Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Запоріжжі

Алкоголізм – це пролонгований суїцид. Свідомо знаючи про його шкоду для всього організму, катастрофічне число українців не може собі відмовити в його вживанні. З 10 випивають людей 1 людина є хронічним алкоголіком. Так, при дурних обставин або в результаті деструктивного впливу на внутрішні органи за рік в нашій країні вмирає близько 40 тисяч алкозалежних. І це тільки офіційні дані, реальна цифра по-справжньому патова, а в компетентному лікуванні алкоголізму потребують тисячі наших громадян!

Страшні прояви алкоголізму

Що ж керує людиною, яка хоче напитися? На початкових стадіях – бажання поліпшити настрій, підбадьоритися, розслабитися, розговоритися в незнайомій компанії. Однак з часом настає залежність на фізичному і психологічному рівні – людина не відчуває себе добре до тих, пір поки не піднесе до рота чергову чарку. А що далі? Скандали в родині, розлучення, звільнення, статус бомжа і повна деградація особистості … А чому навчаться діти, майбутнє нашої нації, від тата чи мами, які випивають? Україна вже займає перше місце в світі по дитячому алкоголізму. Близько 30% патологій новонароджених спровоковані тим, що майбутня мама під час виношування дитини випивала.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі

Лікування алкогольної залежності, як і в інших регіонах, досить тривалий і трудомісткий процес. Ефективне лікування передбачає проходження трьох етапів:
1. Абсолютний відмова від вживання спиртних напоїв, Відень (очищення) організму;
2. Період активної медикаментозної та психологічної терапії;
3. Етап адаптації в соціумі.
Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» успішно проводить лікування алкоголізму вже не перший рік. Тут працюють досвідчені психологи, психотерапевти, лікарі-інфекціоністи, по хімзавісімості консультанти, інструктори та соціальні працівники. Проведене ними лікування алкогольної залежності індивідуально обумовлено і систематизовано. Використовувана методика «12 кроків» апробована і активно використовується зарубіжними практикуючими психологами. Її особливість полягає в тому, щоб під час психологічного супроводу реабілітант поступово прийшов до усвідомлення своєї проблеми і переформатував свою поведінку, заново розставивши життєві орієнтири.
Переваги центру «Медікон» в контексті лікування алкоголізму:

  1. повна конфіденційність;
  2. інтенсивний реабілітаційний курс, розрахований на піврічне перебування в стаціонарі;
  3. комфортабельні умови проживання;
  4. законодавчо закріплена практика примусового лікування в особливих випадках.

Працівники центру створили тут довірчу атмосферу з горизонтальними стосунками «фахівець – реабілітант». Для того щоб ви знову набули свою свободу, вони готові допомагати цілодобово! Від вас же потрібно бажання змінити своє життя на краще.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Запоріжжі

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі