Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Сумах

Суми – невеликий, затишне містечко на північному сході нашої країни, заснований з ініціативи самого Богдана Хмельницького ще в XVII столітті. Якнайкраще колорит міста описує уривок з його гімну:

Однак сучасні міські реалії рамного прозаїчніше. І хоча по поширенню алкозалежності Сумська область і не лідирує серед інших регіонів, офіційна цифра людей, що знаходяться на диспансерному обліку, не втішає.

Особливості Лікування алкогольної залежності в Сумах

За оцінкою, фахівців, які аналізували динаміку зростання залежності від спиртного з метою запропонувати нову методику лікування алкоголізму в Сумах, за останні 12 років офіційний показник поширення алкозалежності склав близько 17 тисяч осіб. І це при чисельності населення трохи менше 300 тисяч!

Досить довго медикаментозне лікування алкоголізму вважалося єдино результативним. Останнім часом все більшої затребуваністю, зважаючи на свою ефективність, користується психосоціальна реабілітація. Провідні експерти з хімічної залежності, а також практикуючі психологи переконані, що перемогти «зеленого змія» можна тільки спільними зусиллями. Для цього необхідно бажання, співучасть самого хворого, детоксикація організму і, безумовно, професійне психологічний супровід. Саме ці компоненти формують повноцінний лікувально-реабілітаційний процес.

Де пройти якісне Лікування алкоголізму в Сумах?

Дуже часто люди, які усвідомили, що їм в боротьбі з алкоголізмом необхідна допомога фахівців, кидаються з крайності в крайність, не завжди замислюючись про те, де дійсно їм зможуть допомогти. В результаті ситуація загострюється, людина опускає руки і знову шукає розради у чарці. Такий собі замкнене коло. Але не варто впадати у відчай, при бажанні вихід завжди знайдеться.

Так, в Сумах вже не перший день працює Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», який допомагає своїм реабілітантами боротися з усіма видами залежності. Лікування алкогольної залежності в Сумах – один із пріоритетних напрямків його роботи.

Лікувати алкоголізм тут пропонують комплексно. Коли людина вступає в стаціонар, він проходить процес очищення організму від токсинів сертифікованим детокс-методом, який проводить досвідчений нарколог з урахуванням індивідуальних особливостей організму і тільки після детального ознайомлення з історією хвороби.

Далі слід психосоціальна терапія, індивідуальна і колективна робота з психологами, психотерапевтами за програмою «12 кроків» в батьківських групах і групах співзалежних.

І тільки на фінішній прямій, коли людина по-справжньому усвідомив свою проблему, зміг їй протистояти, переоцінивши життєві орієнтири, наступає не менш важливий період – ресоціалізація в суспільстві.

Переваги лікування алкоголізму в Сумах на базі наркологічного центру «Медікон»:

  1. компетентний підхід;
  2. використання новітніх методик з доведеною ефективністю;
  3. інтенсивний курс реабілітації, розрахований на 6 місяців;
  4. закритість стаціонарів з комфортними умовами проживання;
  5. можливість примусових заходів медичного характеру;
  6. конфіденційність перебування.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Сумах

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі