Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Детоксикація організму- зняття ломки

Детоксикація організмаДетокс або Детоксикація – дослівний переклад “очищення організму від токсинів“, фізичним, біологічним чи хімічним методами. Токсини – це шкідливі для організму отрути, які порушують функцію роботи клітини і руйнують її, особливо у тих, хто вживає алкоголь або наркотики. Основне завдання детоксикації-поліпшення роботи печінки. Коли наша життєво важлива залоза не справляється з переробкою отрут, в кровоносній системі починає циркулювати велика кількість токсинів, які тягнуть за собою збій у функціонуванні різних систем в організмі.

Також печінка починає посилати тривожні сигнали у вигляді шкірних захворювань, головних болів, хронічної стомлюваності.

Фізичний метод детоксикації є механічне видалення токсинів за допомогою промивання шлунка, викликання блювання, очищення слизових оболонок, шкіри за допомогою методики фільтрації.

; Хімічний метод використовується для нейтралізації і дезактивації токсинів, які потрапляють в організм людини, за допомогою антидотной терапії і введення різних сорбентів в травний тракт, підшивки, кодування.

Біологічний метод детоксікаціі– це необхідна процедура для реабілітації наркоманів і алкоголіків. Цей метод є медикаментозним способом очищення. Впливає на організм введенням вакцин, сироватки, спеціальних розчинів для зв’язування або виведення з організму токсинів вживаної речовини.;За допомогою біологічного методу детоксикації знімається абстинентний синдром, в народі званий “ломка“.

Детоксикація хімічна Кожен хімічно залежна людина потребує детоксикації, оскільки після припинення вживання і відмови від вживаної речовини слід абстинентний синдром, який супроводжується різними симптомами, такими як: блювота, безсоння, розлад шлунка, підвищена пітливість, підвищена температура, головний біль, слухові і зорові галюцинації. ;Детоксикація допомагає зняти фізичну ломку і є невіддільною частиною процесу виздоровленія.Сама процедура детоксикації визначається лікарем наркологом і підбирається індивідуально для кожного нужденного.

Переваги

Безкоштовно заберемо з аеропорту чи вокзалу
Безкоштовно заберемо з аеропорту чи вокзалу
Значно покращимо стан уже в перший день
Значно покращимо стан уже в перший день
Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі