Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Харкові

У сучасному суспільстві проблема лікування алкоголізму звучить так гостро, як ніколи. Офіційна статистика алкозалежних з кожним роком неухильно зростає, як і алкоімідж нашої країни в Європі: в середньому українець за рік випиває 20 (!) Літрів спиртних напоїв.

Окрему групу ризику становить молодь і жінки, яких серед алкоголіків налічується близько 40%. Причини такої ситуації одні схильні шукати на державному рівні (криза, політична нестабільність, безробіття), інші ж наполягають на суб’єктивних факторах: самоті, депресії, проблеми на роботі. У будь-якому випадку джерело залежності індивідуально обумовлений, а тому алкоголізм – своєрідна лупа, крізь яку проступають все людські пороки.

Лікування алкогольної залежності в Харкові

Кількість людей, які потребують лікування алкоголізму в Харкові, вже досягло позначки в 12 тисяч. За оцінкою експертів, це всього лише говорить про те, скільки людей перебуває на наркологічному обліку, але не відображає реальну ситуацію. Щоб зрозуміти її справжні масштаби, потрібно цю цифру помножити мінімум в 7 разів. Вражає, чи не так? Адже сюди входять люди, які не визнають свого потягу до спиртного, а також ті, хто не підозрює про свою хворобу. Маємо на увазі пивних алкоголіків і залежних від «слабоалкоголок». Здавалося б, що може бути шкідливого в пляшці пива після роботи / на море / в компанії друзів або келиху мартіні? Насправді, така завуальована залежність вважається ще більшою і підступний, ніж залежність від лікеро-горілчаної продукції.

Виходячи з цього, лікування алкогольної залежності в Харкові представлено різними установами, практикуючими свої методи. Будучи великим науковим центром, Харків розвиває психіатричні і наркологічні аспекти озвученої проблеми, але для людини, яка хоче перемогти алкоголізм, це не завжди йде на користь. У такому величезному масиві пропонованих методик (з використанням психоактивних речовин, гіпнозу, нетрадиційної терапії, голковколювання, рослин, самонавіювання, релігії і т. Д.), Які, до речі, не завжди адекватні, можна легко загубитися і не знайти те місце, де тобі дійсно зможуть допомогти.

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН» – ЕФЕКТИВНЕ лікування алкоголізму

Безумовно, ви вчинили правильно, якщо зупинили свій вибір на Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон», тому що:

  1. центр існує вже більше 10 років і допоміг сотням людей стати здоровими;
  2. тут працює згуртована команда професіоналів (наркологів, психологів, психотерапевтів, соціальних працівників);
  3. лікування проводиться комплексно з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта;
  4. курс реабілітації не обмежується детоксикацією, а передбачає компетентне, поетапне психосоціальний супровід реабілітанта, яке базується на програмі «12 кроків&raquo
  5. реабілітаційний період розрахований на півроку перебування в стаціонарі закритого типу;
  6. всі використані методи апробовані і як показує практика, дають позитивну динаміку.

Лікування алкоголізму на базі наркологічного центру «Медікон» проходить гарантовано якісно, ​​результативно і конфіденційно.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Харкові

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі