Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок
Наркологічний центр

Позбавляючись від залежності, людина пізнає себе

Комплексне лікування наркоманії
і професіональна реабілітація будь-яких видів залежності
Позбавляючись від залежності, людина пізнає себе
Наші центри у 21 місті
Наші центри у 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Підтримка та супровід
Підтримка та супровід
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Комфортні умови проживання
Комфортні умови проживання
Кваліфіковані спеціалісти
Кваліфіковані спеціалісти

Лікування наркоманії та алкоголізму в наркологічному центрі Медікон

Наркологічний центр «Медікон»
– ми Вам допоможемо

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон” надає широкий спектр послуг по боротьбі з різними видами залежності. Ми знаходимося в усіх обласних центрах України та маємо багаторічний досвід психо-соціальної реабілітації залежних людей. Наша статистика одужання, а це 30% з числа реабілітованих залежних, говорить про достатню ефективність методики лікування. Наркологічний центр Медікон був заснований в 2005 році і вже більше 10 років незмінно присвячує себе надання допомоги тим, хто був позбавлений шансу на здорове і щасливе життя.;Медікон дає можливість повернути розсудливість, а також соціальний статус особистості. Адже діяльність наркологічного центру спрямована на відновлення різних сфер життя людини, і звичайно ж на повернення здорових відносин з родиною.

Не мало важливу роль в реабілітаційному процесі відіграє профілактика, оскільки сім’я яка зіткнулася з проблемою залежності, потребує професійної консультації, де також можна отримати кваліфіковану допомогу в прийняття рішення координально змін в житті залежної людини. Якщо ви нам подзвонили або написали-це вже перший крок до вирішення проблеми.;очаток одужання є стриманість, але для цього необхідна тимчасова ізоляція. Наркологічний центр “Медікон” надає чудові умови для можливості здійснення ефективного лікування. Починаючи з умов проживання, де в експлуатації елітні котеджі, закінчуючи супроводу в повторному, але тверезому виході в соціум.

Розглянемо докладніше, що ж відбувається з людиною, після надходження в “наркологічний центр Медікон?” Реабілітація починається з проведення детоксікаціі. Це виведення токсичних речовин з організму людини, в нашому випадку медичними препаратами. Детоксикацію проводять виключно наркологами, що мають ліцензію на проведення даної процедури. Лікарі цієї спеціалізації, є нашим найціннішим надбанням, так як якісне виведення токсинів дуже важливий в специфіці нашої діяльності. Після проведення детоксикації, залежна людина стає невід’ємною частиною терапевтичного середовища, яка створюється нашими фахівцями, а саме: психологи, психотерапевти, і звичайно консультанти по хімічній залежності. Про професіоналізм наших співробітників, говорить статистика, яку ми ведемо. Ми вважаємо, що успіх реабілітації безпосередньо залежить від професіоналізму співробітників, які спеціалізуються на проблемі залежність і співзалежність. Для нас дуже важливо забезпечити наших клієнтів професійною допомогою.Наша методика заснована на програмі 12 кроків, де основним елементом в допомоги є група людей мають одну проблему на всіх. І цей єдиний механізм рухає вперед до тверезої і вільного життя. Також щотижня проводяться ряд психотерапевтичних груп мають вплив на позитивну динаміку одужання і зміна мислення. Той режим і насичений розклад створює атмосферу повної зайнятості, перебуваючи в постійній роботі над собою. Адже основні проблеми залежності не тільки вживання ПАР, а й заражене мислення, яке необхідно міняти, для уникнення рецидиву (повторного вживання)

Після проходження курсу реабілітації, “Медікон” надає можливість адаптації людини в соціумі, дивлячись на те, що відбувається в світі вже тверезими очима і зміненим мисленням. Цей етап називається ресоціалізація .Самая слово означає повторний вихід в соціумі. Для того, щоб тверезе життя стала звичною, людині який довгий час знаходився в заручниках у залежності, йому потрібна адаптація, де є стабілізаційний період. Те, що відбувається сьогодні на вулицях, то що пропагують нам ЗМІ, наша молодь, доступність речовини провокує людини до вживання речовин. Тому дуже важливо дати людині можливість поборотися за свою тверезість, серед спокус.

Хочеться також додати, що дане відношення до проблеми і той ентузіазм і серйозність з якими ми підходимо до надання допомоги, не залишилося не поміченими Державними установами. Ми дуже раді і безмежно вдячні за підтримку і співпрацю Департаменту нарко контролю, наркологічним диспансерів, соціальним службам. Для нас дуже важливо знати і розуміти, що то чим ми займаємося, приносить користь людству.

Лікування наркоманії та алкоголізму в наркологічному центрі Медікон

Услуги центра

Лікування наркоманії
Лікування наркоманії
Гарантія анонімності
Лікування алкоголізму
Лікування алкоголізму
Гарантія анонімності
Лікування ігроманії
Лікування ігроманії
Гарантія анонімності
Психосоціальна реабілітація
Психосоціальна реабілітація
Гарантія анонімності
Мотивація лікування
Мотивація лікування
Гарантія анонімності
Детоксикація організму
Детоксикація організму
Гарантія анонімності
Послуги нарколога
Послуги нарколога
Гарантія анонімності
Консультація психотерапевта
Консультація психотерапевта
Гарантія анонімності
Батьківські групи <br>і сімейні психологи
Батьківські групи
і сімейні психологи
Гарантія анонімності
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:

  6 влучних ударів по залежності:

  1

  Консультація в телефонному режимі

  Для того, щоб почати боротьбу з залежністю, вам необхідно зателефонувати до нашого центру. Компетенті спеціалісти підкажуть як себе краще поводити з людиною під час "ломки" та адиктивного стану, якщо він або вона не має намірку починатиЧтобы вступить в неравную схватку с зависимостью, вам необходимо позвонить в наш центр. Компетентные специалисты подскажут, как лучше вести себя с человеком в состоянии «ломки» и аддиктивного поведения, если он не намерен начинать лікування наркоманії. В разі необхідності буде оперативно забезпечено місце в одному зі стаціонарів та безкоштовний трансфер хворого.
  2

  Очний огляд

  Тільки безпосередня бесіда та детальне вивчення анамнезу дозволять лікарю призначити адекватинй курс лікування. Зазвичай, для зняття абстинентного синдрому необхідна швидка та злагоджена допомога нарколога та експерта по хімічній залежності, яка неможлива без визначення типу наркотика, що вживається та часу його вживання. Дотримання цих умов гарантує компетентний терапевтичний підхід.
  3

  Підбір плану лікування

  У своїй роботі ми керуємося принципом, що залежність - це проблема не стільки медична, як психологічна. Виходячи з цього, комплекс лікувально-відновлювальних заходів підбирається для кожного реабілітанта індивідуально. Практика показує, що такий особистісно орієнтований підхід дозволяє вибрати оптимальні препарати для лікування і методи соціально-психологічної допомоги, а значить, домогтися максимальних результатів.
  4

  Позбавлення від фізичної залежності

  Для кожного реабілітанта в умовах стаціонару проводиться обов'язкова процедура детоксикації. Вона дозволяє значно полегшити симптоматику абстинентного синдрому («ломки») шляхом очищення організму від скупчень токсичних речовин. Тільки подолавши залежність на рівні фізіології, людина стає повноправним учасником процесу реабілітації з акцентом на психологічному і соціальному супроводі.
  5

  Відновлення психічного і фізичного здоров'я

  Психотренінги, консультації психологів, внутрішня робота над самоорганізацією і самооцінкою в поєднанні з трудотерапії, здоровим харчуванням, спілкуванням з співзалежних, оздоровчими та культурними заходами робить розпорядок дня реабілітанта насиченим. Так він вчиться жити без наркотиків, заново формуючи життєві цінності та орієнтири.
  6

  Підтримка в післяреабілітаційний період

  Пацієнтів, які пройшли курс реабілітації в нашому центрі, ми не залишаємо без підтримки. Опинившись в соціумі, який як і раніше наповнений спокусами, протистояти сильнішому наркопрістрастію дуже непросто. Тому наші соцпрацівники і волонтëри допомагають людині адаптуватися в суспільстві, щоб виключити можливість «зриву».

  Стаціонари наркологічного центру

  Статті

  Кодтерпін невинні ліки від кашлю або новий синтетичний наркотик
  Наркотик, що виходить наповерхню Не секрет, що сучасна наркоіндустрія активно розвивається, розширюючи свій і без того багатий асортимент. І якщо...
  Детальніше
  Що таке Субітекс
  Чи можливо вилікувати одну наркоманію іншою? Довгий час «Субітекс» (Субутекс, бупренорфін) вважався препаратом, який використовувався виключно в рамках замісної підтримуючої...
  Детальніше
  Руйнівна сила від вживання спайсів
  Багатоликий ворог, який б’є точно в ціль Пахощі, рослинна або суміш для куріння … Як тільки наркоумельци не намагаються завуалювати...
  Детальніше
  Небезпека вживання кодтерпіну
  Ліки, яки перетворюють на наркомана Для багатьох людей, кодтерпін – бюджетний засіб для лікування сухого кашлю. І тільки «посвячені» знають,...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!