Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Відео про алкоголізм та наркоманію

Постійне посилання на відео на нашому Youtube) каналі

В цій лекції ми детально розглянемо етапи розвитку залежності і як саме з цих етапів складається певний цикл. Цикл залежності складається з шести послідовних, пов’язаних між собою стадій: коротке задоволення, залежне мислення, ріст толерантності, втрата контролю, БПСД шкода.

Лекція № 1. Співзалежність – це … В цій лекції ми розглянемо що таке співзалежність, які шаблони та переконання заважають людині вирішити цю проблему. Острахи, що є підґрунтям співзалежності. Як допомогти залежному, якщо ви співзалежні  

Лекція № 2. Як співзалежність впливає на залежність. В цій лекції ми розглянемо як співзалежність впливає на залежність. За допомогою схеми співзалежності покроково продемонстровано яку небезпеку несе співзалежність під час боротьби з алкогольною або наркотичною залежністю  

https://www.youtube.com/

Чи можливо попередити наркотичну залежність? Сьогодні волонтери; і медик розповідали полтавським школярам, як алко- та наркозалежність може зламати життя. Чи можливо побороти залежність після кількох років та чи одразу батьки розуміють, що їхня дитина залежить від хімічних речовин?- дивіться далі.;  

Лекція. Характеристика хімічної залежності. Вступна лекція пояснює характеристики хімічної залежності, причинно наслідкові зв’язки (залежність – захворювання).  

Формування психологічного захисту. Інформаційний блок, проведений для підвищення кваліфікації волонтерів та співробітників.  

Лекція. Дві основні проблеми хвороби залежності. Проблеми Вживання і Мислення  

Група для співзалежних На базі інформаційного блоку реабілітаційні програми наркологічного центру Медікон була проведена група для співзалежних  

Лекція – Еволюційна модель одужання. Стадії одужання.  

У наркологічному центрі Медікон був проведений “День відкритих дверей”. У День відкритих дверей відвідувачі центру Медікон, могли ознайомитися з місцем проведення терапевтичних груп.  

Лекція – Формування захисних механізмів хімічно залежної людини. Заперечення і самообман.  

 

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі