Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Чернігові

Ефективне лікування алкоголізму в Чернігові на умовах гарантованої анонімності і без постановки на облік можна пройти, звернувшись в місцеве відділення наркологічного центру Медікон. Кваліфіковані фахівці за допомогою інноваційних методик допоможуть побороти це небезпечне захворювання, подарувавши людині, що опинилася в алкогольному полоні, шанс на нове і щасливе життя.

Особливості лікування в центрі

Приватна спеціалізована клініка Медікон проводить лікування від алкоголю в Чернігові комплексно, основний акцент роблячи на психологічній реабілітації пацієнтів. Терапевтичний курс розробляється індивідуально для кожного алкозалежного з урахуванням всіх особливостей конкретного клінічного випадку.

В основі лежить відома на весь світ програма боротьби з різними видами залежностей, включаючи і алкогольну, «12 кроків». Посилити ефект дозволяють психоаналіз, сімейна психотерапія, трудотерапія, творчі заняття, робота в групах взаємодопомоги, Гештальт-терапія. Також пацієнтові надається і необхідна медична допомога. Для купірування фізіологічної тяги до спиртного проводиться детоксикація із застосуванням хімічних, біологічних, фізичних, апаратних методик.

На всіх стадіях лікування і реабілітації підопічним центру гарантується психологічна підтримка і терапевтичний супровід, що триває ще як мінімум 6 місяців після виписки з клініки. Соціальна адаптація допомагає колишньому алкозалежному уникнути нового рецидиву захворювання і знайти своє місце в суспільстві.

Причому випускники клініки можуть розраховувати не тільки на психологічну підтримку, а й реальну допомогу, що стосується вирішення таких основних проблем, з якими часто стикаються люди, що пройшли курс лікування від алкогольної залежності, як отримання освіти або зміна роду діяльності, пошук пристойної роботи, відновлення довірчих відносин в сім’ї і т.д.

Наші послуги

Реабілітаційний центр пропонує жителям Чернігова, які потребують терапії алкозалежності, а також їх близьким наступні види послуг:

  1. Безкоштовні, цілодобові телефонні консультації.
  2. Примусове лікування алкоголізму із застосуванням методу інтервенції.
  3. Виведення із запою в Чернігові і зняття симптомів гострої абстиненції.
  4. Можливість виклику нарколога і психолога на дім в будь-який час дня і ночі.
  5. Надання професійної допомоги ближньому оточенню пацієнта (індивідуальні консультації, батьківські групи, сеанс сімейного психоаналізу, лікування співзалежності).
  6. Безкоштовний трансфер хворого в клініку.
  7. Попередня діагностика і індивідуальне складання програми реабілітації.

Такий широкий спектр послуг та комплексний підхід дає можливість досягати відмінних, а головне – стабільних, пролонгованих результатів терапії навіть в дуже важких і запущених клінічних випадках.

Чернігів – обласний центр, велике, багатонаселене місто, і проблема алкогольної залежності тут вельми актуальна. Хоча офіційна статистика не така страхітлива, як в інших регіонах, ситуація складається досить складна, адже багато чернігівців просто не звертаються за допомогою в державні лікувальні установи, щоб уникнути розголосу і постановки на облік.

Лікування алкоголізму в Чернігові

Як отримати допомогу?

Для того щоб отримати детальну консультацію, запросити нарколога на дім, уточнити розцінки або домовитися про госпіталізацію хворого, досить престо зателефонувати в чернігівську філію клініки або ж заповнити форму зворотного зв’язку на сайті. Зробити це можна в будь-який час, оскільки працює центр цілодобово без вихідних і святкових днів.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” у Чернігові

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі