Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму у Миколаєві

Алкогольна тематика сьогодні є найбільш обговорюваної і актуальною. Зловживання спиртним щорічно провокує смерті і важкі захворювання тисяч українців. Однак деякі досі вважають, що одна-дві чарочки горілочки або келих червоного вина за обідом, як і пляшечка пивка після роботи, не шкідливі, навпаки – покращують апетит, імунітет і настрій.
Свою любов до випивки багато людей, витончений в відмовки, виправдовують навіть тим, що це прояв українського менталітету, нібито «схильність до чарки» закладена в нас на генетичному рівні. Інші ж виправдовують свою залежність світовою кризою, нестабільністю політичної ситуації в Україні, проблемами на роботі. І ті й інші повинні нарешті усвідомити, що алкоголь в будь-якій кількості – це шкідливий токсин для нашого організму. Його постійне вживання вимагає обов’язкового лікування алкоголізму.

Статистика алкозалежності у Миколаєві

Миколаїв – невеликий промислово-портове місто з півмільйонним населенням. Однак проблема лікування алкоголізму для багатьох сімей залишається болючою темою. Цьому сприяє закриття заводів, підприємств, масове безробіття і брак грошей.
За офіційними даними Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, у 2015 році на диспансерному обліку з приводу наркологічних захворювань перебували 7 тисяч осіб, більшість яких потребують лікування алкогольної залежності, оскільки хронічний алкоголізм є найсерйознішою наркопатологіей. Серед жителів міста 5250 осіб страждають на це захворювання. Реальна цифра може виявитися ще більшою. Під профілактичним наглядом перебувають близько півтора тисячі осіб, які зловживають алкоголем. Серед цього числа є і неповнолітні.

Лікування алкоголізму в Миколаєві на базі Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»

Наркологічний центр «Медікон» не можна назвати новачком на ринку реабілітаційних послуг в контексті алкогольної залежності. Його компетентні фахівці проводять лікування алкогольної залежності в Миколаєві не перший день.
Наші досвідчені працівники переконані, що якщо в родині хтось п’є – страждають всі її члени, тому в центрі існують спеціальні батьківські групи, в яких з реабілітантами і його близькими працює професійний сімейний психолог.
Нерідкі випадки, коли хворий не усвідомлює своєї проблеми, тому не хоче лікуватися. Навіть при таких обставинах не варто впадати у відчай. У «МЕДІКОН» можливе примусове лікування з подальшим формуванням у людини мотивації до одужання.
Лікування алкоголізму у Миколаєві в стаціонарах закритого типу центру «Медікон» проходить за програмою «12 кроків». Людина спочатку звільняється від проявів абстинентного синдрому, а після цього за допомогою психотерапії, роботи в групах залежних, спеціальних тренінгів працює над відновленням свого психоемоційного стану. В результаті він стає сильнішою, щоб протистояти спокусам чаркою, по-новому вибудовує модель міжособистісних відносин і починає цінувати своє життя і здоров’я.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” у Миколаєві

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі