Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Ніжині

Алкоголізм – підступне захворювання, яке розвивається непомітно і потім дуже швидко прогресує. Причому як сам пацієнт, так і його близькі часто просто не знають, що робити, і бояться звертатися за допомогою до фахівців, побоюючись розголосу і громадського осуду. Однак рішення існує! Анонімне і при цьому результативне лікування від алкоголю в Ніжині надає місцеве відділення спеціалізованого центру Медікон, що займається боротьбою з алкогольною залежністю ось уже на протязі більш 10 років і зумів допомогти величезній кількості людей повернутися до тверезого, повноцінного життя.

Стадії лікування алкогольної залежності

Для того щоб лікування алкоголізму в Ніжині було дійсно ефективним і дало стабільні, довгострокові результати, важливо дотримуватися певних правил і пройти реабілітаційний курс послідовно. Грамотна програма терапії включає в себе наступні стадії боротьби з алкогольною залежністю:

  1. Огляд пацієнта, проведення діагностики з метою оцінки фізичного та психоемоційного стану, визначення стадії захворювання, розроблення індивідуального терапевтичного курсу.
  2. Детоксикація – надання необхідної медичної допомоги, що дозволяє очистити організм від залишків етилового спирту і токсинів, зняти симптоми похмільного синдрому, тимчасово купірувати фізіологічну тягу до спиртних напоїв. У деяких випадках, коли потрібне лікування білої гарячки або виведення з запою в Ніжині, проводиться екстрена апаратна або медикаментозна детоксикація в домашніх умовах.
  3. Психологічна реабілітація – починається з формування у пацієнта правильних мотивацій, визнання ним наявності проблеми і добровільного рішення про проходження повноцінного курсу. Психологічна реабілітація проводиться в умовах госпіталізації і базується на заняттях в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків». Крім того, фахівці за індивідуальною схемою доповнюють її іншими дієвими психотерапевтичними методиками, такими як Гештальт-терапія, сімейний системний психоаналіз, тренінги особистісного зростання, трудотерапія, емотивно-раціональна техніка, релаксація і аутотренінг.
  4. Соціальна реабілітація – підготовка до виходу в соціум, передбачає відновлення втрачених особистісних навичок та якостей. Всі реабілітанти здобувають базову соціальну, духовну, соціальну освіту. Відвідують різні тренінги і майстер-класи, працюють з психологом індивідуально. Фахівці піклуються про розкриття особистісного потенціалу та духовному зростанні своїх підопічних, допомагають їм скорегувати поведінкову модель.
  5. Ресоціалізація – завершальний етап, який здійснюється вже після закінчення основного курсу. В умовах відкритого стаціонару випускник продовжує працювати з психологом, ходить на сеанси сімейної психотерапії та заняття в групах взаємодопомоги. Крім того, волонтери та соціальні працівники допомагають реабілітантам вирішити питання, що стосуються освіти, вибору професії, працевлаштування.

Лікування алкоголізму в Ніжині

Переваги поетапного лікування в центрі

Проведення такого поетапного курсу реабілітації і соціальної адаптації допомагає колишньому алкозалежних досягти стабільної ремісії і підвищити якість життя, що багато разів знижує ймовірність можливого зриву.

Ніжин – великий адміністративний центр, розташований в Чернігівській області. Незважаючи на те що в місті діє власний наркодиспансер, дефіцит кваліфікованих фахівців та установ, що пропонують анонімну допомогу, веде до перманентного збільшення кількості хворих, що страждають залежністю серед місцевого населення.

Для отримання більш детальної інформації та індивідуальних консультацій досить просто звернутися в ніжинський філіал наркологічного центру Медікон.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі