сама не визнає своєї проблеми або, звернувшись до медустанови, не знаходить там потрібної допомоги і підтримки. І що його чекає його потім? Розлучення, звільнення на роботі, презирство з боку родичів і друзів, вулиця, такі ж «друзі-товариші по чарці» … Невже все так безнадійно і неможливо відшукати місце, де пройшовши лікування алкогольної залежності в Рівному, можна раз і назавжди перемогти залежність? На щастя, таке місце існує.

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН» – СУЧАСНЕ і ЕФЕКТИВНЕ лікування алкоголізму в Рівному

У Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон» з проблемою алкогольної залежності борються вже не перший рік. Його професійні співробітники (наркологи, психотерапевти, психологи, консультанти по хімічній залежності) розробили поетапний комплекс лікування і психосоціальної реабілітації.

Потрапляючи сюди, хворий проходить процес детоксикації сертифікованим методом очищення організму від токсичних речовин. Далі слід копітка робота з психологами в батьківських групах і групах співзалежних за програмою «12 кроків», спрямована на усвідомлення причин і наслідків адиктивної поведінки для того, що зуміти по-новому побудувати свій світогляд і надалі протистояти множинним спокусам.

Лікування алкогольної залежності в Рівному наркологічним центром «Медікон» проходить:

  1. результативно;
  2. комплексно;
  3. індивідуально спроектовано;
  4. професійно;
  5. анонімно.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Рівному

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі