Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Смілі

Пройти комплексне лікування алкоголізму в Смілі, з акцентом на психологічну реабілітацію пропонує місцеве відділення наркологічного центру Медікон. Досвідчені фахівці високого рівня кваліфікації, використовуючи сучасні довгострокові терапевтичні методики, допоможуть назавжди зав’язати зі спиртним і почати життя з чистої сторінки.

Послуги та пропозиції

Реабілітаційний центр «Медікон» пропонує наступні види послуг, спрямовані на ефективне лікування від алкоголю в Смілі:

 1. Виклик нарколога на дім для проведення екстреної детоксикації. Грамотний фахівець в будь-який час доби, в комфортних домашніх умовах проведе зняття похмільного синдрому, лікування білої гарячки, виведення з запою в Смілі.
 2. Попередня комплексна діагностика і розробка індивідуального терапевтичного курсу.
 3. Лікування алкогольної залежності за допомогою дієвих, інноваційних медикаментозних та психотерапевтичних методик.
 4. Примусове лікування алкоголізму методом інтервенції.
 5. Надання професійних безкоштовних, цілодобових консультацій в телефонному режимі.
 6. Безкоштовний трансфер пацієнта до клініки.
 7. Надання допомоги родичам реабілітанта (консультації, заняття в батьківських групах, лікування співзалежності, сеанси сімейного системного психоаналізу).

Клініка пропонує, як повноцінний реабілітаційний курс в стаціонарних умовах, так і короткострокові методи лікування на дому. Реабілітантам, які пройшли повний лікувальний курс, надається терапевтичний супровід і допомога в соціальній реабілітації, отриманні освіти, зміні професії, підвищенні рівня кваліфікації, працевлаштуванні.

Про переваги приватної клініки

Лікування алкогольної залежності в приватній клініці характеризується перевагами, вигідно виділяючими її на тлі державних наркодиспансерів:

 1. Суворе дотримання політики конфіденційності та відсутність постановки пацієнтів на облік, це може негативно позначатися на їх репутації і майбутньому житті.
 2. Комплексне лікування алкогольної залежності шляхом надання не тільки медичної, а й психологічної допомоги.
 3. Комфортабельні умови проживання.
 4. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 5. Високий рівень кваліфікації фахівців.
 6. Робота по сучасним і ефективним методикам.
 7. Акцент на психологічну реабілітацію і довгострокові методи лікування.
 8. Цілодобовий графік роботи.

Ці переваги дозволяють алкозалежним та їх ближньому оточенню, спокійно приймати допомогу професіоналів і домогтися блискучих результатів, в незалежності від стажу алкоголізму.

Сміла – одне з міст черкаської області, який зорієнтований на розвиток машинобудування і харчову промисловість. Як і в інших індустріальних містах, тут існують серйозні проблеми, що стосуються організації дозвілля, проведення вільного часу. В результаті почастішали випадки розвитку алкоголізму, особливо серед підлітків і молоді.

Лікування алкоголізму в Смілі

Як позбутися від алкозалежності?

Для того щоб допомогти близькій людині подолати алкогольну залежність і підвищити якість його життя, потрібно звернутися до фахівців спеціалізованої клініки Медікон. Зробити це можна в будь-який зручний час по телефону або скористатися формою зворотного зв’язку на сайті.

Досвідчені фахівці нададуть усі необхідні консультації, підкажуть розцінки на вартість тих чи інших послуг, нададуть підтримку на всіх стадіях реабілітаційного курсу.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі