Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Ефективне лікування наркоманії, нова методика

Наркозалежність … Страшний діагноз, який забирає життя і рушаємо долі багатьох людей по всьому світу не залежно від кольору шкіри, віросповідання і достатку. За даними «Всесвітньої доповіді про наркотики за 2015 рік», підготовленого ООН, 246 мільйонів чоловік у віці 15-64 років залежні від наркотичних речовин, з них 27 млн ​​- ін’єкційні наркомани, які живуть зі СНІДом або гепатитом.

За оцінкою незалежних експертів, в нашій країні 1,5 мільйона людей потребують лікування від наркотичної залежності. З кожним роком ця цифра не тільки неухильно зростає, але і значно молодшає, сміливо входячи в шкільні класи та студентські аудиторії. Щоб даний діагноз не перетворився на смертельний вирок, людині, що потрапила в мережі психоактивної дурману, необхідно своєчасне, а головне – професійне лікування наркоманії.

Підходи до лікування наркозалежних наркологічному центрі

В Україні ринок надання подібного роду послуг «кишить» різноплановими пропозиціями: від потомствених бабок-ведунок до псевдоклінік релігійного спрямування, які обіцяють за короткий час допомогти людині раз і назавжди кинути наркотики.

Державна наркологічна служба в силу своєї завантаженості, недофінансування і використання вже не одне десятиліття замісної поддержівающей терапії, від якої відмовилисяЛікування наркоманії лікування від наркотичної залежності багато країн Європи, не вселяє довіри. Сучасне лікування від наркотичної залежності складається не тільки з очищення організму від токсичних речовин, але і обов’язкової психологічної допомоги.

Інший же підхід, спрямований виключно на поліпшення симптомів прояву абстинентного синдрому ( «ломки»), який практикують багато клінік, хоч і дає швидкий результат (досить 2 тижнів), але він короткочасний, і говорити про адекватне лікування наркоманії в цьому випадку, на жаль , не доводиться.

Досвідчені фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» в своїй роботі практикують комплексний підхід, заснований на очищенні організму від токсичних речовин на початковому етапі з наступний психосоціальної реабілітацій.

Етапи лікування наркоманії

Лікування від наркотичної залежності в «МЕДІКОН» передбачає 6-місячне перебування в умовах стаціонару закритого типу. Реабілітація складається з 4 взаємопов’язаних етапів, обов’язкове проходження яких допомагає залежній людині не тільки назавжди кинути наркотики, але і значно поліпшити взаємини в сім’ї, на роботі, кардинально змінивши власне життя:

 1. Процес детоксикації проводиться тільки з використанням сертифікованої методики досвідченим лікарем-наркологом, який обов’язково вивчає анамнез пацієнта.
 2. Індивідуальна / групова робота з психологами і психотерапевтами над формуванням нової (вже не деструктивною!) Моделі поведінки по всесвітньо відомій програмі «12 кроків».
 3. Відновлення втрачених відносин міжособистісного характеру. Для цього в центрі існують батьківські групи і групи співзалежних. Саме така форма реабілітації наркозалежних апробована в багатьох профільних клініках Європи та США, адже коли люди об’єднані спільною метою, досягати її за принципом співучасті набагато легше.
 4. Соціальна адаптація. На цьому етапі співробітники наркологічного центру «МЕДІКОН» допомагають своїм пацієнтам максимально комфортно і швидко повернуться у звичне середовище.

Переваги нашого наркологічного центру

Очевидно, що кинути наркотики поодинці – неможливо. У цій боротьбі необхідна підтримка близьких і компетентний підхід фахівців. Крім цього наркологічний центр «Медікон» гарантує свої пацієнтам:

 1. анонімність;
 2. комплексний, кваліфікований підхід;
 3. можливість примусових заходів медичного характеру;
 4. комфортні умови перебування;
 5. використання новітніх технологій;
 6. увагу, підтримку і турботу про кожного пацієнта навіть після проходження курсу реабілітації.

Переваги

Безкоштовно заберемо з аеропорту чи вокзалу
Безкоштовно заберемо з аеропорту чи вокзалу
Значно покращимо стан уже в перший день
Значно покращимо стан уже в перший день
Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі