Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Відео відгуки

Подяка співробітникам наркологічної клініки MEDICON за допомогу на шляху до одужання від залежності.

Подяка і Відгук про лікування і реабілітацію в наркологічному центрі від Юрія. Спасибі всім співробітникам МЕДІКОН за допомогу і порятунок життя.

Наркологічний центр “Medicon” спеціалізується з лікування наркологічної залежністю. Ми ефективно лікуємо різні види наркоманії, алкоголізму. Виводимо з запою, знімаємо ломку, проводимо детоксикація.

Велике спасибі наркологічного центру MEDICON за ставлення до людей хворим алко та наркозалежністю, за щире співчуття і підтримку.

Подяка за своєчасну допомогу в наркологічному центрі від Наталії. Спасибі всім співробітникам МЕДІКОН за допомогу і повернення до нормального повноцінного життя.

Відгук та Подяка за лікування від наркотичної залежності в наркологічному центрі “Медікон” від Олександра. Завдяки лікуванню Олександр ось уже як півтора року в чистоті і тверезості.

Відгук від реабілітанта нашого центру

Відгук від реабілітанта нашого центру “Медікон”

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі