Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Полтаві

У Полтаві п’яна як чіп мати за кермом їздила з дитиною по місту …
Поліція врятувала п’яного чоловіка, який хотів вистрибнути з вікна …
У Миргороді через алкоголізм матері повісився підліток …

Саме так виглядає новинна стрічка подій, які не так давно відбулися в Полтавській області. Цей регіон здавна вважався оплотом української літератури і науки – тут жили і творили Микола Гоголь, Іван Котляревський, Микола Скліфосовський. Про полтавських кулінарні традиції приготування борщу і галушок складають легенди. Але незважаючи на славне історичне минуле, національну самобутність і колорит, дуже гостро в наші дні для багатьох жителів звучить проблема патологічної залежності від спиртного і, як наслідок, лікування алкогольної залежності в Полтаві. Щорічно вона забирає сотні людей, руйнує сім’ї, калічить долі і зводить людське життя до примітивного існування, де головна мета – напившись, забутися.

Лікування алкоголізму по-полтавськи

Моніторинг надання послуг з лікування алкогольної залежності демонструє різноманітність клінік, громадських організацій, приватних лікарень, стаціонарів і навіть релігійних організацій. Не відстає в цьому плані і народна медицина – інтернет-форуми рясніють диво-рецептами, цілющими від хворобливої ​​любові до спиртного.

Якщо хтось із ваших близьких опинився в біді і ви шукайте фахівців, що займаються лікуванням алкоголізму, звертайте увагу тільки на ті установи, які мають досвід роботи, штат компетентних фахівців і сплановану програму терапії з обов’язковим курсом психосоціальної реабілітації. Адже очистити організм від скупчилися токсинів і сказати алкоголіку: «Візьми себе в руки! У тебе все вийде! », Явно не достатньо. Алкоголь сковує справжні бажання людини, підкорює собі його волю. Щоб його перемогти (навіть при сильній мотивації!) Потрібна підтримка досвідчених психологів, які зможуть спрямувати всі відбуваються під час реабілітації зміни мислення і свідомості в потрібне русло.

Як бачимо, даний напрямок динамічно розвивається, активно поповнюючись інноваційними підходами та методиками. На превеликий жаль, вони не завжди апробовані і по-справжньому результативні. Це в кращому випадку. У гіршому – даремно витрачені сили, час і фінанси.

Почни лікування алкоголізму вже сьогодні з Всеукраїнським наркологічним центром «Медікон»!

Центр «Медікон» існує ще з 2007 року. Він допоміг сотням людей перемогти найголовнішу слабкість – пристрасть до алкоголю. Тут працюють справжні професіонали своєї справи, які зуміли грамотно систематизувати європейські, вітчизняні напрацювання, а також свій власний досвід, щоб створити робочу програму лікування алкоголізму в Полтаві з акцентом на психосоціальної реабілітації. Вона базується на відомій методиці «12 кроків» і передбачає 6-місячне перебування в стаціонарі закритого типу.

Безумовні переваги наркологічного центру «Медікон»:

  1. нові принципи лікування з доведеною ефективністю;
  2. сертифікований метод детоксикації;
  3. професійний індивідуальний підхід;
  4. довірчі взаємини «спеціаліст↔реабілітант&raquo
  5. готовність персоналу допомагати цілодобово.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” у Полтаві

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі