Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування ігроманії

Що наше життя? Гра!

ІГРОМАНИЯ: ЛІКУВАТИ МОЖНА ВИЛІКУВАТИ НЕ МОЖНА?

Лікування наркоманії, лікування від ігрової залежності В Україні поширення випадків патологічної залежності від азартних ігор набуває небувалих масштабів, нарівні конкуруючи з алкоголізмом і наркоманією. При цьому все ж багато хто схильний вбачати у реформі подібному маніакальному стані свою дитину або, приміром, чоловіка, великих проблем. Подумаєш, цілодобово проводить за комп’ютером, зате не п’є пиво і не пропадає в поганих компаніях! І мало хто замислюється над тим, що провокує людину йти в світ іншої реальності, де панують азарт і ейфорія? Існує думка, що ігроманії найчастіше схильні ті люди, які не награлися в дитинстві. Насправді, причинно-наслідкових комплекс цього стану більш складний.

ЯК РОЗВИВАЄТЬСЯ ЗАЛЕЖНІСТЬ, ОСНОВНІ ЇЇ ОЗНАКИ

З точки зору психофізіології, клітини нашого мозку влаштовані таким чином, що в процесі навчання якомусь новому навику (чим власне і є ігровий процес), певна їх частина активізується і вимагає постійного «харчування», щоб давати нові електричні імпульси, тим самим змушуючи людини сідати за комп’ютер, пропадати в підпільних клубах, за гральними автоматами або роблячи ставки на тоталізаторі.

Причини виникнення ігроманії досі до кінця не вивчені. Відомо, що роблячи ставку, гравець входить в своєрідний транс, в процесі якого він абстрагується від усього. Відбувається колосальний викид нейрогормонов, які забезпечують отримання надемоцій. Людина буде програвати доти, поки знову їх не зазнає.

Часте порівняння такого стану з наркозалежністю виправдане. Відповідно, і наслідки ідентичні: адиктивна поведінка, психічні порушення, проблеми на роботі і в сім’ї. При цьому неконтрольована пристрасть до отримання адреналіну настільки сильна, що інтерес до звичайного життя згасає. Бажання будь-якими способами роздобути гроші для гри провокує багатьох виносити все цінне з дому і навіть скоювати злочини. Фінал – трагічний: ігроман усвідомлює глибину свого морального падіння і робить спроби самогубства.

Безумовно, це зовсім не означає, що всі шанувальники лотерей або казино потребують обов’язкового лікування ігроманії. Тим, хто має добре розвинену самооцінку і «холодну голову» не варто боятися, але знати ознаки класичного ігромана необхідно:

 • зайва дратівливість;
 • стан «ломки» поза грою;
 • втрата самовладання;
 • різкі напади гніву;
 • апатія до всього, що відбувається навколо;
 • втрата інтересу до життя.

ЛІКУВАННЯ ВІД ИГРОВОЙ ЗАЛЕЖНОСТІ У НАРКОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ «МЕДІКОН»

У Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон» боряться з усіма видами залежності включаючи ігрову залежність (ігроманію) вже більше 10 років. Компетентні психологи і психотерапевти підберуть для васЛікування наркоманії, лікування від ігрової залежності індивідуальний реабілітаційний курс на базі стаціонару закритого типу, адже постійне спостереження за реабілітантами з метою унеможливити «зриви» надзвичайно важливі. Сеанси групової терапії допоможуть усвідомити, що ви не самотні у своїй проблемі, і відчути моральну підтримку з боку не тільки медперсоналу, а й інших співзалежних.

Центром практикується анонімне лікування ігроманії за методикою «12 кроків». Її лейтмотив полягає в розумінні людиною своєї залежності і усвідомленні того, що без допомоги фахівців йому з нею не впоратися. Грамотно підібраний, комплексний психологічний супровід дозволяє ефективно заблокувати ігрову домінанту і звільнити людину від бажання отримувати ігровий транс. А додаткова робота з сім’єю і близьким оточенням геймера сприяє моделюванню такої поведінки, яке допоможе йому протистояти спокусам.

Лікування ігрової залежності в центрі «Медікон» розраховане на півроку. За цей час наші реабілітанти значно розвивають рівень саморегуляції, самоаналізу, відновлюють свій психічний стан, вчаться бути байдужими до азартних ігор і коректують власне деструктивна поведінка.

Переваги

Безкоштовно заберемо з аеропорту чи вокзалу
Безкоштовно заберемо з аеропорту чи вокзалу
Значно покращимо стан уже в перший день
Значно покращимо стан уже в перший день
Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі