Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Івано-Франківське

АЛКОГОЛІК, АБО випивати по СВЯТ?

Більшість алкоголіків схильні вірити і переконувати в цьому оточуючих, що тяги до спиртного вони не відчувають, просто іноді, як то кажуть, «перебирають» і, відповідно, в лікуванні алкоголізму вони не потребують. Такі люди часто стверджують, що вони можуть взяти себе в руки завдяки силі волі, але досвідчений нарколог швидко розрізнить алкозалежної від людини, неабияк випив, по неврологічним проявам інтоксикації (тремору кінцівок, очних століття, голови).

Системний алкоголік не може не похмелитися, він буде пити до тих, пір, поки на столі знаходиться спиртне (так званий синдром наступної чарки). В результаті руйнуються нервові клітини, розвивається слабоумство. Кінцева стадія такого стану – безперспективна – людині все одно як він виглядає і чим від нього пахне. Це закінчені, підколодні алкоголіки. На думку експертів, що займаються лікуванням алкогольної залежності в Івано-Франківську, ця крайня стадія розвивається в середньому за 10-15 років.

Проблема алкоголізму в Івано-Франківську

За останніми даними, офіційно зафіксована чисельність людей, які потребують лікування алкоголізму в Івано-Франківську, становить 4 тис.Із них: 480 – жінки, а 120 – люди, які мають ускладнення у формі психозів. По області кількість алкозалежних досягло 18 тис. Чоловік. Як бачимо, в цьому регіоні назріває серйозна загроза національному генофонду, про що неодноразово говорили у Всесвітній організації охорони здоров’я. Лікування алкогольної залежності в Івано-Франківську, як і по всій Україні, залежить від стадії, на якій хворий звернувся до фахівців, його бажання і, звичайно ж, компетентності тих, хто буде йому в цьому допомагати.
Комплексне лікування алкоголізму в Івано-Франківську на базі наркологічного центру «Медікон»

Ні для кого не секрет, що проблема алкоголізму не обмежується медичної площиною. Вона також носить соціально-психологічний характер, тому вирішувати її необхідно не тільки медпрепаратами, що до сих пір практикують багато установ, а системно – з залученням кваліфікованих наркологів, психологів, психотерапевтів, соціальних працівників та консультантів по хімічної залежності. Саме таким принципом керуються у своїй багаторічній роботі співробітники Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Розроблена ними програма реабілітації за методикою «12 кроків» розрахована на піврічне перебування в стаціонарі закритого типу і передбачає кілька частин: виведення людини зі стану гострої / хронічної алкогольної інтоксикації і етап «трьох” ре “» (реабілітація, реадаптація і ресоціалізація). За підсумком людина нормалізує свої відносини з сім’єю, друзями, колегами, по-новому вибудовує свої життєві пріоритети, а його впевненість у власних силах підвищується.

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську, яке проводиться центром «Медікон», відрізняється рядом переконливих переваг:

  1. тут працює згуртована команда професіоналів;
  2. акцентоване психосоціальний супровід реабілітанта здійснюється навіть після пройденого курсу;
  3. є можливість пройти лікування примусово;
  4. он-лайн консультація та запис на лікування – цілодобово.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Івано-Франківську

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі